Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: Force Unleashed - zapowiedź

83 postów w tym temacie

To już teraz wygląda na przełomową grę...

Ale czemu tylko na konsole?

Jakby nie patrząc to może nawet dobrze, że nie będą ''konwertować'' wersji konsolowej na peceta, bo wyjdzie właśnie kolejny ''crap''. Nie sądzę, żeby po ogłoszeniu console-exclusive zabrali się za osobne pisanie gry na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, to w takim razie, jeżeli ta gra nie zostanie wydana na PC to pozostaje mi czekać na KotORa III (?). Tak chciałbym pograć w takie RPGi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.... Zapowiedź kiepska :
a) MINUSY:
1.literówka (NIE Rexus Prime tylko Raxus Prime)

2.odmiana (NIE na Kashyyyku tylko na Kashyyyk , NIE z mistrzem Koty tylko z Rahm''em Kota , NIE Wookim tylko Wookiee''im) pisze się porządnie , a nie pisze się to co się usłyszało od znajomego z dziesiątej ręki.
Podpowiedź: Jeżeli ktoś się kompletnie nie zna na Star Wars (lub tylko bazuje na filmach) to niech nie pisze takich zapowiedzi.Oszczędzi to czasu na poprawianie błędów w pisowni.

3.Pszepraszam co to ma być !? "Stary, wypróbowany amerykański sposób na sukces brzmi: <Sprzedaj ludziom to, co już i tak kupili>".Dobrze , że nie jestem Amerykaninem , bo bym się obraził.To głównie obraza producentów Star Wars , fanów i wszystkich , którzy C I Ę Ż K O pracowali na sukces gry (ludzie , wy myślicie , że to tak łatwo:pstryk , i światło , wymyślić grę ? Lucas ma wiele na głowie : serial ,inne gry .Większość rzeczy musi wymyślać sam.Poza tym ktoś zawsze musi odpocząć po ciężkich 30 latach tworzenia.)

4.A co to do diaska ma być !? "Kiedy w 1977 roku ukazała się Nowa Nadzieja, lordowie Sith służyli do bicia, a niedoścignionymi wzorcami byli mityczni Rycerze Jedi." Chiba coś się człowiekowi poplątało.Przypominam ,że w czasie "Nowej Nadziei" Darth Vader

5.Co to do choroby jest !? "Niby już produkcje BioWaru umożliwiały zagranie po ciemnej stronie mocy, jednak tam gracz miał jeszcze jakiś wybór. Force oferuje nam natomiast zagranie sekretnym uczniem Dartha Vadera, czyli w zasadzie już od początku po niesłusznej stronie mocy. Niby Lucas Art sugeruje możliwość rozmaitych zakończeń fabuły gry, w zależności od dokonanych po drodze wyborów, ale jakoś ani spoty filmowe, ani historia galaktycznego konfliktu nie wróżą <pozytywnego> zakończenia." Z tego fragmentu wynika , że autor przekonuje wszystkich czytających zapowiedź , iż , powiem w skrócie Ciemna Strona = głupia strona mocy , czyli to co wynika z filmów.Ta gra jest niesamowita właśnie wyjaśnia jak Ciemna Strona może być niesamowita.Jak daleko można się posunąć by np. ściągać niszczyciele by wbijały się one w ziemię.

6.Huh ??? "Felucja jest miejscem, w którym będziemy tropić jedną z osób należących do rady Jedi - Sameę Shaak Ti." Przypominam , że po rozkazie 66 Świątynia Jedi została spalona.Gra toczy się po tymże rozkazie , więc jak Shaak Ti mogła być w radzie Jedi.(Kompletny brak jakiejkolwiek kojarzki na temat ze świata Star Wars.)

Ogólnie , nie chce mi się pisać już o minusach , bo około 90% tej pracy to ogromny minus na około 20 parseków [mniej więcej tyle co Kessel Run ; ) ]

PLUSY:
1.Liznięcie plusów i minusów gry.
2.Wymienienie Paru postaci z gry (jeżeli został opisany droid PROXY to czemu nie napisało się o ważniejszych postaciach jak Juno Eclipse i Maris Brood.)
3.Wymienienie plusów na Wii
4.Liznięcie Celów gry , fabuły.

Podsumowanie , Ocena:
Zapowiedź - DO BANI , obraża uniwersum Star Wars i twórców , fanów.Odmawia zakupu gier z serii Star Wars.Jeżeli ktoś się kompletnie nie zna na Star Wars (lub tylko bazuje na filmach) to niech nie pisze takich zapowiedzi. Ocena , oczywiście 1.

Moje odczucia odnośnie gry:
Ta gra to jakby nowa część Sagi Lucasa , którą każdy szanujący się fan powinien mieć.Ja niestety nie mam żadnej konsoli z w/w , ale zbieram fundusze specjalenie na PSP (z Battlefront:Renegade Squadron z podobizną Vadera z tyłu) by pograć sobie w tą ekscytującą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 18:36, Lord Rak napisał:

2.odmiana (NIE na Kashyyyku tylko na Kashyyyk , NIE z mistrzem Koty tylko z Rahm''em Kota ,
NIE Wookim tylko Wookiee''im) pisze się porządnie , a nie pisze się to co się usłyszało od
znajomego z dziesiątej ręki.
Podpowiedź: Jeżeli ktoś się kompletnie nie zna na Star Wars (lub tylko bazuje na filmach) to
niech nie pisze takich zapowiedzi.Oszczędzi to czasu na poprawianie błędów w pisowni.


Myślę, że to również kwestia znajomości zasad odmiany obcych nazwisk i nazw własnych w języku polskim.

Dnia 02.01.2008 o 18:36, Lord Rak napisał:

3.Pszepraszam co to ma być !? "Stary, wypróbowany amerykański sposób na sukces brzmi: <Sprzedaj
ludziom to, co już i tak kupili>".Dobrze , że nie jestem Amerykaninem , bo bym się obraził.To
głównie obraza producentów Star Wars,


Sami sobie na to zasłużyli. :)

Dnia 02.01.2008 o 18:36, Lord Rak napisał:

fanów


Bycie fanem nie oznacza bycia bezkrytycznym, bo chyba o to Ci chodziło. Ja jestem fanem Star Wars od nie-pamiętam-kiedy i jest mi niesamowicie przykro, że w nowych filmach Lucas zniszczył początek tej historii. Wiele założeń scenariusza jest dla mnie absolutnie błędnych, wręcz fatalnych - więc zapewne miałeś na myśli bezkrytycznych fanatyków łykających wszystko, co Lucas łaskawie wyprodukuje.

Dnia 02.01.2008 o 18:36, Lord Rak napisał:

i wszystkich , którzy C I Ę Ż K O pracowali na sukces gry


Ta gra się jeszcze nie ukazała, więc wzmianka o sukcesie wydaje mi się, delikatnie mówiąc, przedwczesna. Dobrymi chęciami jest wybrukowane piekło i ta prawda jest niezmienna od lat.

A co do samego newsa - przede wszystkim to jest opinia autora na ten temat: moim zdaniem nie powinna pojawić się już w treści newsa, a co najwyżej w finale... Tymczasem autor ustawia czytelnika zanim w ogóle do doczyta do końca.

Dnia 02.01.2008 o 18:36, Lord Rak napisał:

(ludzie , wy myślicie , że to tak łatwo:pstryk , i światło , wymyślić grę ? Lucas
ma wiele na głowie : serial ,inne gry.


Nie oszukujmy się: Lucas nie wszystkim się zajmuje - od wielu rzeczy ma swoich ludzi; sam jedynie przegląda i decyduje, czy ujdzie w tłoku, czy to jakieś bzdury.

Dnia 02.01.2008 o 18:36, Lord Rak napisał:

Większość rzeczy musi wymyślać sam.


Biedaczek.

Dnia 02.01.2008 o 18:36, Lord Rak napisał:

Poza tym ktoś zawsze musi odpocząć po ciężkich 30 latach tworzenia.)


No właśnie. Jest już tak zmęczony bezustannym zarabianiem niewyobrażalnych pieniędzy, że pewnie mu się odciski porobiły.

Dnia 02.01.2008 o 18:36, Lord Rak napisał:

Z tego fragmentu wynika , że autor przekonuje wszystkich czytających zapowiedź
, iż , powiem w skrócie Ciemna Strona = głupia strona mocy , czyli to co wynika z filmów.


To dziwne, bo ja oglądając filmy takiego wrażenia nie odniosłem.

Dnia 02.01.2008 o 18:36, Lord Rak napisał:

Ta gra jest niesamowita właśnie wyjaśnia jak Ciemna Strona może być niesamowita.Jak daleko można
się posunąć by np. ściągać niszczyciele by wbijały się one w ziemię.


No to jest dla mnie bzdurą na resorach. Tam samo jak steki idiotyzmów zaprezentowanych w apokryfach i w wielu miejscach ze sobą sprzecznych.

Dnia 02.01.2008 o 18:36, Lord Rak napisał:

Zapowiedź - DO BANI , obraża uniwersum Star Wars i twórców , fanów.


Mnie nie obraża i myślę, że nie jestem osamotniony w opiniach na temat tego, co Lucas wyprodukował ostatnio i co zaakceptował.

Dnia 02.01.2008 o 18:36, Lord Rak napisał:

Jeżeli ktoś się kompletnie nie zna na Star Wars (lub tylko bazuje na filmach)


Szczerze, dla mnie nowej trylogii mogłoby nie być - może dlatego że scenariusz jest do dupy. Podziwiam Sansweeta, że sam się w tym jeszcze nie pogubił (a kto wie, czy nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"6.Huh ??? "Felucja jest miejscem, w którym będziemy tropić jedną z osób należących do rady Jedi - Sameę Shaak Ti." Przypominam , że po rozkazie 66 Świątynia Jedi została spalona.Gra toczy się po tymże rozkazie , więc jak Shaak Ti mogła być w radzie Jedi.(Kompletny brak jakiejkolwiek kojarzki na temat ze świata Star Wars.)
"
Jak najbardziej zauważone przez Ciebie niezgodności. Co do tej chciałem tylko dopowiedzieć, że Shaak Ti została stracona osobiście przez Generała Grievous''a na jego statku podczas misji odbicia przez Anakina i Obi Wana kanclerza. Jest to wycięta scena z Epizudu III, nie wiedzieć czemu. W Clone Wars''ach odgrywała tam kluczową rolę, szczególnie drugi sezon :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^^ No wreszcie jakieś konkrety :P
I teraz to ja się cieszę, że mam Wii :P Gra to totalny must have, to sterowanie i rp dual :P Extra :>
Powiem tylko jedno:
Już-się-nie-mogę-doczekać!

Ps. Zawsze wolałem Ciemną Stronę Mocy , muahaha! ];-P
(głównie w KotOR II ];-> )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 22:59, El.DiablO napisał:

Co do tej chciałem tylko dopowiedzieć,
że Shaak Ti została stracona osobiście przez Generała Grievous''a na jego statku podczas misji
odbicia przez Anakina i Obi Wana kanclerza. Jest to wycięta scena z Epizudu III, nie wiedzieć
czemu. W Clone Wars''ach odgrywała tam kluczową rolę, szczególnie drugi sezon :/


Z tego, co kiedyś przeczytałem na jednej ze stron traktujących o EP III, na początku było wymyślonych kilka wersji śmierci Shaak Ti, m.in. miała zginąć w walce z Anakinem podczas ataku na świątynię, lub - tak jak dopowiedziałeś - została stracona przez Grievousa. Lucas jednak zrezygnował z wszystkich wariantów, mając w planach wykorzystanie mistrzyni ,,w późniejszym czasie". Może ten czas właśnie nadszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , gra zapowiada się świetnie , tylko że na PC''eta nie wyjdzie ? No trudno jedyne ci mi przystanie to kupić wersje na PSP , ciekaw jak będzie wyglądało sterowanie ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada się na świetną (taki God of War w świecie SW) i jak dla mnie póki co to z serii gier z tytułem Star Wars na przedzie to piąta gierka (z 60-ciu wydanych :D), która mi się naprawdę spodobała (póki co podobały mi się tylko Jedi Academy, seria KotOR i Empire at War), jeżeli nie zwalą tej gry na pewno ją kupię w wersji na X360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli Force Unleashed nie wyjdzie na PC-ty to jest to kolejny powód do zakupienia jakiejkolwiek konsoli. Gra sama w sobie zapowiada się wyśmienicie... łakomy kąsek nie tylko dla fana Sagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 mam nadzieje, że jednak wyjdzie na PC...marzenie ściętej głowy ? Może...ale jednak warto wierzyć ;P Zapowiada się ciekawie...stare dobrze znane lokacje...mam nadzieje, że będzie tak dobre jak KOTOR czy 2 część Rycerzy Starej Republiki która mogła być lepsza...jednak jak wiemy...czas goni...pieniądze są potrzebne...a cierpimy na tym My konsumenci...aż nostalgia ogarnia Nasze zranione duszyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować