Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2010 o 17:20, Ecko09 napisał:

Którym sie te bomby na detonator detonuje?


6 wyjmujesz detonator i naciskasz o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 17:30, shinoda napisał:

> Którym sie te bomby na detonator detonuje?

6 wyjmujesz detonator i naciskasz o ile dobrze pamiętam.


Ale co mam nacisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 17:36, Ecko09 napisał:

> > Którym sie te bomby na detonator detonuje?
>
> 6 wyjmujesz detonator i naciskasz o ile dobrze pamiętam.

Ale co mam nacisnąć.


Strzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 17:20, Ecko09 napisał:

Którym sie te bomby na detonator detonuje?

Ew, grasz online, a nawet Singla nie opanowałeś?
Jeśli w waszej paczce jest więcej takich jak ty to może jednak skuszę się na meczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 18:24, zadymek napisał:

> Którym sie te bomby na detonator detonuje?
Ew, grasz online, a nawet Singla nie opanowałeś?
Jeśli w waszej paczce jest więcej takich jak ty to może jednak skuszę się na meczyk:)


Ja jestem stary wyjadacz tylko wyleciało mi z pamięci, ostatni raz FEARa na dysku miałem ponad rok temu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 18:24, zadymek napisał:

> Którym sie te bomby na detonator detonuje?
Ew, grasz online, a nawet Singla nie opanowałeś?
Jeśli w waszej paczce jest więcej takich jak ty to może jednak skuszę się na meczyk:)


Ja pogram z tydzien przypomne se jak sie gra i wbijaj ledwo sie odrodzisz i ded tylko w Ecko musze dojsc do wprawy jak to bylo w wakacje 2008 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2010 o 22:14, yerko napisał:

Ja pogram z tydzien przypomne se jak sie gra i wbijaj ledwo sie odrodzisz i ded tylko
w Ecko musze dojsc do wprawy jak to bylo w wakacje 2008 :p


na moje w fear nie ma co się szlifować. Fear jest bardziej grą dla przyjemności niż do konkurowania ;p IMO bardziej od skilla w fear przydaje się bardzo szybki refleks i ogólnie szybka reakcja... w przeciwieństwie do innych FPS gdzie naprawde trzeba mieć skilla xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2010 o 23:18, POZDRO-Grizzly napisał:

na moje w fear nie ma co się szlifować. Fear jest bardziej grą dla przyjemności niż do
konkurowania ;p IMO bardziej od skilla w fear przydaje się bardzo szybki refleks i ogólnie
szybka reakcja... w przeciwieństwie do innych FPS gdzie naprawde trzeba mieć skilla xDD

Jakbym miał dać jakąś krótką radę komuś kto dopiero zaczyna grać na multi w F.E.A.R.-a powiedziałbym: ''''nie daj się zaskoczyć''''. Tak to jest w tej grze, kto pierwszy da się zaskoczyć ten ginie, nie zawsze, ale zazwyczaj tak właśnie jest. ;] A skill też jest ważny, jakbyś znalazł się na serwerze pełnym pr0 graczy to byś na pewno trochę inaczej na to spojrzał. ;]

@Mikson
Niektórzy potrzebują chyba trochę więcej czasu na ochłonięcie po naszej poprzedniej rozgrywce. ;)
W każdym bądź razie, ja zagrać mogą praktycznie w każdy weekend, nawet i ten. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tylko 2 mapki dziś zagrałem (3 grał brat cioteczny). Ale i tak wystarczyło mi czasu, żeby dać wam po kościach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 23:01, Ecko09 napisał:

Szkoda, że tylko 2 mapki dziś zagrałem (3 grał brat cioteczny). Ale i tak wystarczyło
mi czasu, żeby dać wam po kościach :D

Ej, zapraszacie, a później nie można do was wbić, musiałem grać na publicznych (ale tam chaos):/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 23:01, Ecko09 napisał:

Szkoda, że tylko 2 mapki dziś zagrałem (3 grał brat cioteczny). Ale i tak wystarczyło
mi czasu, żeby dać wam po kościach :D


Ja dzisiaj byłem wczorajszy ;p i wogóle się nie starałem, grałem tylko tak żeby sobie postrzelać :) Ale widać że Ecko ładną forme miałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 22:41, Szympek napisał:

Jest jakiś mod cooperative, który pozwala grać w misje z kampani? ( cos jak opencoop
do dooma 3)


Są mapy co-operacyjne. Poszukaj w temacie, kiedyś podawaliśmy nazwę serwera, teraz niestety nie pamiętam jak sie nazywał serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 22:41, Szympek napisał:

Jest jakiś mod cooperative, który pozwala grać w misje z kampani? ( cos jak opencoop
do dooma 3)

Na singlu w misje z kampanii nie ma możliwości zagrania w co-opie. Ale jak już wspomniał shinoda, na multi jest serwer Ch0.A.I.COOP na którym można grać co-op na kliku/kilkunastu mapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał może ktoś w F.E.A.R. na Windows 7 (x64)? Mam grę oryginalną, spatchowaną i niby wszystko działa OK, ale... przy uruchamianiu tymczasowo zmienia mi się kompozycja systemowa na standardową (ale po wyjściu z gry wszystko jak było). Niby taka pierdółka, ale jestem ciekaw czy u was też tak się dzieje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować