• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
1096

Mp3 i Mp4 pomoc techniczna

Pytanie

Tu można zamieszczać wszystkie swoje problemy dotyczące odtwarzaczy mp3 i mp4.

Mój problem to : Filmy w formacie mp4 chcę wrzucić na odtwarzacz mp4 po tym na mp czwórce otwieram filmy i co filmu nie ma proszę ponoc bo nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

110 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 29.12.2007 o 20:34, kedzior141 napisał:

Za ile około można kupić dobrago, taniego i z conajmniej 1gb pamięci mp4?:)

Ja mam mp4 2 GB firmy Grundig i chyba kosztowała jakieś 370 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie. Skąd można ściągnąć sterowniki do Creativa Zen mi niestety płyta z sterownikami się porysowala i po formacie nie mam jak wgrać piosenek na odtwarzacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.01.2008 o 22:28, Ubq napisał:

Mam pytanie. Skąd można ściągnąć sterowniki do Creativa Zen mi niestety płyta z sterownikami
się porysowala i po formacie nie mam jak wgrać piosenek na odtwarzacz.

Może stąd: http://pl.europe.creative.com/support/downloads/ ??
Dalej Ci nie pomogę, bo nie podałeś dokładnego modelu odtwarzacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.01.2008 o 00:43, balduran2 napisał:

> Mam pytanie. Skąd można ściągnąć sterowniki do Creativa Zen mi niestety płyta z sterownikami

> się porysowala i po formacie nie mam jak wgrać piosenek na odtwarzacz.
Może stąd: http://pl.europe.creative.com/support/downloads/ ??
Dalej Ci nie pomogę, bo nie podałeś dokładnego modelu odtwarzacza...

Uff na szczęście płytę udało się odratować. A model odtwarzacza to Creative Zen 8GB :)Dzięki za dobre chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem:
gdy wkładam słuchawki do mojej mp4 to działa głośnik zewnętrzny i słuchawki, co robić ?
Czy da sie wyłączyć głosnik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Proszę o pomoc. Wyjąłem mp3 philipsa z USB i dane zostały utracone czy coś w tym stylu. To chyba dlatego że nie użyłem "Bezpieczne usuwanie sprzętu" obok zegara. W mp3 są jakieś 10 piosenek które "przeskakują" dźwięk
co 4sek. Nie mogę podłączyć go do kompa bo nie odczytuje "Uszkodzone urządzenie". Co można zrobi by wszystko działało jak należy? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.02.2008 o 18:24, Langier napisał:

Proszę o pomoc. Wyjąłem mp3 philipsa z USB i dane zostały utracone czy coś w tym stylu.
To chyba dlatego że nie użyłem "Bezpieczne usuwanie sprzętu" obok zegara. W mp3 są jakieś
10 piosenek które "przeskakują" dźwięk
co 4sek. Nie mogę podłączyć go do kompa bo nie odczytuje "Uszkodzone urządzenie". Co
można zrobi by wszystko działało jak należy? Z góry dziękuję.


Restart MP3 - nie pomoże. Restart kompa - nie pomoże. Musi pomóc.
Jakie MP3? Jaki system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.02.2008 o 15:11, Langier napisał:


Philips GoGear 1gb modelu nie pamiętam, system czego? Kompa xp HE.


Restarty urzadzenia i kompa nie pomogły? Czy już wszystko działa?
Próbowałeś podłączyć MP3 do innego komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>
> Philips GoGear 1gb modelu nie pamiętam, system czego? Kompa xp HE.

Restarty urzadzenia i kompa nie pomogły? Czy już wszystko działa?
Próbowałeś podłączyć MP3 do innego komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Mam mały problem. Zakupiłem mp3 firmy sony nwd-b105 2gb. Jest do niej dołączony programik "Auto transfer" . problem polega na tym że gdy chcę go odpalić wyskakuje mi coś takiego.. cannot launch due to unsupported os. Wiem że na xp powinien działać mam sp2. Więc powinno być ok. Wiec moje pytanko... zna ktoś może przyczyne dlaczego programik nie rusza? Może ktoś ma podobny problem. Dzięki za ewentualne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.02.2008 o 16:27, kris1977 napisał:

Witam. Mam mały problem. Zakupiłem mp3 firmy sony nwd-b105 2gb. Jest do niej dołączony
programik "Auto transfer" . problem polega na tym że gdy chcę go odpalić wyskakuje mi
coś takiego.. cannot launch due to unsupported os. Wiem że na xp powinien działać mam
sp2. Więc powinno być ok. Wiec moje pytanko... zna ktoś może przyczyne dlaczego programik
nie rusza? Może ktoś ma podobny problem. Dzięki za ewentualne odpowiedzi.

sprawdzałeś w trybie zgodności z 9x?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.02.2008 o 16:46, sig. napisał:

> Witam. Mam mały problem. Zakupiłem mp3 firmy sony nwd-b105 2gb. Jest do niej dołączony

> programik "Auto transfer" . problem polega na tym że gdy chcę go odpalić wyskakuje
mi
> coś takiego.. cannot launch due to unsupported os. Wiem że na xp powinien działać
mam
> sp2. Więc powinno być ok. Wiec moje pytanko... zna ktoś może przyczyne dlaczego
programik
> nie rusza? Może ktoś ma podobny problem. Dzięki za ewentualne odpowiedzi.
sprawdzałeś w trybie zgodności z 9x?

Dnia 05.02.2008 o 16:46, sig. napisał:

tak, zresztą to ma tylko działac z mediacenter xp i vista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja kupiłem swoją MP4 za jedyne 99,99 zł i powiem, że na początku myślałem że to szmelc. Ale jednak po 2 miesiącach użytkowania stwierdziłem że bardzo dobrze się sprawuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem :-/ zazwyczaj odtwarzacza mp4 używałem do słuchania muzyki. Ostatnimi czasy wpadłem na pomysł żeby zobaczyć sobie jak się na nim ogląda filmy. Tak też zainstalowałem sobie dodany do mp4 sofcik --> MTV Converter Tool i chciałem przekonwertować film o wadze ~700Mb. Po wykonanej operacji plik przekonwertowany ważył prawie dwa razy tyle :| a dokładnie 1,24Gb ... Mój odtwarzacz ma jedynie 512Mb pamięci. Czy da się coś zrobić by film zajmował mniej i zmieścił się na moją mp4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z odtwarzaczem, model "baton" ;) (dokładnie to jest to Mint MP10512/529, z 512 MB pamięci, dyktafonem i radiem). Od wczoraj odmawia posłuszeństwa - po włożeniu baterii włącza się podświetlenie, pojawia się napis powitalny (MP3 PLAYER) i już tak zostaje. Co gorsza, PC go nie widzi - po podłączeniu do USB odtwarzacz powinien się włączyć i zostać wykryty jako dysk przenośny (tak, jak pendrive), ale nic takiego się nie dzieje. Wymiana baterii nic nie daje, porty USB są na 100% sprawne.
Zastanawiam się, czy nie jest to problem z firmware, niestety, z tego, co znalazłem, do modelu z PCB oznaczoną ID833 YT nigdzie nie ma softu :(.
Da się tego playera jeszcze jakoś reanimować, czy lepiej wziąć porządny zamach i prasnąć nim o ścianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować