Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideo tygodnia gramowego kanału YouTube #24

26 postów w tym temacie

gram.pl

Czas najwyższy na wyróżnienie kolejnego filmiku w naszym cotygodniowym cyklu! Tym razem wybór padł po raz kolejny na wideo, które uwagę zwraca przede wszystkim tematyką, nie zaś treścią. No ale co zrobić - Duke'owi podskoczyć się nie odważymy.

Przeczytaj cały tekst "Wideo tygodnia gramowego kanału YouTube #24" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ukaze sie. bo po jaką rzyć twórcy gry, studio 3D Realms, mieli by tworzyć ten teaser? do 1 kwietnia daleko, a żeby dla zabawy też wątpię. podsumowując, pozostaje tylko czekać i wierzę że DNF będzie godny swoich poprzedników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 22:01, Sephirath napisał:

... Nieee, nie ukaże się ;-P

Chociaż w przeciwieństwie do np. STALKERa swego czasu to my się po DNF NIC nie spodziewamy
;P

Toć ludzie już się przyzwyczaili, tym czekaniem na Duke''a. ;P

A na samego DNF poczekamy pewnie jeszcze z 3-4 lata, byle do Euro2012....... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do przewidzenia było, że właśnie nowy teaser DN: Forever zostanie video tygodnia. Ciekawi mnie czy ta gra w ogóle kiedyś ujrzy światło dzienne, czy też jest to tylko jeden wielki chwyt marketingowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że to video zdobędzie ten tytuł.

Pomyślmy:
-jeżeli gra się nie ukaże... to wszystko pozostanie po staremu i nikt nie będzie czekał na premierę.
-jeżeli jednak sie ukaże to powinna dawać więcej niż dzisiejsze "przepisowe" pięć godzin rozgrywki. Na pewno będzie też posiadać niedoróbki techniczne. Pewnie skończy jak STALKER - zdziwienie potem wszyscy wrócą do swoich tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm. trudno się było nie spodziewać :P ale i tak nie wyjdzie:P tylko jeszcze rozmowy dajcie i mogę iść spać ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam gadacie filmik nawet fajny , choć widziałem lepsze ostatnio na gram.plowym :P Youtube ;] Chyba sój jakiś zamieszcze bo nigdy nie dawałem ;]
Ale i tak bezensu jest to że gra nie wyjdzie a zrobili o niej filmik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować