Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2011 o 18:36, PJ_MW napisał:

Jest jakiś sposób, żeby strzelać pojedynczymi strzałami, a nie seriami z karabinów(naciskam
raz LPM i od razu w zależności od broni lecą 2-3 naboje)?


Niestety nie, nie ma w tej grze alternatywnego trybu ognia jak np. w Project Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, czyli pozostaje jedynie się przyzwyczaić do tego stanu rzeczy.
BTW. Karabin Predator(nie pamiętam dokładnej nazwy) w który uzbrojeni są "ci lepsi" przeciwnicy chwilowo zaradził mojemu problemowi(1 shot, 1 kill i do tego zero rozrzutu), szkoda tylko, że bardzo trudno o amunicję do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą. Na czystą wersję wgrałem spolszczenie, potem patch 1.07, a następnie 1.08. Wszystko jest w porządku. Jednak problemy zaczynają się gdy uruchamiam grę. A mianowicie bardzo słaba wydajność. Na takim sprzęcie mam bez przerwy 12 FPS:

AMD Phenom II X6 1055t
NVIDIA GeForce GTX 460
Gigabyte 870 A-UD3
4 GB RAM
Windows 7 64 bit

Wszystkie detale ustawiłem na najwyższe. Gram w rozdzielczości 1600x900. Wyłączałem na próbę AA i inne ustawienia, ale dalej bez zmian było 12 FPS. Co może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań

Kupi się jeszcze gdzieś nówkę F.E.A.R. (najlepiej antologię, z dodatkami) w sklepie za niewielką cenę?

Czy ta gra ma jakieś pierdoły w stylu Steam, GFWL - chodzi mi o to czy, mogę spokojnie kupić używkę

Warto inwestować w dodatki (EP,PM)?

Aha, jakieś problemy z działaniem pod Win 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 17:09, Graszcz napisał:

Kupi się jeszcze gdzieś nówkę F.E.A.R. (najlepiej antologię, z dodatkami) w sklepie za
niewielką cenę?


Tego nie wiem bo się nie interesowałem. Najlepiej poszukaj na allegro itp.

Dnia 22.09.2011 o 17:09, Graszcz napisał:

Czy ta gra ma jakieś pierdoły w stylu Steam, GFWL - chodzi mi o to czy, mogę spokojnie
kupić używkę


Nie, wszak to już dość stara produkcja, z czasów kiedy grę się kupowało, instalowało i grało.

Dnia 22.09.2011 o 17:09, Graszcz napisał:

Warto inwestować w dodatki (EP,PM)?


Osobiście grałem tylko w EP i dodatek ten jest bardzo podobny do podstawki, trochę nowych broni, rozwiązań i kilka nowych poziomów, z rozgrywką na kilka godzin. Jest też dość ciekawy fabularnie z tego co pamiętam, więc polecam. Co to drugiego dodatku czyli PM, to swego czasu czytałem, iż jest to "odgrzewany kotlet", trochę nowości, ale fabularnie słaby.

Dnia 22.09.2011 o 17:09, Graszcz napisał:

Aha, jakieś problemy z działaniem pod Win 7?


Raczej nie powinno być problemów. Sam grałem jeszcze jakiś czas temu w F.E.A.R. Combat (darmowe multi wycięte z gry) na Win 7 i nie miałem żadnych problemów więc z podstawową wersją powinno być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2012 o 22:52, Graszcz napisał:

Dlaczego w steamowej wersji F.E.A.R. nie ma trybu multi?


Bo multi i tak jest za darmo do ściągnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2012 o 23:03, Ecko09 napisał:

Bo multi i tak jest za darmo do ściągnięcia?

Czyli F.E.A.R. Combat to jedyny słuszny multi i jak ktoś chce se pograć przez sieć, to musi to ściągać? Nawet nie wiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2012 o 23:40, Graszcz napisał:

> Bo multi i tak jest za darmo do ściągnięcia?
Czyli F.E.A.R. Combat to jedyny słuszny multi i jak ktoś chce se pograć przez sieć, to
musi to ściągać? Nawet nie wiedziałem


FEAR Combat to jest to samo co w pudełkowym FEAR. Znaczy multi to samo, nic nie wycięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz grę na dysku, to mógłbyś sprawdzić jej wagę jeszcze raz? ;-) Na GOL-u jest podane, że podstawka zajmuje 5 GB, więc 7 GB, o których wspomniał Harrolfo, akurat pasują do zestawu podstawka + dodatki. A 17 GB to strasznie dużo jak na grę z 2005 roku, to już R.A.G.E. zajmuje "tylko" 22 gigabajty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pokazuje ponad 17 GB, później ponad 13, a ostatecznie zajmuje 7 ;-) Sam też nie wpadłem na to, żeby zarzucić ściąganie, a może po prostu przeraziła mnie ilość wymaganego miejsca? :P Dziękuję za pomoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować