Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Postanowiłem dodać ten temat, gdyż nie zauważyłem na tym forum oddzielnego działu poświęconego tej świetnej grze. Będziemy tutaj rozmawiać o błędach, uczuciach z grania, zgadywać się do gry przez neta i o wszyskim innym związanym z F.E.A.R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi, z którymi mógłbym pograć przez sieć, najlepiej na serwerze gram.pl. Chętni niech piszą w tym temacie. Czekam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

giera fajna ale ma cholernie duże wymagania sprzętowe u mnie na AMD Athlon 3000+ 768DDR-Ram GeForce FX 5200 128MB żeby w to zagrać musze dać zupełnie najniższe detale :( te najpaskudniejsze :( ,pomimo iż Doom3 chodził bez problemu na Medium a Half-life 2 na max detail !!!! może to jakiś bug bo grałem tylko w demo może pełna będzie lepiej chodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymień kartę a będzie pięknie działać. Ja mam Geforce 6600GT, IPIV 3200, 768DDR i gram prawie na maksymalnych detalach, wystarczy, że dokupię RAMy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój komp: Athlon64 3200+ 1GB DDR, GeForce 6600 256mb. 1024x768, textury i shadery na maxa, cała reszta na medium i jest zadziwiająco płynnie (30-40fps) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie boje bo zamówiłem w czwartek f..e.a.r.a w piatek wyslali i doszedl w sobote a mial dojsc w pon - wt . :/ a ja kasy nie miałem jeszcze w sobote odesłałem go z kwitkiem zeby zostawil to na poczcie... a poczta w sobote zamknieta wiec f.e.a.r. napewno wala sie w zuku... od 12 w pon moge przyjsc po f.e.a.r.a na poczte... pewnie w siedemdziesieciu ośmiu kawałkach cd''kow i dwudziestu ośmiu kawałkach pudła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 16:40, Dark_Kai230 napisał:

Hm... wiedziałem, że coś mi nie pasuje i znalazłem co ! To: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=682&u=139
;)

Co do gry to bardzo mi się podoba, ale jest w połowie już trochę nudna. Czemu ? Gra jest schematyczna:
Lokacja > Walka i kolejny korytarz i kolejna walka i korytarz...


O dziewczynce zapomniałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jutro gdy dojdzie pocztą f.e.a.r. ( pewnie 3 płyty będą połamane, looknicjie topic pochwała dla cdp ) rozpisze sie tutaj porządnie o f.e.a.r. :) jak serwis informacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 15:19, Big Moon napisał:

Wymień kartę a będzie pięknie działać. Ja mam Geforce 6600GT, IPIV 3200, 768DDR i gram prawie
na maksymalnych detalach, wystarczy, że dokupię RAMy.


eee no cóż to widze że niestety se w to nie pogram :( we wakacje zmieniłem proca ,tak gdzieś w listopadzie dokupiłem ramu ,a karty graf. które zapewniłyby mi odpowiednią wydajność kosztują min. 500 zł :( tyle to nie uzbieram przez cały przyszły rok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 18:41, Ponet napisał:

eee no cóż to widze że niestety se w to nie pogram :( we wakacje zmieniłem proca ,tak gdzieś
w listopadzie dokupiłem ramu ,a karty graf. które zapewniłyby mi odpowiednią wydajność kosztują
min. 500 zł :( tyle to nie uzbieram przez cały przyszły rok :(


Karta graficzna jest najważniejsza jeśli chodzi o gry. Jak nie miałem tego GeForca to W40kDoW nie mogłem sobie dobrze pograć, a dzięki niej zyskałem jakieś 120%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować