Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: Force Unleashed - zapowiedź

83 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2007 o 09:48, hans olo napisał:

Seria tak na prawdę nazywa się Dark Forcess :P


No nie wiem, to jak dla mnie seria JK a nie DF. Ale okej jak zwał tak zwał, wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na grę czekam z wytęsknieniem. Mam nadzieję, że zapowiadany port na Wii dojdzie do skutku ;)
Chciałbym sobie pomachać mieczykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do slawomeer:
wiekszosc tyvh gier byla przecietna tj nie podobaly sie zbyt wielu osobom, ale zawsze beda osoby ktorym sie spodobaly, np Ty. Ja np. mimo ze wiem ze SW Battlefront2 nie jest gra wybitna, bardzo ja lubie i do tej pory pogrywam.
ale dziwi mnie ze przy tych grach z uniwersum starwars ktore odniosly sukces nie wspomnial o serii LEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 11:45, stanlee napisał:

> Seria tak na prawdę nazywa się Dark Forcess :P

No nie wiem, to jak dla mnie seria JK a nie DF. Ale okej jak zwał tak zwał, wiadomo o co chodzi.

Jedi Knight to podtytuł. Ale jako, że tendencja do zagnieżdżania kolejnych podtytułów się pogłębiała to od momentu wydania Mysteries of the sith zrezygnowano z niego co by się za bardzo nie wydłużał. Twierdząc, że seria zamyka się w samych JK, skracasz ją o jedną grę (właśnie Dark Forcess).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo rozpaczałem, że ta gra nie zostanie wydana na PC-ty ale postanowiłem, że wytrwale pozbieram sobie na X-kloca.. I o to już nie długo ta wspaniała maszyna będzie w moim domu... a co do gry to jest to dla mnie najbardziej wyczekiwana gra 2008 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem już o tej grze wcześniej i pamiętałem że, jest z nią coś "nie-halo". Zapowiada się prosta nawalanka skupiająca się na wyglądzie i (już w tym wypadku mało straszne) tylko na konsole. Autor spryciarz te informacje zostawił akurat na koniec. Zaskoczyło mnie że, chcą tym jeszcze PS2 reanimować, jak wyjdzie to może być droższa od konsolki :). Jeszcze jeden tytuł z sukcesem - Empire at war... no i LEGO...

PS. Mała prywata. To pierwszy post z nowym statusem po awansie. Tak przed świętami, na gwiazdkę... może
po świętach nie zabiorą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wii może być ciekawe machanie mieczem. UUUU, tak. marzyło się o tym żeby pomachać tym laserkiem z rękojeścią:D
ale szkoda że tylko na konsole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 10:58, hans olo napisał:

Za młody jesteś. Było mnóstwo crapów, w które sam grałem i rzygać mi się chciało. I było też
mnóstwo średniaków, które mogły być świetne, ale spalono potencjał (jak Force commander)


Mnóstwo? No ja mam inne odczucia:

bardzo dobre
- Dark Forces
- Dark Forces II: Jedi Knight (+ dodatek)
- Jedi Knight II: The Jedi Outcast
- Jedi Knight Jedi Academy
- Shadows of the Empire
- X-Wing (+ 2 dodatki)
- TIE Fighter
- X-Wing vs. TIE Fighter (+ dodatek)
- X-Wing Alliance
- LEGO Star Wars
- LEGO Star Wars II
- Empire at War
- Republic Commando
- KOTOR
- KOTOR II
- Star Wars Galaxies (przed update''m)

średniaki
- Rebel Assault
- Rebel Assault II
- Galactic Battlegrounds
- Battlefront
- Racer

crap
- Rebellion
- Rogue Squadron 3D
- Episode I: The Phantom Menace
- Force Commander
- Gungan Frontier
- Battle for Naboo
- Star Wars Galaxies (po updacie)


Ale oczywiście to jest moje zdanie - grałem we wszystkie powyższe tytuły (w SOTE nawet na pożyczonej konsoli;) na tytuły stricte konsolowe się nie wypowiadam (np. Rogue Squadron II - slyszałem że dobry).

Z powyższego wynika, że nie jest tak źle, jak sugeruje autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zauważyłem błąd rzeczowy:

Niby już produkcje BioWaru umożliwiały zagranie po ciemnej stronie mocy, jednak tam gracz miał jeszcze jakiś wybór.

Już produkcja pt. TIE Fighter (1994) całkowicie umożliwiała grę po złej stronie. :) Częściowo Dark Forces II (1997) oraz Jedi Academy (wyszedł w 2003 roku tak jak KOTOR I).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do crapów dodaj jeszcze np. droidworks do tego jakieś antyki sprzed minimum 10 lat (nie licząc yoda stories, które się wyłamuje) i będzie komplet. A to jest prawie połowa ze wszystkich produkcji - tak to znaczy, że było naprawdę kiepsko. Do ubisoftu im bardzo daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że to będzie naprawdę konkret giera i bedzie miała fajną grafę juz w Battelfront 2 była nawet nawet ale i tak najlepiej mi się grało w odmienne od tych mówię tutaj o fabule KOTOR i KOTOR 2 ... Jak by zrobili lepszą i bardzo podobną sylem KOTOR''a II to o panie bedzie naprawde dobra gierka w którą nie omieszkam pograć,,,,
Poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 22:20, Vojtas napisał:

bardzo dobre
- Empire at War

Empire at War zaliczyles do gier bdb? grales w to w ogole? przeciez to jest wlasnie sztandarowy crap z logo SW, pomysl owszem swietny tylko gra swoim skomplikowaniem zoptymalizowana dla 10-latkow i nudzi sie b.szybko. Przy Battlefroncie bawilem sie calkiem niezle i mimo ze ma troche niedociagniec to predzej pasuje do gier bdb niz do przecietniakow. Z kolei Galactic Battlegrounds mozna sie bardzo dlugo bawic, ale nie kazdemu podoba sie engine z AOE, jak dla mnie mimo wszystko to jedyna dobra strategia w realiach SW. Ale do rzeczy> Force Unleashed troche szkoda ale wazniejsze dla mnie ze na pc bedzie KOTOR3 (a ze bedzie to praktycznie pewne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vojtas: ale teraz popatrz na daty wydania... problem jest taki ze kiedys gry z SW byly naprawde niezle, po czym przyszedl okres beznadzieji kilku z rzedu slabych tytulow przez co wlasnie do gier z logo Star Wars przykleila sie taka etykietka jaka istnieje po dzis dzien, oczywiscie nikt nie neguje ze nie brakuje swietnych gier w ostatnich latach jak KoTOR I czy Jedi Outcast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 14:03, Ravushimo napisał:

Vojtas: ale teraz popatrz na daty wydania... problem jest taki ze kiedys gry z SW byly naprawde
niezle, po czym przyszedl okres beznadzieji kilku z rzedu slabych tytulow przez co wlasnie
do gier z logo Star Wars przykleila sie taka etykietka jaka istnieje po dzis dzien,


Tzn. jaka? Że gra z logiem SW = dno? Raczysz żartować.

Dnia 24.12.2007 o 14:03, Ravushimo napisał:

oczywiscie nikt nie neguje ze nie brakuje swietnych gier w ostatnich latach jak KoTOR I czy Jedi Outcast.


Ja nie neguje że ukazał sie crap, ale w porównaniu do innych licencji filmowych SW wypada przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów dobra gra w uniwersum SW przepada PCetowcom...Pozostaje nam czekac na KOTOR3 lub inny "crap".....albo na to że twórcy tej gierki zlitują się nad nami, zrobią tak jak w przypadku KOTOR1 i Force Unleashed pojawi się na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal wierzę, że Lucas Arts się skusi i wyda grę na PC-ty... Nie ma rzeczy przecież niemożliwych:) Gra będzie opowiadała ciekawą historię moim zdaniem... Ale pewnie to wszystko będzie zależało od sukcesu jaki odniesie na konsoli, albo ile pieniędzy pozwoli zarobić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować