Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Mam pytanko co do Extraction point - warto kupić ten dodatek? Podstawke mam, przeszedłem i bardzo mi się podobała ale jak dodatek nie wnosi nic nowego to nie wiem czy chce marnowac na to kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 17:53, MarneusPL napisał:

sciagnalem wczoraj fear combat i jeszcze nie znalazlem ani jednego serwera na ktorym nie byloby
lagow... i to takich, ze nie da sie grac. w innych grach jest ok, gdy nacisne tab moj ping
tez jest dobry, max 100. w czym moze tkwic problem?


Miałem podobnie w Quake IV w singlu grałem z grafą na maxa bez większych problemów ale na multi pingi były kosmiczne wogóle nie dało sie grać dopiero jak zmniejszyłem grafike na medium to pingi zmalały do w miare normalnych.
Acha jeszcze jedno mam nadzieje że nic nie ściągasz w trakcie grania bo nawet piosenka która zajmuje kilka mega może narobić 999 pinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 17:57, Diabol111 napisał:

Mam pytanko co do Extraction point - warto kupić ten dodatek? Podstawke mam, przeszedłem i bardzo mi się podobała ale jak dodatek nie wnosi nic nowego to nie wiem czy chce marnowac na to kasę.

Warto. A w dodatku za za taką cenę to już naprawdę warto. Dodatek zaczyna się w momencie gdy kończy się podstawka. Historia jednak się nie kończy i nadal nie wiadomo co i jak. Z nowości to m. in. nowe bronie jak Karabinek laserowy Typ 12 czy Przenośna Wieżyczka AP-5 - w sam raz na duże ilości wrogów czy jako pułapka za zakrętem. :) A wracając jeszcze do gry to naprawdę jest kilka naprawdę zrytych miejsc i "faz". I kolejni członkowie naszego team''u giną w "straszliwy" sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 14:50, Big Moon napisał:

Szukam ludzi, z którymi mógłbym pograć przez sieć, najlepiej na serwerze gram.pl. Chętni niech
piszą w tym temacie. Czekam. :D


Ja chętnie bym pograł w Fiera przez sieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 00:00, klepa22 napisał:

Ja chętnie bym pograł w Fiera przez sieć



Super... tyle, że ja aktualnie poświęcam czas innej grze a na horyzoncie szykuje się tytuł który najprawdopodobniej zabierze mi WIELE godzin życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
w dniu dzisiejszym zakupiłem grę F.E.A.R na DVD.
Mam problem tego typu że po zainstalowaniu wkładam DVD, próbuję uruchomić grę ale wyskakuje komunikat "Wrong disc inserted..." (jak poniżej). Byliście Państwo tak genialni i opisaliście co zrobić gdy zakupiona przez klienta oryginalna gra od samego początku stwarza problemy i nie chce działać. Niestety mieliście tylko na uwadze tych klientów którzy dokonali zakupu oprogramowania na płytach CD. Rozumiem że naród polski nie jest zbyt zamożny, i że w waszych oczach pewnie większość używa jeszcze CD a nie DVD, proszę jednak o pomoc w moim przypadku, gdyż jestem bardzo delikatnie mówiąć wkurwiony że ORYGINALNA gra której Państwo jesteście dystybutorem po prostu nie chce działać.


___________________________________________________________________________________________________________

"Pomoc Techniczna - F.E.A.R.
Problem

Wrong disc inserted. Please insert the CD/DVD.
Opis Problemu

W napędzie CD/DVD znajduje się niewłaściwa płyta. Włóż do napędu CD/DVD poprawny dysk.
Rozwiazanie

Grę F.E.A.R. należy uruchamiać z PIĄTEJ PŁYTY. Umieść piątą płytę gry w napędzie CD/DVD i zamknij autorun, który poprosi o pierwszą płytę. Następnie uruchom grę z ikonki znajdującej się na pulpicie.

Upewnij się również czy płyta z grą znajduje się w tym samym napędzie, z którego przeprowadzona była instalacja."

A co w przypadku użytkowników DVD (gdzie w pudełku jest jedna sztuka)? Jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatem ponownie wytłumaczę.

Zabezpieczenia często stwarzają problemy i tu winę ponosi producent a nie dystrybutor.

Podstawowymi działaniami w wypadku takich zjawisk są:


Odinstalowanie wirtualnych napędów

Sprawdzenie ustawień UDMA-PIO w ustawieniach sprzętowych Windows

Sprawdzenie czy nie ma nowszego Firmware''u do napędu optycznego

Sprawdzenie czy Twój model napędu optycznego może mieć problem z daną grą i wersją zabezpieczenia (tu informacje w sieci niestety)

Jeśli wszystkie te punkty sprawdzisz i będziesz pewien, że błąd leży gdzie indziej, to możesz zacząć się martwić.
Prostym testem będzie sprawdzenie gdy u kolegi, który ma inny napęd DVD (dla pewności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sie chce to mozna napisac we wlasciwym temacie ;)

A apropos samego problemu to warto sprobowac przekopiowac pliki z plyty i stamtad odpalic. Niekiedy pomaga ;). A tak wogole to najlepiej napisac pytanie do pomocy technicznej CDP, oni juz napewno rozwiaza problem ^^

Tak jak wspominal jeden w uzytkownikow, warto sprobowac z tym linkiem:

http://www.securom.com/support/customers/vugames/FEAR_t190/FEAR.zip

teoretycznie pomagal innym uzytkownikom z wersja 1.03. No i tak wogole to sciagnij wystzskie najnowsze latki, to tez moze byc przyczyna bledu ;)

@RobeN
Tak, aktualizacja sterownikow napedu równiez moze pomoc ;). Albo po prostu sprawdzenie u kolegi (kolezanki? :D) plyty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero dziś zainstalowałem i odpaliłem FEAR. Kupiłem go w dzień premiery TopSeller. Tanio było wiec kupiłem tez dodatek. Dziś odpalam i może nie jest tak klimatyczny jak Bioshock ale ma w sobie to coś. Gra dzieli się na dwa momenty. Jedne jak chodzimy po strasznych zakamarkach i jak walczymy. Walki to jest to. bardzo dynamiczne i efektowne. Właśnie walki według mnie są lepiej zrobione w FEAR niż w Bio. Bio ma swój urok i ogólnie jest lepszy od FEAR ale FEAR ma to coś. Co mi się bardzo spodobało w grze to duża możliwość ustawień grafiki i testowanie to na filmiku testowym, bardzo fajne rozwiązanie. I takie pytanie. Ile według was fps to płynne działanie dowolniej gry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 22:05, Kerigun napisał:

A ja dopiero dziś zainstalowałem i odpaliłem FEAR. Kupiłem go w dzień premiery TopSeller. Tanio
było wiec kupiłem tez dodatek. Dziś odpalam i może nie jest tak klimatyczny jak Bioshock ale
ma w sobie to coś. Gra dzieli się na dwa momenty. Jedne jak chodzimy po strasznych zakamarkach
i jak walczymy. Walki to jest to. bardzo dynamiczne i efektowne. Właśnie walki według mnie
są lepiej zrobione w FEAR niż w Bio. Bio ma swój urok i ogólnie jest lepszy od FEAR ale FEAR
ma to coś. Co mi się bardzo spodobało w grze to duża możliwość ustawień grafiki i testowanie
to na filmiku testowym, bardzo fajne rozwiązanie. I takie pytanie. Ile według was fps to płynne
działanie dowolniej gry ??


podobno od 30 fps można uznać za płynne działanie gry. ale ja i tak wole to co na monitorze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 23:03, Ecko09 napisał:

podobno od 30 fps można uznać za płynne działanie gry. ale ja i tak wole to co na monitorze
:P


Moje ustawienia po teście wykazują 50 % od 25 do 40 fpsów a po 25% powyżej i poniżej. Gra działa fajnie i płynnie.
Jutro przychodzi Orange Box więc prawdopodobnie FEAR zostanie na inne chwile :D Aczkolwiek powiem że będzie się chciało do niego wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej a ja mam pytanko innej natury:) Otóż zawsze mi się podobał podkład muzyczny z początku gry:) Ten pierwszy filmik.. I wie może ktos skąd można urwać tą muzyczkę?:) Lub jak się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba to jest oficjalny temat o FEAR. Gram sobie i jestem w 3 rozdziale. Nie mogę przejść początku tego etapu. Mianowicie są miny na drodze i jak wejdę na nie to ginę jak rozwalę granatem to prąd zaczyna razić wszystko wokół. Tuż przed minami jest wejście do wentylacji. Wchodzę tam i tam jest plątanina kanałów. ostatecznie dochodzę do pokoju kontrolnego i nic dalej nie ma. Nie wiem co dalej. Może wy wiecie ?? Zaraz załączę grę i zapodam screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:41, Kerigun napisał:

Chyba to jest oficjalny temat o FEAR. Gram sobie i jestem w 3 rozdziale. Nie mogę przejść początku
tego etapu. Mianowicie są miny na drodze i jak wejdę na nie to ginę jak rozwalę granatem to
prąd zaczyna razić wszystko wokół. Tuż przed minami jest wejście do wentylacji. Wchodzę tam
i tam jest plątanina kanałów. ostatecznie dochodzę do pokoju kontrolnego i nic dalej nie ma.
Nie wiem co dalej. Może wy wiecie ?? Zaraz załączę grę i zapodam screena.



Czekaj już coś kojarzę trzeba wyłączyć zasilanie i ile się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:44, SHARP1990 napisał:

Czekaj już coś kojarzę trzeba wyłączyć zasilanie i ile się nie mylę.


Tylko gdzie ?? Dochodzę do tego pomieszczenia i tam nic nie ma. Dalej iść sie nie da.

20071101174556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:46, Kerigun napisał:

> Czekaj już coś kojarzę trzeba wyłączyć zasilanie i ile się nie mylę.

Tylko gdzie ?? Dochodzę do tego pomieszczenia i tam nic nie ma. Dalej iść sie nie da.



Kompletnie nie kojarzę pomieszczenia są tam jakieś okna czy coś podobnego ?


EDIT: jakbyś włączył latarkę było by miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować