Zaloguj się, aby obserwować  
hate_mastah

Nasza twórczość - pochwal się swoim dziełem (blogiem / rysunkiem / muzyką itp.)

52 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2015 o 10:47, Astmol napisał:

Wyczuwam inspiracje Wulgarnym Poradnikiem Kulinarnym :D

Hehehe, trochę tak, chyba nawet oni mnie pchnęli w stronę założenia tej strony. Planowałem już od dawna coś takiego, ale na ich przykładzie przekonałem się że ludzie chcą takie bzdury czytać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2015 o 11:19, NuGGet napisał:


> Wyczuwam inspiracje Wulgarnym Poradnikiem Kulinarnym :D
Hehehe, trochę tak, chyba nawet oni mnie pchnęli w stronę założenia tej strony. Planowałem
już od dawna coś takiego, ale na ich przykładzie przekonałem się że ludzie chcą takie
bzdury czytać. :D


No, to zycze powodzenia ;)
z grami bedzie troche trudniej, bo to bardziej niszowy temat, wpk chyba drugiego dnia po zalozeniu mieli 20k lajków. Nie wiem ,czy nie lepszy do takiej koncepcji bylby vlog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2015 o 17:29, NuGGet napisał:

NuGGet aka orzechuuuu

Fanpage w tematyce gier (18+)

https://www.facebook.com/wkurwionygracz/timeline?ref=page_internal

Blog/fanpage z przeróżnymi tematami ze świata gier, zapowiedź, recenzja, wrażenia, wszystko
podlane wulgaryzmami więc raczej dla ludzi pełnoletnich z poczuciem humoru (Chorym poczuciem
humoru). :)


Powiem tak. O ile uważam za stosowne ubarwianie niektórych fraz wulgaryzmami (bo inaczej zwyczajnie się nie da), to tutaj mnie ten zabieg (wielość zabiegów) przytłacza i odrzuca. Mam wrażenie, że jest to robione na siłę. Nie czyta się tego dobrze. Ale to tylko moje odczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2015 o 11:42, Prince_Miki napisał:

Zgadzam się z Tobą w 100%. Trochę jednak tego za dużo. Widać NuGGet chce być przesadnie
wulgarnym graczem. :)


Pochwalę się, że znam typów z WPK osobiście i trochę wiem jak to przebiega u nich. W sensie, wulgaryzmów, chamstwa i ogólnie łamania wszelkich zasad przyzwoitości jest tam masa ale głównie śmiechy są z epicko skonstruowanych porównań. A to podobno jest najtrudniejsze, jak twierdzą "ile razy można napisać zabawnie o tym że smażę cebulę?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2015 o 11:47, Astmol napisał:

> /.../ A to podobno jest najtrudniejsze,
jak twierdzą "ile razy można napisać zabawnie o tym że smażę cebulę?"

Zawsze mogą przerzucić się na "zabawne pisanie o siekaniu cebuli". Bardziej epicko będzie i nawet łzy same popłyną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już coś zupełnie innego. Chodziło mi o to, że w tamtych tekstach te wulgaryzmy są wepchane na siłę. Jak pisałem wcześniej, teksty są rzeczowe i nawet zabawne, jednakże, jak to ujął Tuchaczevsky, przez ten zabieg generalnie dość ciężko je się czyta.

Żeby odzwierciedlić to, co mam na myśli, dam mały przykładzik:

W końcu dotarła moja ulubiona gra (...)*. Bardzo mnie to (...) ucieszyło. Kiedy tylko do mnie dotarło, że mogę już grać, to (...) musiałem wszystkim o tym opowiedzieć.

* - łacina podwórkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2015 o 17:18, Prince_Miki napisał:

To już coś zupełnie innego. Chodziło mi o to, że w tamtych tekstach te wulgaryzmy są
wepchane na siłę. Jak pisałem wcześniej, teksty są rzeczowe i nawet zabawne, jednakże,
jak to ujął Tuchaczevsky, przez ten zabieg generalnie dość ciężko je się czyta.

Żeby odzwierciedlić to, co mam na myśli, dam mały przykładzik:

W końcu dotarła moja ulubiona gra (...)*. Bardzo mnie to (...) ucieszyło. Kiedy tylko
do mnie dotarło, że mogę już grać, to (...) musiałem wszystkim o tym opowiedzieć.

* - łacina podwórkowa


No fakt, troche finezji by sie przydalo, bo w sumie jest to po prostu wulgarne a malo smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba to będzie dobry temat...

Polecicie jakiś dobry, prosty w obłudze program do montażu video? Windows movie maker to dziadostwo, ale bajerów też nie szukam :D Dziena za odpowiedzi z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzyka - Kaerobani

Preview pierwszego albumu mojego projektu Shock Ti & The Beach Troopers. Pop w klimatach Team Sleep, Peeping Tom, Gorillaz, Garbage i tego typu rzeczy, łączący różne gatunki jak trip hop, alternatywny hip hop, post-dubstep, chillout i rock alternatywny.

https://www.youtube.com/watch?v=YXwmsLzURKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2015 o 01:00, Outlander-pro napisał:

Polecicie jakiś dobry, prosty w obłudze program do montażu video? Windows movie maker
to dziadostwo, ale bajerów też nie szukam :D Dziena za odpowiedzi z góry.


No patrz, że wcześniej nie zauwazyłem tego posta. :D Ja się uczyłem montować na sony vegas pro. Teraz montuję na adobe premiere. Nie ma sensu zgłębiać się w dodatkowe "ficzery" tych programów, bo podstawowy cel spełniają aż nadto, a mianowicie wygodne przycięcie pliku wideo, pracę na warstwach i możliwość edycji audio. Oba programy mają 30-dniową wersję trialową, więc sam możesz sprawdzić, który by ci bardziej pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzyka/Mixtape - Kaerobani

https://www.youtube.com/watch?v=yvAUtX34ZhY

Mój pierwszy mixtape zawierający zróżnicowaną muzykę drum and bass - od mrocznego łojenia poprzez drumfunk po atmospheric dnb i melodyjne, bardzo przyjemne utwory, uwzględniłem w nim takich tuzów jak Kid Kryptic czy Ibunshi. Zapraszam do słuchania!

Część przyjemno-melodyjna zaczyna się w 43:55.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem i powiem szczerze, że przyjemnie się w to gra. Grafika może nie jest jakaś nie wiadomo jaka, ale pomysł IMHO bardzo oryginalny i ciekawy, a sama gierka, mimo swej prostoty, naprawdę wciąga. Jak na początek, to dobrze Wam to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować