Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Mam taki problem. Pod koniec instalacij gry wuskakuje mi blad z plikiem FEARA.Arch00, biore ponow i nic wyloczam instalacje i jeszcze raz instaluje i wszystko jest dobrze. Wlaczam gre pokazuje sie niebiski obraz i po chwili resetuje sie komputer co mam zrobic??
Za wszystkie porady z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem feara złotą edycję i może to nie jest poważny błąd, ale zamiast autoruna mam czarny prostokąt i muszę wyłączać go menadżerem zadań i włączać grę z ikony na pulpicie trochę to męczące, więc jak ktoś wie co z tym zrobić byłbym wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 14:20, pendejo napisał:

kupiłem feara złotą edycję i może to nie jest poważny błąd, ale zamiast autoruna mam czarny
prostokąt i muszę wyłączać go menadżerem zadań i włączać grę z ikony na pulpicie trochę to
męczące, więc jak ktoś wie co z tym zrobić byłbym wdzięczny


jezeli to gra cdproject popros o wymiane plytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2007 o 14:34, bezimienny15 napisał:

jezeli to gra cdproject popros o wymiane plytki


myślę, że problem tkwi gdzie indziej w końcu grę przez setup.exe tylko coś z tym menu jest nie tak, patrzyłem w plikach one chyba w czymś podobnym do htmla jest zrobione, więc może tu jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostaw autoruna. Ja ma premierowe wydanie i też nie działa bo poknocili numery płyt (jak wrzucisz 1 po inst to i tak prosi o 1, a gra i tak leci z 5). Wrzucam płytę, uruchamiam z pulpitu i koniec. Szybciej wyjdzie niż czekać na menu płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam wersje dvd i wnerwia mnie najbardziej to, że zamiast menu otwiera mi się ten czarny prostokąt i żeby go zamknąć muszę menadżera włączyć, chyba całkiem wyłączę autoruna i będzie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 17:34, pendejo napisał:

ja mam wersje dvd i wnerwia mnie najbardziej to, że zamiast menu otwiera mi się ten czarny prostokąt i żeby go > zamknąć muszę menadżera włączyć, chyba całkiem wyłączę autoruna i będzie spokój

Błędy są te same (może w tym przypadku masz czarny ekran a nie prośbę o płytę nr 1). Ale zostały inne, wielu pisało, że ma DVD a wyskakiwał im słynny błąd ze zmianą płyty. Mówię, odpuść sobie bo nie warto się dla jednego okienka wnerwiać. Ważne, że gra chodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma nieziemskie wymagania sprzętowe według mnie. Mam P4 3.00GHz, 1GB RAM, Radeon 9600PRO 128MB i rwie [oczywiście nie na najniższych ustawieniach :P]. Nie wiem jakiego kompa trzeba mieć, żeby ruszyło na max. Czy taki komputer w ogóle istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 18:45, Sławek K. napisał:

Gra ma nieziemskie wymagania sprzętowe według mnie. Mam P4 3.00GHz, 1GB RAM, Radeon 9600PRO
128MB i rwie [oczywiście nie na najniższych ustawieniach :P]. Nie wiem jakiego kompa trzeba
mieć, żeby ruszyło na max. Czy taki komputer w ogóle istnieje?


ja mam semprona 3000+, 512 ram, GeForce 6600 i FEAR idzie bez problemu, moze masz za bardzo zawalony komp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 18:45, Sławek K. napisał:

Gra ma nieziemskie wymagania sprzętowe według mnie. Mam P4 3.00GHz, 1GB RAM, Radeon 9600PRO
128MB i rwie [oczywiście nie na najniższych ustawieniach :P]. Nie wiem jakiego kompa trzeba
mieć, żeby ruszyło na max. Czy taki komputer w ogóle istnieje?


ja mam semprona 3000+, 512 ram, GeForce 6600 i FEAR idzie bez problemu, moze masz za bardzo zawalony komp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 19:59, Sławek K. napisał:

Komp nie jest zawalony :P Na jakich ustawieniach grasz?


w większości na maksa - w czasie auto seiwa tylko na chwile odmawia posłuszeństwa , bardziej niż w innych grach ale mimo to jest spoks - tekstury i grafika na maksa reszty nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej kiedy dostałem w swoje łapy dodatek to codzienie grałem po jakieś 12 h ,zrywałem sie z lekcji zeby pograć po 3-4 dniach doszedłem do końca i co i nic.Ktos może zrozumiał oco chodzi na końcu w dodatku bo ja niemam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dla Celeron 2.5, 512 Ram i GF 7300GT warto myśleć o kupnie tej gry? Znam wymagania producenta, ale po ostatnich doświadczeniach z LotR, gdzie miał być odpowiednik procka 1.4 (i gra nie śmigała), wolę zapytać. Przejrzałem też większość postów, ale wolałbym się upewnić. Bo nie chcę kasy wydawać tylko po to, by się mimo wszystko nie bać. Dzięki za wyrozumiałość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować