Zaloguj się, aby obserwować  
Loonatyk

Najlepsza lokalizacja w historii CDProjekt?

132 postów w tym temacie

A inne pytanie co do polonizacji-czy lubicie dodatki dołączane do gier? Czyli wszelkie mapy, breloczki, chusteczki, topory z plastiku czy też inne bajer-full?
Naturalnie biorąc pod uwagę-czy jesteście ZA dopłacaniem trochę do gry coby mieć ją w wersji z Bonusem...? Czy lepsza może "goła" ale tańsza...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę doplacic trochę ( ok. 5 zl) aby dostać wydanie kartonowe, porządna instrukckja (coś więcej niz z Ekstra Klasyki), mapa, pudelko DVD. To troche pracy wymaga ale moze sie oplacic. Choc najlepiej by bylo wydac gre
"gołą'''' i Złota Edycję z wszystkimi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 19:06, Loonatyk napisał:

(umowmy sie, ze na lokalizacje sklada sie polonizacja + jakość wydania)
Dla mnie numerem jeden jest Baldur''s Gate I (wydanie
z edycji za 99 zł [złotej lub platynowej - pamięć zawodzi]) - genialna instrukcja, świetna mapa, płyty w 5-cio CD-kowym
boksie no i... moim skromnym zdaniem najlepsza polonizacja w historii nie tylko CDP, ale i w ogole calego rynku :).


Lokalizacja Baldur`s Gate była bardzo dobra. Ale znam grę która została przetłumaczona jeszcze lepiej. Tą grą jest oczywiście Planescape: Torment. Nawet w ostatnim (nie dziwię się, że to był ostatni :)) numerze czasopisma Reset napisali, że ocana lokalizacji Tormenta (9+) była znacznie zaniżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 15:05, Łowca Gier napisał:

Uważacie, że co jest lepsze: Pełna czy kinowa lokalizacja?


Na sto procent kinowa. Albo idąc w ślady Cenegi i polonizację robićw formie patcha. Chociaż z dungeon Siege można sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha. To moje typy:
1. Baldur''s Gate (albo wogóle cała seria oparta na Infinity Engine)
2. Najdłuższa podróż (w końcu tytuł też został spolonizowany)
3. Gothiki. Lubię słuchać dialogów (nie przerywam ich chociaż gram w nie co jakiś czas od nowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale chyba będzie to Gothic II
Chyba sobie żartujesz,postacie tam co chwila zmieniają swój głos,szczególnie jest to widoczne po zainstalowaniu dodatku NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować