Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2009 o 10:42, Ecko09 napisał:

>

3 naboje strzela,, do zabicia są potrzebne 2 serie, no chyba, że w głowe trafisz.

No wiesz, ja wczoraj grałem w wydaje mi się że porzebna jest 1 seria, teraz idę grać i zwrócę na to uwagę, ty też sobie zagraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie podbije temat bo zanim przejde przez 149 stron tematu to zastanie mnie Wielkanoc roku 2222 ...
Pewnie znany jest tu niektórym bład pod nazwą; "Nie można aktywowac modułu.Nie mozna uruchomic programu"

Kupiłem orginał z seri Extra Klasyka i nie moge odpalic gry...

Nie mam w piecu żadnych wirtulanych napędów,gra orginał.Jak sobie poradzic z tym?

Tylko mi nie mówice że wyrzuciłem 20 zł w błoto.

Dotyczytąłem tu na forum że to wina patcha 1.02

ktos pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 14:10, djkris napisał:

panowie podbije temat bo zanim przejde przez 149 stron tematu to zastanie mnie Wielkanoc
roku 2222 ...
Pewnie znany jest tu niektórym bład pod nazwą; "Nie można aktywowac modułu.Nie mozna
uruchomic programu"

Kupiłem orginał z seri Extra Klasyka i nie moge odpalic gry...

Nie mam w piecu żadnych wirtulanych napędów,gra orginał.Jak sobie poradzic z tym?

Tylko mi nie mówice że wyrzuciłem 20 zł w błoto.

Dotyczytąłem tu na forum że to wina patcha 1.02

ktos pomoże?



http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=284

Error: A required security module can not be activated. This program cannot be executed. to chyba jest odpowiednik twojego problemu, tylko problem napisany po angielsku^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 14:34, djkris napisał:

Nie pomogło chyba pomoze de instalacja i instalka od nowa ale bez patcha 1.02 ;|

Ale to po co instalowałeś patch 1.02 jeżeli już od jakiegoś czasu jest 1.08, który do instalacji, z tego co wiem nie potrzebuje innych patchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry na płcie był 1.07.
Sciągłem przed chwila patych 1.07>>1.08 http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1407 i nie ma bata.NIE RUSZY.

STRACIŁEM 20 DYCHY ZA KTÓRE MOGŁEM KUPIC CO INNEGO ;|

Ma ktos pomysł jakis jeszcze? ,deinstalacja,reinstalacja ponowna instalacja na czysto była robiona.I nic.Tryb zgodnosci z WIN 2000 też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:17, djkris napisał:

Sorry za post pod postem...

Czym się rózni ten patch http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1406 od tego? http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1407


Ten drugi aktualizuje gre odrazu z 1.0 na 1.08. Żeby wgrać ten pierwszy musisz najpierw wgrać patche pokolei od 1.1 do 1.7 i dopiero 1.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedz.Chyba nie pozostaje mi nic innego jak sprzedac ja za pare groszy na allegro ;|

nie wiem jak ją ruszyc.Jak ktoś ma jeszcze pomysł to niech pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj jeszcze na forum, na stronie fear.org.pl. Największy polski serwis o FEAR, napewno ktoś miał, podobny problem jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:25, djkris napisał:

dzięki za odpowiedz.Chyba nie pozostaje mi nic innego jak sprzedac ja za pare groszy
na allegro ;|

nie wiem jak ją ruszyc.Jak ktoś ma jeszcze pomysł to niech pisze.


Na płycie dodatkowej masz patcha odpowiedniego do tej wersji gry. Wiem, bo sam posiadam tą edycję.
Spróbuj użyć tamtego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piterus_Von_Drackus;
Ja mam jedna płytę bo gra pochodzi z Ekstra Klasyki.Wedle tego co pisze na płycie jest patch 1.08.
I ni hu,hu nie idzie gry uruchomic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:33, djkris napisał:

Piterus_Von_Drackus;
Ja mam jedna płytę bo gra pochodzi z Ekstra Klasyki.Wedle tego co pisze na płycie jest
patch 1.08.
I ni hu,hu nie idzie gry uruchomic :(

Może i to głupie pytanie, ale czy twój komputer spełnia wymagania gry? Może to problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
może będziecie umieli wytłumaczyć mi o co tu chodzi. :) Kupiłem sobie dzisiaj antologie FEARa, zainstalowałem podstawkę i uaktualniłem do wersji 1.08 - wszystko cacy. No to instaluje dodatek Extraction Point (do folderu z podstawką oczywiście), uruchamiam go...a tutaj widzę wersję FEAR XP 1.00 :O Raz jeszcze ściągam patcha, ale po uruchomieniu go widzę komunikat, że mam już FEARa w wersji 1.08. :? Co trzeba zrobić, żeby dodatek był w 1.08? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 21:49, kviathus napisał:

Cześć,
może będziecie umieli wytłumaczyć mi o co tu chodzi. :) Kupiłem sobie dzisiaj antologie
FEARa, zainstalowałem podstawkę i uaktualniłem do wersji 1.08 - wszystko cacy. No to
instaluje dodatek Extraction Point (do folderu z podstawką oczywiście), uruchamiam go...a
tutaj widzę wersję FEAR XP 1.00 :O Raz jeszcze ściągam patcha, ale po uruchomieniu go
widzę komunikat, że mam już FEARa w wersji 1.08. :? Co trzeba zrobić, żeby dodatek był
w 1.08? :P


Do dodatku chyba nie wychodziły żadne patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 22:00, Ecko09 napisał:

Do dodatku chyba nie wychodziły żadne patche.


Aha. :P W takim razie spoko. :) Czyli rozdziałkę do żądanej wielkości należy samemu ustawiać w pliku settings.cfg, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 22:08, kviathus napisał:

> Do dodatku chyba nie wychodziły żadne patche.

Aha. :P W takim razie spoko. :) Czyli rozdziałkę do żądanej wielkości należy samemu ustawiać
w pliku settings.cfg, tak?


A w opcjach w grze sie nie da? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 22:15, Ecko09 napisał:

A w opcjach w grze sie nie da? Oo

No właśnie nie. :/ Widzi tylko trzy defaultowe rozdziałki 640, 800 i 1024.

Z Perseus Mandate nie ma problemu. Jest opcja tryb szerokoekranowy i pojawiają się dodatkowe rozdziałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to są jakiejś kwadratowe JAJA.

wydąłem 20 zł chcąc zagrac w dobrą gre i przez walony SECUROM nie mogę gry odpalic.

Komputer spełnia wymagania dla gry a nawet torchu je przewyższa.

Czy ktoś ma jeszcze pomysł?

Dosłownie chodzi mi po głowie aby sciągnac pirata (mam przynamniej orginał i kopie bede traktował jako kopię zapasową)

Może komus jeszcze coś sensownego przychodzi do głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować