Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2009 o 13:55, In_The_End napisał:

Fear mnie przeraził. Nigdy bym się nie spodziewał, że rozdzielczości są tak beznadziejnie
małe. Filmiki straszą pikselami, a gra wygląda u mnie gorzej niż pierwszy gothic. Nie
wiem jakim cudem. Pamiętam, że demo w które grałem kilka lat temu prezentowało się lepiej.
Mam wszystko co możliwe na maksymalne, ale najwyraźniej zmiany w opcjach nic nie dały.
Miał ktoś podobny problem?


A uruchomiłeś gre ponownie:) Niektóre opcje włączają sie po ponownym uruchomieniu gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaką masymalną obsługuje twój monitor? To napewno nie jest wina gry bo ja ciągle grałem na 1600x1200 a nawet mogłem wyższą ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 14:16, 143872 napisał:

A jaką masymalną obsługuje twój monitor? To napewno nie jest wina gry bo ja ciągle grałem
na 1600x1200 a nawet mogłem wyższą ustawić.

Niemożliwe. Mam taki sam i największą rozdzielczość jaką mogłem ustawić wynosiła (chyba) 1280×720. Autentycznie się przeraziłem jak zobaczyłem filmiki. Zamieniłem się z ojcem na mniejszy(znaczy mój:P tamten był jego - 1280×1024 pikseli) w nadziei, że będę mógł komfortowo pograć, ale widzisz jak jest:|
Grę mam ze złotej kolekcji, a mój sprzęt ciągną crysisa, więc przyczyny trzeba szukać gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 14:36, In_The_End napisał:

> A jaką masymalną obsługuje twój monitor? To napewno nie jest wina gry bo ja ciągle
grałem
> na 1600x1200 a nawet mogłem wyższą ustawić.
Niemożliwe. Mam taki sam i największą rozdzielczość jaką mogłem ustawić wynosiła (chyba)
1280×720. Autentycznie się przeraziłem jak zobaczyłem filmiki. Zamieniłem się z ojcem
na mniejszy(znaczy mój:P tamten był jego - 1280×1024 pikseli) w nadziei, że będę mógł
komfortowo pograć, ale widzisz jak jest:|
Grę mam ze złotej kolekcji, a mój sprzęt ciągną crysisa, więc przyczyny trzeba szukać
gdzie indziej

Sterowniki? One są powodem błędów większości gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalistą, ale sterowniki są <raczej> pod nowe gry, a tych już miałem kilka przed fearem. Tak się niefortunnie składa, że kilka miesięcy temu ściągałem nowe, a fear ma już kilka lat za sobą.
Zacząłem ściągać pacha. Za 5 godzin przekonam się czy coś pomoże... (1.08)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 14:45, In_The_End napisał:

Nie jestem specjalistą, ale sterowniki są <raczej> pod nowe gry, a tych już miałem
kilka przed fearem. Tak się niefortunnie składa, że kilka miesięcy temu ściągałem nowe,
a fear ma już kilka lat za sobą.
Zacząłem ściągać pacha. Za 5 godzin przekonam się czy coś pomoże... (1.08)

Patch nie zaszkodzi. ale Musi być to wersja PL patcha a serwera gram.pl to może i cały dzień iść :/
Jeśli masz grafikę Radeona to jesteś w du... Jeśli Geforce to nie jest źle spróbuj pobrac jakieś starsze stery to też pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 14:48, Gordon92 napisał:

Patch nie zaszkodzi. ale Musi być to wersja PL patcha a serwera gram.pl to może i cały
dzień iść :/

Jeszcze 4 godziny:P

Dnia 27.08.2009 o 14:48, Gordon92 napisał:

Jeśli masz grafikę Radeona to jesteś w du... Jeśli Geforce to nie jest źle spróbuj pobrac

Geforce
btw Udało mi się ominąć ten problem, choć tylko częściowo. W opcjach jest możliwość automatycznego wyboru "jakości grafiki". Ja robiłem to wcześniej ręcznie i widać co zdziałałem. W końcu gra wygląda przyzwoicie, ale jak znowu babram bo chce coś zwiększać/zmniejszyć to bardzo często kończy się to powrotem do stanu, który można podziwiać na screenie:| Nie mam się jednak z czego cieszyć bo cokolwiek zrobię mam średnio 12 klatek na sekundę. Czy to na maksymalnych czy minimalnych ustawieniach - 12 fps''ow. Co gorsza nie mam pewności, czy wszystkie opcje grafiki są wyświetlane poprawnie... (w opcjach tak, na ekranie tak)
omg a ja chciałem tylko pograć. Oby ten pach sprawił cuda, inaczej reinstalacja lub coś gorszego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 15:21, In_The_End napisał:

Geforce
btw Udało mi się ominąć ten problem, choć tylko częściowo. W opcjach jest możliwość automatycznego
wyboru "jakości grafiki". Ja robiłem to wcześniej ręcznie i widać co zdziałałem. W końcu
gra wygląda przyzwoicie, ale jak znowu babram bo chce coś zwiększać/zmniejszyć to bardzo
często kończy się to powrotem do stanu, który można podziwiać na screenie:| Nie mam się
jednak z czego cieszyć bo cokolwiek zrobię mam średnio 12 klatek na sekundę. Czy to na
maksymalnych czy minimalnych ustawieniach - 12 fps''ow. Co gorsza nie mam pewności, czy
wszystkie opcje grafiki są wyświetlane poprawnie... (w opcjach tak, na ekranie tak)
omg a ja chciałem tylko pograć. Oby ten pach sprawił cuda, inaczej reinstalacja lub coś
gorszego:P

Tu tylko sterowniki mogą pomóc u mnie Kane & Lynch na najnowszych Catalystach 9.8 jest niegrywalny ani na min. detalach ani na max. Zainstalowałem starsze 8.9 i wszystko nabrało życia.
Tu też spróbuj i zainstaluj sterowniki z przed roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 15:21, In_The_End napisał:

> Patch nie zaszkodzi. ale Musi być to wersja PL patcha a serwera gram.pl to może
i cały
> dzień iść :/
Jeszcze 4 godziny:P
> Jeśli masz grafikę Radeona to jesteś w du... Jeśli Geforce to nie jest źle spróbuj
pobrac
Geforce
btw Udało mi się ominąć ten problem, choć tylko częściowo. W opcjach jest możliwość automatycznego
wyboru "jakości grafiki". Ja robiłem to wcześniej ręcznie i widać co zdziałałem. W końcu
gra wygląda przyzwoicie, ale jak znowu babram bo chce coś zwiększać/zmniejszyć to bardzo
często kończy się to powrotem do stanu, który można podziwiać na screenie:| Nie mam się
jednak z czego cieszyć bo cokolwiek zrobię mam średnio 12 klatek na sekundę. Czy to na
maksymalnych czy minimalnych ustawieniach - 12 fps''ow. Co gorsza nie mam pewności, czy
wszystkie opcje grafiki są wyświetlane poprawnie... (w opcjach tak, na ekranie tak)
omg a ja chciałem tylko pograć. Oby ten pach sprawił cuda, inaczej reinstalacja lub coś
gorszego:P




Wylacz wszystkie usb w panelu sterowania :) to serio pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 17:14, In_The_End napisał:

> Tu też spróbuj i zainstaluj sterowniki z przed roku
Czy wiesz gdzie mogę je znaleźć? Tutaj są tylko najnowsze http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl
a innej strony ze sterownikami nvidia nie znalazłem :s Mógłbyś mi dać link(G seria 8)?


Mogą te być
http://www.nvidia.pl/object/winxp_178.24_whql_pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 17:33, Gordon92 napisał:

Chwilę później sam zorientowałem się gdzie je znaleśćxD Zainstalowałem podany przeć Ciebie (chyba poprawnie) i... nie pomogło. Najwyraźniej moja wersja f.e.a.r. jest zwalono, ale mam jeszcze iskierkę nadziei. Wszytko pokładam w pachu, który ściągam(jeszcze ponad 1h, numerek 1.8) bądź w pachu, który jest instalowany zaraz po samej grze(numerek 1.7) Może gra bez łatek będzie działać poprawnie? Zobaczę:P Co ciekawe dodatek Extraction Point chodzi cudownie i nie mam z nich problemów. Czyli moja podstawka mus mieć jakąś wadę, a przynajmniej to przychodzi mi jedynie do głowy. Dobrze, że mam swój key może pożyczę lub ściągnę od kolegi podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<hahahahahahahahahaha>
Straszne. Chore. Nie sadziłem, że spotkam jeszcze taką grę. Jest trzecią tego typu jaką mam.
Problem rozwiązany. Fear najwyraźniej bardzo kocha system Windows skoro tylko na dysku C(na którym jest zainstalowany) działa poprawnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 11:29, T-Tronix napisał:

Może umówimy się jako gramowicze na grę w multi przez neta?/


Może być z tym ciężko bo gramowy FEAR team upadł już dawno temu, kiedyś to się grywało sporo razem no ale nic nie trwa wiecznie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2009 o 16:55, Wszystkozajete napisał:

Może być z tym ciężko bo gramowy FEAR team upadł już dawno temu, kiedyś to się grywało sporo razem no ale
nic nie trwa wiecznie ;p

Mikson ledwo Cię poznałem pod tym nowym nickiem. ;]
A może zamiast tak narzekać, to umówimy się na jakąś partyjkę ? ;P
No to kiedy gramy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 17:02, Dark_Sebat napisał:



Na mnie ine liczcie, od dawna nie grałem w FEARa, poza tym teraz trwa liga w GoWie, więc tym bardziej nie mam czasu na inne gry sieciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować