Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2006 o 21:37, SD4HJ napisał:

co zmienia ten patch 105? cos waznego w samej rozgrywace ale nie gram na sieci i tak wiec jak
to jest?

Wszystko jest napisane w szczegółach pliku. Co się tyczy tylko wersji single player:
- Poprawiono błąd powodujący zanikanie filmu z tła.
- Naprawiono błąd związany z FPS, powodujący kłopoty z widokiem na wprost u graczy używających często broni palnej.
- Naprawiono błąd który powodował niewczytywanie się gry podczas opcji szybkiego wczytywania, gdy gra nie mogła znaleźć pliku szybkiego zapisu. Teraz będzie wczytywany ostatni zapis gry niezależnie od tego, czy plik szybkiego istnieje.
- Poprawiono literówkę w opisie szybkości zanikania HUD-a na ekranie Opcji Gry
- Poprawiono kilka pomniejszych błędów w wersjach zlokalizowanych gry F.E.A.R.
- Preaktualizacja gry w celu przygotowania jej do planowanego udostępnienia narzędzi do modyfikacji F.E.A.R.
- Naprawiono błąd powodujący upadek gracza pod mapę po wciśnięciu ESC w trakcie wspinania się po drabinie.
- Naprawiono błąd powodujący wyświetlanie efektów wody w miejscach, gdzie jej nie ma, na poziomie "Ciężki opór".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek ma kosztować 50złotych i prócz tego, że będzie wnosił dodatkowe godziny gry na SP tak naprawdę nic nie wniesie... Nie wiem czy rzeczywiście toprodukt warty kupna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aktualna wersja w FEAR jest 1.06 tylko jak moj poprzednik wspomnial najpierw sciagnij sobie late z 1.00 do 1.05 nastepnie 1.06 ale ta juz wazy tylko 10 Mb wiec spokojnie.
Pozatym jest cos jeszcze ale niestety nie umieszcze tego na tym forum odnosnie gry FEAR poszukajcie oplaca sie i tu chodzi o osoby nie posiadajace gry i chodzi tu o legalna gre za darmo
Co do dodatku ja z pewnoscia kupie chociaz moim zdaniem w tej grze najlepszy jest MP i kladzie na lopatki wszystkie inne gry FTP ale to tlko moje zdanie u mnie na drugim miejscu palauje sie HL2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o patche dodam tylko tyle ze najwiecej zmieniaja w rozgrywkach sieciowych ale i to co wspomnial Raylin i proponuje zebys zobaczyl jak sie gra w multiplayera :) naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumei czemu mowia ze ta gra ma tkaie duze wymagania, ja na moim kompie gram i mam wszystko na maxa i nic sie nie tnie tylko rozdzielke 1024/754 czy jakos tak bo to jest najlepsza do mojego monitora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 02:33, SD4HJ napisał:

nie rozumei czemu mowia ze ta gra ma tkaie duze wymagania, ja na moim kompie gram i mam wszystko
na maxa i nic sie nie tnie tylko rozdzielke 1024/754 czy jakos tak bo to jest najlepsza do
mojego monitora

Wiesz,aż tak zaawansowana technicznie ta gra nie była. Nawet u mnie chodziła na średnich detalach...znaczy demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 08:01, odabo napisał:

Pozatym jest cos jeszcze ale niestety nie umieszcze tego na tym forum odnosnie gry FEAR poszukajcie
oplaca sie i tu chodzi o osoby nie posiadajace gry i chodzi tu o legalna gre za darmo


Chodzi o udostępnienie trybu MP totalnie za free dla każdego a to się odbędzie już wtedy kiedy licznik na fear.gram.pl się wyzeruje. :)

pozdrawiam i mam nadzieję, że wzrośnie wtedy scena feara z 200osób na jakąś poważną liczbę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy instaluje FEAR to wkładam płyte 1 i wszystko idzie dobrze,puzniej mam włorzyc płyte 2 no i wkładam ale pisze ze to niewłasciwy wiolum.gry niemogę zainstalować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POMOCY POMOCY POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiejsze rozwiąznie to skopiować zawartość płyt i instalować z dysku twardego. Ja jak miałem taki problem właśnie tak robiłem i zawsze działało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhhh. I znowu szopki z downloadem ;d. Tak samo jak z MM... Miałem cichą nadzieję, ze uda mi się ściągnąć z Xfire.com (bo to świetny komunikator), niby jest na stronie Fear Combat, ale niestety... Nie mają jeszcze na serverze o.o... Tak więc trzeba czekać, cierpliwe czekać... Może uda mi się wbić na gamershell.com?

Powodzenia ;p
Damn... Dlaczego sprzedałem FEAR? Przecież multi nie był taki zły... Ale nic straconego - teraz mam za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 11:47, dominik000 napisał:

gdy instaluje FEAR to wkładam płyte 1 i wszystko idzie dobrze,puzniej mam włorzyc płyte 2 no
i wkładam ale pisze ze to niewłasciwy wiolum.gry niemogę zainstalować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POMOCY POMOCY POMOCY


Poprostu włóż drugą płyte i nie zwracaj na ten błąd uwagi mi też tak sie robiło ale jakoś zainstalowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem albo ja mam jakieś szczeście albo ta gra nie wcale taka wymagajaca wy piszecie ze ta gra ma ogromne wymagania sprzetowe a ja posiadam Pentium D 2.66GHz"805"(2 po 1M cache),DIMM 512MB ddr 400 MHz,Radeona X550 Advantage 256MB/128Bit i gra przy wylaczonych cieniach reszta na max z FSAA x2 anizotropia x4 chodzi plynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jak zmieniam rozdzielczosc z 1024 na 1254 to nie widac roznicy bo mam wszystko wlocznone na maxa anti aliasing wszystko! niewiem czemu niektorzy uwazaja ze ta gra ma tak duze wymagania skoro mi chodiz na maxa i nigdy sie nie tnie, ej co to za bron co tak metalowymi pretami strzela i wogle co to za prety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować