Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2008 o 08:56, Yoruaaw napisał:

Dużo się nie pomyliłeś, a fakt że napisałeś co napisałeś oznacza że jesteśmy lepsi i
się nas boisz.


wow.. ale fajnie, wszyscy powinniśmy się was bać bo jesteście lepsi w swoim świecie F.E.A.R. Ryjcie się tak dalej.. Ja sobie gram 4fun i jestem szczęśliwy. Gra komputerowa to nie jest moim zdaniem najszczytniejszy cel w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a mi się F.E.A.R multi zwalił :/. Jak próbuję odświeżyć listę serwów, to gra się przywiesza i następnie w komunikacie pisze błąd :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 20:54, Lisun napisał:

Kurcze, a mi się F.E.A.R multi zwalił :/. Jak próbuję odświeżyć listę serwów, to gra
się przywiesza i następnie w komunikacie pisze błąd :/.


Radziłbym przeinstalować grę, powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to sobie tak średnio pograliśmy. Najdłużej chyba grałem ja z Mixonem na jego serwie. Lagi były, jak zawsze - zarówno na moim, jak i Mixona serwie, ale i tak się fajnie grało ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2009 o 17:36, Ecko09 napisał:

Nie, żebym się chwalił, ale nie ma to jak pierwsze zwycięstwo w PM :> Dodam ,że 30
sekund wcześniej miałem przewagę 12- 20 pkt...
http://tnij.org/cmfp


Jak grałem w PM parę miesięcy temu , to strasznie nie podobało mi się to , że zbyt łatwo wygrywało się na większości serwerów i widzę że nic się pod tym względem nie zmieniło. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 19:20, Sebat1 napisał:


> Nie, żebym się chwalił, ale nie ma to jak pierwsze zwycięstwo w PM :> Dodam ,że
30
> sekund wcześniej miałem przewagę 12- 20 pkt...
> http://tnij.org/cmfp

Jak grałem w PM parę miesięcy temu , to strasznie nie podobało mi się to , że zbyt łatwo
wygrywało się na większości serwerów i widzę że nic się pod tym względem nie zmieniło.
^^


Cóż, najwięksi wyjadacze są w podstawce :D W PM gra tak mało osób, bop multi darmowe nie jest...troszke sie obawiam o FEAR2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 20:04, Ecko09 napisał:

Cóż, najwięksi wyjadacze są w podstawce :D W PM gra tak mało osób, bop multi darmowe
nie jest...troszke sie obawiam o FEAR2.

A było mówione, że nie wyjdzie F.E.A.R. Combat 2 (oczywiście może pod inną nazwą)? Wiem, że są małe szanse, ale z tego co wiem, nic nie jest przesądzone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 20:04, Ecko09 napisał:

>
> > Nie, żebym się chwalił, ale nie ma to jak pierwsze zwycięstwo w PM :> Dodam
,że
> 30
> > sekund wcześniej miałem przewagę 12- 20 pkt...
> > http://tnij.org/cmfp
>
> Jak grałem w PM parę miesięcy temu , to strasznie nie podobało mi się to , że zbyt
łatwo
> wygrywało się na większości serwerów i widzę że nic się pod tym względem nie zmieniło.

> ^^
>

Cóż, najwięksi wyjadacze są w podstawce :D W PM gra tak mało osób, bop multi darmowe
nie jest...troszke sie obawiam o FEAR2.


Ja myślę że z FEAR 2 będzie całkiem inaczej niż z PM. Jest to owa część, wszyscy fani napewno ją kupią, a po singlu co? Wyrzucą? Na początku będzie ciężko z serwerami ale po miesiącu będzie to samo co teraz z FEAR 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PM nie kupili bo EP byl sredniakiem i mieli te same odczucia do PM. PO multi na 100% na pewnobedzie zawsze oblegane, poniewaz nawet moj kumpel na xfire, ktory ciagle piraci nowe gry, powiedzial ze z ekipa stykuja sie do zakupu PO zeby na necie grac :) Jak widac nawet piraci maja zamiar kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2009 o 20:04, Ecko09 napisał:

Cóż, najwięksi wyjadacze są w podstawce :D W PM gra tak mało osób, bop multi darmowe
nie jest...troszke sie obawiam o FEAR2.

Też trochę obawiam się jak to będzie z popularnością F.E.A.R. 2 , ale jak twórcy niczego w tej grze nie zepsują to będzie dobrze. :)

Jestem świeżo po formacie i właśnie instaluje sobie F.E.A.R.-a. Jak gra znowu nie będzie mi działać , to się chyba powieszę (a tak przy okazji , to pobuja mnie ktoś? xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 13:57, kolegas15 napisał:

Ja kiedyś trochę grałem w F.E.A.R. ze znajomymi z neta:] pozdro dla niech
PS może znowu pogram trochę w F.E.A.R.

No dobrze, ale co ten post wnosi do tematu? O.o
A żeby nie było Offtopic''u: Wczoraj udało mi się zagrać na chyhba jedynym polskim seriw Control. e-Sports.pl@Shooters. Naprawdę fajnie się grało, i mam nadzieję, ze ten serw znowu odżyje - był długi czas nie używany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 18:23, yerko napisał:

Ja trochę gram w F.E.A.R.

Ooooooo no gratuluje ! nie spodziewałem się że grasz w Fear i bardzo mnie to interesuje natomiast twój post jest najdłuższy i najbardziej mądry z jakich widziałem po prostu więcej takich na forum więcej...
Przepraszam za offtop ale po prostu widzę takich postów coraz więcej i nie mogę patrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 18:36, Kizibono napisał:

> Ja trochę gram w F.E.A.R.
Ooooooo no gratuluje ! nie spodziewałem się że grasz w Fear i bardzo mnie to interesuje
natomiast twój post jest najdłuższy i najbardziej mądry z jakich widziałem po prostu
więcej takich na forum więcej...
Przepraszam za offtop ale po prostu widzę takich postów coraz więcej i nie mogę patrzeć...

Każe ci ktoś czytać? Napisałem że gram trochę w F.E.A.R. bo może ktoś ma swój server i bym na nim chętnie zagrał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 18:41, yerko napisał:

Każe ci ktoś czytać? Napisałem że gram trochę w F.E.A.R. bo może ktoś ma swój server
i bym na nim chętnie zagrał!!!

Ja się zupoełnie zgadzam. Z Kizibono. Więc po kolei:
Jeżeli wypowiadasz się na forum zrozum, ze KAŻDY ma prawo to przeczytać i mieć adekwatne zdanie do twojego. Jeżeli tego nie ruzomiesz to przykro mi.
Twój post jest zwykłym spamem.
A jeżeli szukasz serwa, to mogłeś napisać o tym w poście, a nie każdy ma isę domyślać.
Tyle ode mnie. I EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować