Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2008 o 22:42, Andi9310 napisał:

Zauważyłem właśnie, że skład trochę się zmienił, tak czy owak zapraszamy do ligi. Nic
się nie stało :D

Jeszcze jedna sprawa. Mówiąc "skład" masz na myśli skład grający na gram.pl czy skład klanu GPL?
EDIT: ajj, nie dopowiedziałem. Chodzi mi o to, ze jeżeli masz na myśli to drugie - czyli klan GPL, to on już nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 22:26, Yoruaaw napisał:

Elita całkowicie bez ironii, podziwiam tutejszych graczy.


Hmmm, możesz wieszać plakat z moją podobizną i postawić moje popiersie, bo JA wygrałem turniej w FEAR podczas SZKOŁA GRA w Warszawie. Muhahahahaha. Czcijcie mnie i składajcie daryxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 22:47, Robak 007 napisał:

> Zauważyłem właśnie, że skład trochę się zmienił, tak czy owak zapraszamy do ligi.
Nic
> się nie stało :D
Jeszcze jedna sprawa. Mówiąc "skład" masz na myśli skład grający na gram.pl czy skład
klanu GPL?
EDIT: ajj, nie dopowiedziałem. Chodzi mi o to, ze jeżeli masz na myśli to drugie - czyli
klan GPL, to on już nie istnieje.


Bardziej chodzi mu o dawny skład. Ja, Ecko,Gryzlly, Sebat, Patrykmogilno, Mixon. Najbardziej kłÓcił znim sie Ecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 22:20, Patryk Mogilno napisał:

PS: Na screenach przygotowania do sylwestra hahaha


jak mogłeś zapomnieć o najlepszym.. jak sylwester to fajerwerki.

_______________________________

Co do ligi to ja sie na nic nie pisze ani nie chce. Nie kręci mnie to. Ale chętnie pogram z Yoruaaw i Andi9310. Z jakiego jesteście klanu ?

20081230012553

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz co im zwracać racja grali z nami ale przez całą grę wyzywali i rzucali obelgami (nie wiem czy tylko mnie)...widocznie uważają się za lepszych.
Grizzly.
WOW! Coś pięknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 08:56, Yoruaaw napisał:

Dużo się nie pomyliłeś, a fakt że napisałeś co napisałeś oznacza że jesteśmy lepsi i
się nas boisz.

Bardzo się was boje szczególnie ciebie mamo help! A to że uważacie się za lepszych to nie znaczy że macie kogoś obrażać i wyzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje wypowiedzi są żałosne i tym postem niczego nie udowodnisz ani nie zmienisz.... wiec ucisz się.
Albo zagraj z nami spary 1v1 żeby sobie uświadomić że do pięt nam nie dorastasz, a na dywan wchodzisz po drabinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 09:03, Andi9310 napisał:

Drogi Patryczq to kiedy zagramy razem?

Wtedy kiedy zmądrzejesz czyli nie prędko…a zresztą po co chcesz ze mną grać? Znowu obrażać czy pokazać swoja wyższość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajajj, dziecko, powiedz mi czy obraziłem Cię teraz czymś? Może tym, że postawiłem z Yoru 23786324remot i nakręciłem film. No tak, to takie smutne :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 09:09, Andi9310 napisał:

Ajajj, dziecko, powiedz mi czy obraziłem Cię teraz czymś? Może tym, że postawiłem z Yoru
23786324remot i nakręciłem film. No tak, to takie smutne :<

W czasie gry kiedy zagrałem z wami (wiem że pro Yoruaaw był) byłem wyzywany (bez powodu) tego się nie pamięta? I teraz chcecie zagrać jeszcze raz?
PS: Nie chodzi mi o te rozmowy na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 09:13, Patryk Mogilno napisał:

> Ajajj, dziecko, powiedz mi czy obraziłem Cię teraz czymś? Może tym, że postawiłem
z Yoru
> 23786324remot i nakręciłem film. No tak, to takie smutne :<
W czasie gry kiedy zagrałem z wami (wiem że pro Yoruaaw był) byłem wyzywany (bez powodu)
tego się nie pamięta? I teraz chcecie zagrać jeszcze raz?
PS: Nie chodzi mi o te rozmowy na forum...


Jeśli bawi cię moje "PRO" patryku ze "fsi" (tak mysle ze ty ze chop ze fsi po nicku) to może chcesz jednak 1v1 dostać grubo na - ?
PS Widzialem twoj profil xfire jest bardzo pr0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale kończę z tobą rozmowę bo do niczego ona nie prowadzi. Jak chcesz pogadać to nie na forum...wiesz gdzie mnie szukac
PS: Mogilno to wieś? Ty mieszkam w Mogilnie ponad 16 lat ale tego nie wiedziałem. Dziękuje ci "inteligentny" człowieku ze mi to uświadomiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Jeśli bawi cię moje "PRO" patryku ze "fsi" (tak mysle ze ty ze chop ze fsi po nicku)

Dnia 30.12.2008 o 09:36, Yoruaaw napisał:

to może chcesz jednak 1v1 dostać grubo na - ?
PS Widzialem twoj profil xfire jest bardzo pr0.


Ja pierdziele, ty naprawde dzieciak jesteś. Hmmm chyba lubisz grać w Tibie i zbierać pokemony, bo tak sie przechwalasz:/ Idź grać w tego FEAR, podniecaj sie jaki jesteś "zajebisty", bo tutaj tylko ludzi wkurzasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 09:36, Yoruaaw napisał:

Jeśli bawi cię moje "PRO" patryku ze "fsi" (tak mysle ze ty ze chop ze fsi po nicku)
to może chcesz jednak 1v1 dostać grubo na - ?
PS Widzialem twoj profil xfire jest bardzo pr0.

Zupełnie sie zgadzam z marcinshinoda. Zachowojesz się po prostu idiotycznie drogi pr0 ze fsi. Sczerze mówiąc juz kiedy zobaczyłem twój awatar wydfałeś mi się dzieciakiem :/ Cieszę się, że z tobą nie grałem. Mam nadzieję, że nie doznam tej wątpliwej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować