Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: Force Unleashed - zapowiedź

83 postów w tym temacie

Miedzy innym dla takich gier jak SWFU czy AC warto jest posiadac konsole.
Nie ukrywam ze kupujac xboxa myslalem wlasnie o tych dwoch tytulach i cieszy mnie mysl o tym ze nie bede musial znowu wydawac bog wie ile na kolejne czesci do komputera zeby nacieszyc sie ladna grafika i plynnoscia animacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie będzie to sterowanie na Wii ale mimo wszystko ten tytuł mnie nie interesuje bo tak jak wiele innych graczy moją jedyną platformą do grania jest PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekac tej gry :) Zapowiada się super, chociaż obawiam się, czy twórcy bardziej nie skupią się na doskonaleniu grafiki i fizyki, zamiast na systemie walki i fabule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 09:14, stanlee napisał:

Czekam na tą grę z niecierpliwością. A z gier z SW w tytule sukces odniosła też seria Jedi
Knight.

Seria tak na prawdę nazywa się Dark Forcess :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam. Już któryś raz czytam na gram.pl że gry z logiem Star Wars nie były najwyższych lotów i że nie odniosły wielkiego sukcesu kasowego. Może nie jestem obiektywny, bo jestem fanem SW, ale nie pamiętam wielu kiepskich gier w tym temacie. Dark Forces, Jedi Knight: Dark Forces II, Jedi Academy, KotOR I, KotOR II, Republic Commando, Lego Star Wars, no nie wiem ale te gry były zaj...ste. RTS Empire at War troche mnie zawiódł, no i takie gry jak Battle for Naboo, czy inne takie to śmiech, ale reszta to poprostu wypas. Poprostu nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 10:54, slawomeer napisał:

Nie kumam. Już któryś raz czytam na gram.pl że gry z logiem Star Wars nie były najwyższych
lotów i że nie odniosły wielkiego sukcesu kasowego. Może nie jestem obiektywny, bo jestem fanem
SW, ale nie pamiętam wielu kiepskich gier w tym temacie. Dark Forces, Jedi Knight: Dark Forces
II, Jedi Academy, KotOR I, KotOR II, Republic Commando, Lego Star Wars, no nie wiem ale te
gry były zaj...ste. RTS Empire at War troche mnie zawiódł, no i takie gry jak Battle for Naboo,
czy inne takie to śmiech, ale reszta to poprostu wypas. Poprostu nie wiem o co chodzi.

Za młody jesteś. Było mnóstwo crapów, w które sam grałem i rzygać mi się chciało. I było też mnóstwo średniaków, które mogły być świetne, ale spalono potencjał (jak Force commander)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 10:58, hans olo napisał:

> Nie kumam. Już któryś raz czytam na gram.pl że gry z logiem Star Wars nie były najwyższych

> lotów i że nie odniosły wielkiego sukcesu kasowego. Może nie jestem obiektywny, bo jestem
fanem
> SW, ale nie pamiętam wielu kiepskich gier w tym temacie. Dark Forces, Jedi Knight: Dark
Forces
> II, Jedi Academy, KotOR I, KotOR II, Republic Commando, Lego Star Wars, no nie wiem ale
te
> gry były zaj...ste. RTS Empire at War troche mnie zawiódł, no i takie gry jak Battle for
Naboo,
> czy inne takie to śmiech, ale reszta to poprostu wypas. Poprostu nie wiem o co chodzi.

Za młody jesteś. Było mnóstwo crapów, w które sam grałem i rzygać mi się chciało. I było też
mnóstwo średniaków, które mogły być świetne, ale spalono potencjał (jak Force commander)


Po pierwsze, nie mów do kogoś że jest za młody jeżeli nie wiesz w jakim jest wieku. Po drugie napisałem że było wiele gier wręcz śmiesznych. Jeżeli jesteś taki dojrzały to po co grasz w gry które przyprawiają Cię o wymioty. Ja gram tylko w gry, które sprawiają mi przyjemność i o tych właśnie napisałem że są świetne, mimo że są ze świata SW. W związku z tym pytam dlaczego nawet te kilka świetnych tytułów, moim zdaniem oczywiście, uważa się za gnioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Dark Mastera. Co to za pomysł z "sekretnym uczniem Vadera"? Od razu mnie odrzuciło. Dla mnie czas między dwoma trylogiami mógł zostać ruszony w Empire at War, bo rzeczywiście poszerzanie dominacji nad galaktyką przez nowo powstałe Imperium ma sens... ale nie raz i nie dwa słyszeliśmy, że Vader zabił wszystkich Jedi, a o zasadzie "Always two there are: a master and an apprentice" chyba nie muszę nikomu przypominać? Pod względem techniki wyobrażam sobie, że będzie to cudowna gra. Ale pod względem fabuły i klimatu? Nie bardzo raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A żem się wkurzył, że tak powiem. Powinniście na początku artykułu pisać, że gra nie wyjdzie na PC. Tak musiałem bez sensu czytać dwie strony, żeby z ostatniego akapitu się dowiedzieć, że gra nie wyjdzie na PC xDxDxD...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem trailery z tej gry, słyszałem trochę o niej i... Sądzę, że będzie wymiatać :). Zabawy mocą będą suuuper :]. Szkoda tylko, że raczej nie zagram, bo konsoli oprócz GBA nie mam ;P. A ja jestem fanem SW... ;(

WIELKus -> I pewnie właśnie dlatego nie pokierujemy nim. Byłby po prostu zbyt potężny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować