Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2008 o 21:50, Baal 2005 napisał:

Panowie kupilem sobie laptopa Asusa na wypasie z Vista(chyba na moje nieszczescie) z
direct 10. Gdy probuje zainstalowac FEAR gra wymusza instalacje d9c. Gdy rezygnuje z
9c gra dalej nie chce sie instalowac... Co robic poradzcie?...


Hm..zainstalować DX9 ;P A po skończonej instalacji DX10. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2008 o 21:19, Dominik000 napisał:

Ja tam poczekam jak będzie w extra klasyce. Chcę jeszcze raz przejść obie częśći, ale
nie mam czasu i miejsca na dysku. Bardzo lubię strzelające armatki w EP. Chciałbym jeszcze
raz je zobaczyć w akcji.


Ta gra bardzo wolno tanieje , więc jeszcze dużo czasu minie zanim trafi do Extra Klasyki. A poza tym na dzień dzisiejszy bardzo mało ludzi gra na multi , więc może się okazać że za parę miesięcy , zupełnie nie będzie z kim grać. Ja wolałem zainwestować w grę teraz i cieszyć się i z singla i z multi , niż kupić grę później i cieszyć się tylko z singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Panowie kupilem sobie laptopa Asusa na wypasie z Vista(chyba na moje nieszczescie) z
> direct 10. Gdy probuje zainstalowac FEAR gra wymusza instalacje d9c. Gdy rezygnuje z
> 9c gra dalej nie chce sie instalowac... Co robic poradzcie?...

najlepiej skontaktuj się z pomocą techniczną CD Projekt drogą poczty elektronicznej.

pomoc@gram.pl

Możesz także za pomocą formularza, kliknij na to koło po prawej stronie --> http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=284

Wątpie żeby to rozwiązało problem ale być może ---> http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=284&p=2495

--->Sebat1

Możliwe ale jak gra będzie w EK to myślę że na gram.pl napewno znajdą się jacyś chętni do pogrania w Persus Mandate na multi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> --->Sebat1

Dnia 29.08.2008 o 22:38, Grizzly. napisał:


Możliwe ale jak gra będzie w EK to myślę że na gram.pl napewno znajdą się jacyś chętni
do pogrania w Persus Mandate na multi. :D


Taaaaa, my do zwykłego FEAR nie możemy zorganizować 8 osób to co dopiero w PM w którego chyba niewiele osób gra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2008 o 22:40, marcinshinoda napisał:

Taaaaa, my do zwykłego FEAR nie możemy zorganizować 8 osób to co dopiero w PM w którego
chyba niewiele osób gra:P


Jak narazie PM mają chyba tylko Sebat i Patryk Mogilno. Jak będzie w EK to ja napewno też kupie. Mixon chyba też a reszta... też.. :P Coś się wykręci. Nawet 4, 5 osób i będzie można pograć. No najwyżej że tam jakieś większe mapy są. Ej Sebat, rozgrywka jest podobna do podstawki F.E.A.R.a ? Czy plansze są jakieś wogóle zupełnie inne ? Bo w zwykłym wystarczy 3 vs 3 i na mapie jest już nie mała rozpierducha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 22:11, Sebat1 napisał:


> Ja tam poczekam jak będzie w extra klasyce. Chcę jeszcze raz przejść obie częśći,
ale
> nie mam czasu i miejsca na dysku. Bardzo lubię strzelające armatki w EP. Chciałbym
jeszcze
> raz je zobaczyć w akcji.

Ta gra bardzo wolno tanieje , więc jeszcze dużo czasu minie zanim trafi do Extra Klasyki.
A poza tym na dzień dzisiejszy bardzo mało ludzi gra na multi , więc może się okazać
że za parę miesięcy , zupełnie nie będzie z kim grać. Ja wolałem zainwestować w grę teraz
i cieszyć się i z singla i z multi , niż kupić grę później i cieszyć się tylko z singla.



Wolno tanieje? W lutym gra kosztowała 60zł, teraz już 40zł. a nie minął nawet rok od premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 22:38, Grizzly. napisał:

> Panowie kupilem sobie laptopa Asusa na wypasie z Vista(chyba na moje nieszczescie)
z
> direct 10. Gdy probuje zainstalowac FEAR gra wymusza instalacje d9c. Gdy rezygnuje
z
> 9c gra dalej nie chce sie instalowac... Co robic poradzcie?...

najlepiej skontaktuj się z pomocą techniczną CD Projekt drogą poczty elektronicznej.

pomoc@gram.pl

Możesz także za pomocą formularza, kliknij na to koło po prawej stronie --> http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=284

Wątpie żeby to rozwiązało problem ale być może ---> http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=284&p=2495

--->Sebat1

Możliwe ale jak gra będzie w EK to myślę że na gram.pl napewno znajdą się jacyś chętni
do pogrania w Persus Mandate na multi. :D

Dzieki sprobuje tak zrobic jak radzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 22:46, Ecko09 napisał:

>
> > Ja tam poczekam jak będzie w extra klasyce. Chcę jeszcze raz przejść obie częśći,

> ale
> > nie mam czasu i miejsca na dysku. Bardzo lubię strzelające armatki w EP. Chciałbym

> jeszcze
> > raz je zobaczyć w akcji.
>
> Ta gra bardzo wolno tanieje , więc jeszcze dużo czasu minie zanim trafi do Extra
Klasyki.
> A poza tym na dzień dzisiejszy bardzo mało ludzi gra na multi , więc może się okazać

> że za parę miesięcy , zupełnie nie będzie z kim grać. Ja wolałem zainwestować w
grę teraz
> i cieszyć się i z singla i z multi , niż kupić grę później i cieszyć się tylko z
singla.
>
>

Wolno tanieje? W lutym gra kosztowała 60zł, teraz już 40zł. a nie minął nawet rok od
premiery...


Bieżcie i niemarudzić :) FEAR jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 22:46, Grizzly. napisał:

Ej Sebat, rozgrywka jest podobna do podstawki F.E.A.R.a ?

Jest trochę podobna do tej z podstawki , ale jest też mocno udziwniona. Każda postać ma więcej życia , więc zdecydowanie trudniej zabijać. A do tego naprawdę ciężko dostosować się do nowych broni , a zwłaszcza do Karabinu szturmowego VES , a jak przeciwnicy zaczynają atakować jakimiś nowymi super broniami to nawet nie wiadomo jak trzeba uniki robić. ;P

Dnia 29.08.2008 o 22:46, Grizzly. napisał:

Czy plansze są jakieś wogóle zupełnie inne ?

Nowe mapy są zupełnie inne od tych standardowych. Jak grałem na mapie kolejowej , to kręciłem się bez sensu po całej mapie i w ogóle nie mogłem się odnaleźć w tych wszystkich pokręconych korytarzach , a jak jeszcze co chwila napotykałem porozstawiane wieżyczki to już w ogóle czułem się zagubiony...

Jeszcze muszę się dużo nauczyć o nowym multi , po jednym dniu jak na razie czuje się trochę przytłoczony tymi wszystkimi zmianami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2008 o 22:11, Sebat1 napisał:

Ta gra bardzo wolno tanieje , więc jeszcze dużo czasu minie zanim trafi do Extra Klasyki.
A poza tym na dzień dzisiejszy bardzo mało ludzi gra na multi , więc może się okazać
że za parę miesięcy , zupełnie nie będzie z kim grać. Ja wolałem zainwestować w grę teraz
i cieszyć się i z singla i z multi , niż kupić grę później i cieszyć się tylko z singla.


Dobra, rozumiem, że chcesz pograć w multi, ale przecież F.E.A.R.y może już zawsze będa wychodzic jak NFSy . multi będzie w nich takie same. Czyli: przeciwnicy szybko giną. Więc dal mnie multi PM i z F.E.A.R.2 robi mi małą różnicę. Więc nie będzie mi smutno jak jedne multi mnie ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2008 o 09:04, cybekziom napisał:

Gra ktoś na multi w PM ?
Bo nie ma z kim grać ;]


Ja gram na multi w Perseus Mandate i jestem chętny do grania , tylko oczywiście nie 1 vs. 1. ;] Jakby co to na moim GS-ie masz moje Xfire i możemy się umówić na jakąś partyjkę na jednym z (niestety) bardzo nielicznych publicznych serwerów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 12:33, Sebat1 napisał:


> Gra ktoś na multi w PM ?
> Bo nie ma z kim grać ;]

Ja gram na multi w Perseus Mandate i jestem chętny do grania , tylko oczywiście nie 1
vs. 1. ;] Jakby co to na moim GS-ie masz moje Xfire i możemy się umówić na jakąś partyjkę
na jednym z (niestety) bardzo nielicznych publicznych serwerów. :)

O taaaak !
Skoro jesteś chętny no to lecimy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2008 o 13:39, cybekziom napisał:

O taaaak !
Skoro jesteś chętny no to lecimy !


Jak masz konto na Xfire no to czekam na kontakt (a jak nie masz konta to najlepiej załóż) i wtedy umówimy się na jakąś partyjkę , jakby co to nawet dzisiaj mogę grać. :)

Im więcej gram na multi w PM tym bardziej wydaje mi się że jest znacznie lepsze od tego z podstawki , ale to może dlatego że multi z podstawki zaczynało mi się już nudzić , a w Perseuszu multi jest ''''inne'''' ;] i ten powiew świeżości motywuje do dalszego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 17:19, Sebat1 napisał:


> O taaaak !
> Skoro jesteś chętny no to lecimy !

Jak masz konto na Xfire no to czekam na kontakt (a jak nie masz konta to najlepiej załóż)
i wtedy umówimy się na jakąś partyjkę , jakby co to nawet dzisiaj mogę grać. :)


Im więcej gram na multi w PM tym bardziej wydaje mi się że jest znacznie lepsze od tego
z podstawki , ale to może dlatego że multi z podstawki zaczynało mi się już nudzić ,
a w Perseuszu multi jest ''''inne'''' ;] i ten powiew świeżości motywuje do dalszego
grania.


po prawie 300 godzinach nic dziwnego że ci sie zaczyna nudzić:P Tak samo pewnie będzie z PM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2008 o 17:23, marcinshinoda napisał:

po prawie 300 godzinach nic dziwnego że ci sie zaczyna nudzić:P

Jakie 300 godzin , tyle to ja miałem jakieś dwa miesiące temu... ;P

Dnia 01.09.2008 o 17:23, marcinshinoda napisał:

Tak samo pewnie będzie z PM...

To naturalna kolej rzeczy , każda nawet najlepsze grę musi się kiedyś znudzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 17:23, marcinshinoda napisał:

po prawie 300 godzinach nic dziwnego że ci sie zaczyna nudzić:P Tak samo pewnie będzie
z PM...



hehe no 300 godzin to wcale nie tak dużo, po takim czasie jest się co najwyżej średnim w danej grze, jakos znajdą sie ludzie co mają na liczniku 1500 h i jakoś im się nie nudzi gra, chodź ty tego pewnie nie zrozumiesz, jak tobie się gra nudzi po niecałych 100 h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 17:19, Sebat1 napisał:


> O taaaak !
> Skoro jesteś chętny no to lecimy !

Jak masz konto na Xfire no to czekam na kontakt (a jak nie masz konta to najlepiej załóż)
i wtedy umówimy się na jakąś partyjkę , jakby co to nawet dzisiaj mogę grać. :)


Im więcej gram na multi w PM tym bardziej wydaje mi się że jest znacznie lepsze od tego
z podstawki , ale to może dlatego że multi z podstawki zaczynało mi się już nudzić ,
a w Perseuszu multi jest ''''inne'''' ;] i ten powiew świeżości motywuje do dalszego
grania.



Pewnie, że multi jest dużo lepsze. nowy tryb, bronie, mapy itd. Tyle, że mało graczy. A dlaczego? Głupie pytanie...bo multi FEARa darmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Pewnie, że multi jest dużo lepsze. nowy tryb, bronie, mapy itd. Tyle, że mało graczy.

Dnia 01.09.2008 o 19:21, Ecko09 napisał:

A dlaczego? Głupie pytanie...bo multi FEARa darmowy...



Dokładnie Ecko;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2008 o 19:21, Ecko09 napisał:


Pewnie, że multi jest dużo lepsze. nowy tryb, bronie, mapy itd. Tyle, że mało graczy.
A dlaczego? Głupie pytanie...bo multi FEARa darmowy...

A mi się FEAR troszeczkę znudził. Bo tam dużo zależy od zaskoczenia, a nie od celności i nawet mega początkujący 11 latek może wygrać. Nawet Fatal1ty może z kimś przegrać jak będzie miał pecha. A graliście kiedyś w Warsow, ale na planszach stworzonych przez fanów gry? Nie ma nic lepszego na świecie. Ale ogólnie Combata nadal lubię, ale nie tak bardzo jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować