Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepsze gry 2007 roku - wybrane rankingi i plebiscyty

84 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Wszystkie ważniejsze zagraniczne strony internetowe związane z branżą przedstawiły już - lub przedstawią za niedługo - swoje typy na najlepsze gry, które ukazały się w tym roku. Oto krótki przegląd, jak wygląda sytuacja. Wiedźmin radzi sobie całkiem nieźle - aktualnie prowadzi w głosowaniu na grę RPG 2007 w serwisie GameSpot, zdobył też wyróżnienie GameSpy'a!

Przeczytaj cały tekst "Najlepsze gry 2007 roku - wybrane rankingi i plebiscyty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w gamespot jest tez mozliwosc głosowania na Eternal Sonata, gdzie głownym bohaterem jest..... Fryderyk Chopin!! Niezle, wiedzmin POLSKA gra i Eternal Sonata: gra z Polakiem w roli głownej, czyzby Polska zaczeła nabierac znaczenia;> oby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo 3 za Najlepszy Multi? To jakieś kpiny, grając w nią mało nie padłem z nudów no ale te miliony graczy nie mogą się (niby) mylić. Dużo lepszy pod tym względem jest Gears of War.
Za najlepszą grę roku uznałby Wiedźmina, nareszcie jakiś dobry RPG, a nie kolejne h''n''s z doczepioną na siłę historią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie na GameSpot jest po prostu do bani. Czemu? Jeśli chce sie mieć wyniki rzeczywiście odzwierciedlające zdanie ludu to nie prezentuje się wyników w momencie głosowania. Każdy, kto liznął trochę więcej niż "trochę" psychologi powie tak samo.
W pewnym momencie ludzie nie głosują na to, co rzeczywiście im się podoba, a zamiast tego oddają głos na to, co aktualnie ma najwięcej głosów. Chęć dopasowania się do stada przejawia się na wiele sposobów.

Wszystkim polecam skupienie się na wynikach prezentowanych w 1UP a te z GameSpot zwyczajnie olać, bo rzeczywistości one nie odzwierciedlają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 19:11, kiper602 napisał:

w gamespot jest tez mozliwosc głosowania na Eternal Sonata, gdzie głownym bohaterem jest.....
Fryderyk Chopin!! Niezle, wiedzmin POLSKA gra i Eternal Sonata: gra z Polakiem w roli głownej,
czyzby Polska zaczeła nabierac znaczenia;> oby....


Super, tyle że wg. autorów gry Chopin jest francuzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż trudno uwierzyć że gra stworzona przez Polaków odniosła tak ogromny sukces :) Mam nadzieję że The Witcher wygra wszelkie rankingi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosy oddane, mam nadzieję, że zwyciężą moi faworyci. Zdecydowanie najlepsze gry w tym roku to Call of Duty 4: Modern Warfare, Uncharted: Drake''s Fortune, Mass Effect i Test Drive: Unlimited. Jest jeszcze cała masa wielkich tytułów ale myślę, że nie jest to miejsce na ich wymienianie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Major disappointment: Assassin''s Creed
Most overrated game in history: Halo 3
The longest quickload ever: The Witcher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 19:49, Nadrill napisał:

> w gamespot jest tez mozliwosc głosowania na Eternal Sonata, gdzie głownym bohaterem jest.....

> Fryderyk Chopin!! Niezle, wiedzmin POLSKA gra i Eternal Sonata: gra z Polakiem w roli
głownej,
> czyzby Polska zaczeła nabierac znaczenia;> oby....

Super, tyle że wg. autorów gry Chopin jest francuzem.



Nie grałem w nia ale podobno jej twórca zapytany czemu gł. bohaterem jest Chopin powiedział:
"Większosc osób w Japoni pewnie wie kim był Chopin.Jednak tylko nieliczni mogą pochwalic się wiekszą wiedzą na jego temat" Mysle ze po takiej wypowiedzi tworcy chyba wiedza skąd pochodzi Chopin, zreszta z recenzji PE mozna wyczytac ze ta gra to niezła reklama POLSKI, wiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurczę... w 2007 było tyle fajnych gierek, że dużo tych fajnych, wybitnych się nie załapie do pierwszej dziesiątki. ale z Wiedźmina jestem dumny... to chyba pierwsza od czasów Painkillera produkcja made in Poland, która tak dobrze radzi sobie na zachodzie... chociaż, trzeba przyznać, doskonały to ten Wiedźmin nie jest xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że Wiedźmin wygrywa z Mass Effect. Według mnie nasza rodzima produkcja bardziej zasługuje na miano najlepszego role-playing 2007 roku. Mam żal do BioWare, że przestało robic klasyczne RPGi na PC. Lubię gry na konsole, ale konsolowych RPGów nie trawię (o ile można je tak nazwac- w większości przypominają zręcznościówki ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować