Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepsze gry 2007 roku - wybrane rankingi i plebiscyty

84 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2007 o 21:19, Vojtas napisał:

> A ogólnie rzecz biorąc dlaczego World in Conflict idzie tak słabo?
> Toż to genialna gra jest.

IMO jest zdecydowanie za krótka - liczyłem na kampanię drugiej strony, zazwyczaj tak jest.
A po drugie fabuła jest bardzo naciągana. Sama gra jednak, jest znakomita, ale przez jej "długość"
czuję wielki niedosyt.


Jak moze oceniac gre stricte multiplayerowa na podstawie kampani single?:P to tak jakbys nazwal ut 3 kiczem bo ma kiepska kampanie ^^ odpal multi i zrozumiesz o czym mowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 09:10, Xeoo napisał:

> > A ogólnie rzecz biorąc dlaczego World in Conflict idzie tak słabo?
> > Toż to genialna gra jest.
>
> IMO jest zdecydowanie za krótka - liczyłem na kampanię drugiej strony, zazwyczaj tak jest.

> A po drugie fabuła jest bardzo naciągana. Sama gra jednak, jest znakomita, ale przez jej
"długość"
> czuję wielki niedosyt.

Jak moze oceniac gre stricte multiplayerowa na podstawie kampani single?:P to tak jakbys
nazwal ut 3 kiczem bo ma kiepska kampanie ^^ odpal multi i zrozumiesz o czym mowie:)


Chociażby to. A na przykład CoD ma także krótką kampanię. I co? Jest multi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój prywatny ranking

Test Drive Unlimited - Best wyścigi EVER! To co robą inne serwisy - ignoractwo.
BioShock - Ma mój głos na grę roku. Za artystykę i muzykę też powinien zostać nagrodzony
Team Fortress 2 - Najlepszy multi (po za WiC), projekt artystyczny i laureat nagrody: "(wybuchowa) beczka śmiechu"
Portal - Jabardziej innowacyjna
Orange Box - najlepszy interes
Trackmania United (i Nations) - moim zdaniem jedna z najlepiej zorganizowanych społeczności graczy

No i gratuluję Wiedżminowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Mass Effect wygra w swojej kategorii. Ta gra jest po prostu świetna! A taki Wiedźmin... nie wiem, co to tam robi. Grałem i jakoś nie widzę żadnego ciekawego elementu w tej "grze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie widać Bioshocka? Czy juz wszyscy zapomnieli o tej kultowej(można już tak mówić) grze? Powinna wygrać jako gra roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FF Tactics: The War of the Lions grą roku na PSP;/
To tylko dobitnie pokazuje, jak mały wybór tytułów mają posiadacze tej platformy.
Square wydaje hit sprzed 10 lat, w niezmienionej formie, a ten zostaje grą roku. Smutne to trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam nadzieję, że wiedźmak nie zwycięży. Dlaczego? Bo mimo, że jest dobry, to jednak jest to jedynie hack''n''slash, ok, z całkiem niezłą fabułą, ale nic specjalnego, nic WIĘCEJ. A CoD4? Również nie wiem, za co go ludzie tak chwalą. Prosty, krótki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 20:16, marmas napisał:

I bardzo dobrze, że Wiedźmin wygrywa z Mass Effect. Według mnie nasza rodzima produkcja bardziej
zasługuje na miano najlepszego role-playing 2007 roku. Mam żal do BioWare, że przestało robic
klasyczne RPGi na PC. Lubię gry na konsole, ale konsolowych RPGów nie trawię (o ile można je
tak nazwac- w większości przypominają zręcznościówki ).


Tak? :|
A to jakaś nowość. Rozumiem, że pisząc "konsolowe RPGi" masz na myśli jRPG - można ich nie lubić, ale zręcznościówek to one zdecydowanie nie przypominają... Ten gatunek odszedł od rozgrywki turowej znacznie później niż zachodnie RPGi i nadal jest dość mocno ortodoksyjny pod tym względem.

Ale BioWare nie robi "RPGów konsolowych", robi PeCetowe, tylko wydaje je najpierw na konsolach. Tak było z Kotorem 1 i 2, tak jest teraz z Mass Effectem.

Ale w ogóle nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Plz napisz mi kilka tytułów takich "konsolowych RPGów" co to "bardziej przypominają zręcznościówki", może zrozumiem o co Ci chodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin bardzo ładnie sobie poczyna, ale Mass Effect już zaczyna zmiejszać przewagę. Niezaleznie jak się skończy głosowanie, Widźmin dla mnie jest RPG-iem roku i basta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> A po drugie fabuła jest bardzo naciągana. Sama gra jednak, jest znakomita, ale przez jej
>> "długość" czuję wielki niedosyt.

Dnia 23.12.2007 o 09:10, Xeoo napisał:

Jak moze oceniac gre stricte multiplayerowa na podstawie kampani single?:P to tak jakbys
nazwal ut 3 kiczem bo ma kiepska kampanie ^^ odpal multi i zrozumiesz o czym mowie:)


No raczej to nie jest to samo. WiC to nie jest strategiczny odpowiednik UT ani CS-a. Ale najważniejsze jest to, że ja nie jestem multi.


DO WSZYSTKICH:
kto nie glosował jeszcze, niech głosuje na Wiedźmaka - Mass Effect depcze mu po piętach (1800 głosów mu brakuje do zrównania się z W)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Domek taka złośliwość na święta?

W sumie również chętnie bym zobaczył takiego cRPG''a...

AVE Wiedźmin..

I przy okazji Wesołych świąt wszystkm forumowiczom i ekipie gram.pl i CDP i CDPRED itd...

W sumie wiedźmin dostawał nagrody zanim wyszedł, teraz też dostaje...

Ciekawe czy za dziesięć lat zwycięży w rankingu na najlepszą grę RPG minionej epoki... czy czegoś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować