• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
1096

Mp3 i Mp4 pomoc techniczna

Pytanie

Tu można zamieszczać wszystkie swoje problemy dotyczące odtwarzaczy mp3 i mp4.

Mój problem to : Filmy w formacie mp4 chcę wrzucić na odtwarzacz mp4 po tym na mp czwórce otwieram filmy i co filmu nie ma proszę ponoc bo nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

110 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam!
Kilka dni temu kupiłem na agito.pl odtwarzacz Creative Zen 4gb. Naładowałem baterie i wszytsko było ok, po 2 dniach bateria była "low" więc podłączyłem urządzenie do kompa - po 4.5 h dalej wyświetlała się ikona ładowania (teoretycznie ładuje się 4 h), jako że było późno odłączyłem Zena i podłączyłem raz jeszcze następnego dnia na jakieś 1.5 h - dalej się ładowało... Odłączyłem i chciałem włączyć odtwarzacz, ale wogóle nie reaguje - wyświetlacz jest cały czarny, nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witajcie!
Mam kłopot, otóż kupiłem dzisiaj odtwarzacz Creative ZEN 4GB i gdy podłączam go do komputera (po zainstalowaniu oprogramowania) ten go nie widzi... Własciwie, to tak jakby widział, bo był jakiś komunikat MTP coś tam, lecz teraz już nawet odtwarzacz nie ,,świeci", gdy go podłączam.
czy ktoś wie co mogę z tym zrobić?

Ach, teraz, gdy mój tata zainstalował oprogramowanie z netu, to nawet odtwarzacz włączać się nie chce... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.04.2008 o 22:58, cedricek napisał:

Ach, teraz, gdy mój tata zainstalował oprogramowanie z netu, to nawet odtwarzacz włączać
się nie chce... :(


1. Podłączyć do innych portów USB
2. Zmienić kabel ... chyba że Creative ciągle daje te niestandardowe kable USB -> coś tam
3. Spróbować podłączyć do innego kompa
4. Jeśli mp3 bez podłączenia do kompa odpala się spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne
5. Jeśli to nic nie da wysyłaj na gwarancję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.04.2008 o 23:31, Taikun napisał:

1. Podłączyć do innych portów USB
2. Zmienić kabel ... chyba że Creative ciągle daje te niestandardowe kable USB ->
coś tam
3. Spróbować podłączyć do innego kompa
4. Jeśli mp3 bez podłączenia do kompa odpala się spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne
5. Jeśli to nic nie da wysyłaj na gwarancję


Hmm... Może lepiej wyjaśnię o co dokładnie chodzi, bo problem niestety tkwi w moim kompie:

po zainstalowaniu oprogramowania okazało się, że mój szanowny PC odmawia współpracy i nie widzi mego MP4.
Dwie godziny przesiedziałem probując coś zrobić..I NIC. Jestem wkurzony. Naprawdę.
Na tym nie koniec.
Miałem taki sam problem z moim poprzednim, lekko zniszczonym MP4 (ekranik nawalił). Ale laptop widział go doskonale, więc postanowiłem spróbować tego z ZENem.
Zamierzałem wszelkie utwory muzyczne przenieść z poprzedniego Playera do Creativa...Za pomocą laptopa.
Do tego tam też musiałem zainstalować oprogramowanie. Efekt?
Creativa oczywiście widzi. Playera też...Ale za to w nim nie widzi folderu z muzyką. I co bym nie robił przedmioty martwe uparcie chcą mnie zgnębić. Po prostu świetnie.
Mam wymarzone MP4, ale nie mogę go używać...No, nie. Mogę. Posłuchać radia :/

To fragment mojego wpisu na GS mówiący o tym. Nie chciało mi się drugi raz pisać tego samego :)
Co do zmiany kabla...Mam dwa. I oba są dobre.
Jak już mówiłem- Problem, to oprogramowanie...Tylko nie wiem co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taki problem:
Posiadam odtwarzacz MP4 Apollo AP-910 1GB
Dwa dni temu tak intensywnie słuchałem muzyki, że bateria rozładowała się na amen. Teraz nie mogę naładować sprzętu, bo nie chce się nawet włączyć. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mam problem z odtwarzaczem Pentagram Vanquish R Touch, w trybie Ebook.

Po odpaleniu pliku txt spośród polskich liter wyświetla poprawnie tylko "ó", a pozostałe są pozamieniane na inne znaki, tak jakby coś nie tak było z kodowaniem. W instrukcji pisze, że odczytuje wszystkie polskie znaki.

Jeśli ktoś mi pomoże, będe wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.06.2008 o 19:18, maja96 napisał:

Witam, mam problem z odtwarzaczem Pentagram Vanquish R Touch, w trybie Ebook.

Po odpaleniu pliku txt spośród polskich liter wyświetla poprawnie tylko "ó", a pozostałe
są pozamieniane na inne znaki, tak jakby coś nie tak było z kodowaniem. W instrukcji
pisze, że odczytuje wszystkie polskie znaki.

Jeśli ktoś mi pomoże, będe wdzięczny.

W jakim kodowaniu te pl literki obsługuje? bo z pamięci wymienię ci cp1250 (microsoftowe) iso9002 (polska norma, ale nie wszyscy się stosują) oraz UTF (mający w założeniach zastąpić inne kodowania, bo zawiera w sobie masę znaków narodowych w tym nasze oraz całych alfabetów (japońskie, koreański itp)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Martwy temat, ale może ktoś go odwiedzi. :)

Mam takie pytanko: otóż kupuję w USA Mp4 i zastanawiam się, czy jest sposób, aby odbierało ono polskie stacje. Radyjko to dla mnie rzecz drugorzędna, jednak zawsze by się przydało. :)
Proszę o odpowiedź i z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zależy jaki ma zakres częstotliwości, (to na jakich częstotliwościach może nadawać radio zależy od kraju, chociaż tam jest chyba szerszy niż u nas więc masz duże szanse że zadziała) Akurat w przypadku audio jest jeden standard analogowego nadawania na cały świat, tu problemów nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ech, niestety znów mam problem, tym razem poważniejszy.
Mam już Mp4, zainstalowałem na kompa oprogramowanie, podłączam odtwarzacz, ale ani na Moim Komputerze, ani w tym programie, nie widać mp4, tak jakbym jej nie podłączył. :(
Bardzo proszę o pomoc!

A, i jeszcze jedno. Jak podłączam ją do kompa, to zaczyna się ładować, więc z portem wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

hm a masz usb 2.0? może akurat ten nie współpracuje z 1.1
edit: próbowałeś najpierw uruchomić program a potem podłączyć playera? bo np z zewnętrznymi sterownikami do drukarek usb jest tak że trzeba najpierw uruchomić instalator sterownika, a dopiero po wyskoczeniu stosownego okienka podpiąć drukarkę (może przy tym odtwarzaczu też obowiązuje "jedyna słuszna" kolejność działań).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

cześć. mam player nw-e003f od Sony, używam go ze słuchawkami Koss KSC 75. ostatnio padła jedna ze słuchawek, pojechały do serwisu, wróciły... i zaczęły szumieć. bardzo delikatnie, i jest to zauważalne przy cichym otoczeniu i niskiej głośności muzyki, ale zawsze. i strasznie mnie to wkurza, zwłaszcza, że przedtem było ok. podejrzewałem słuchawki, ale podpięłem je do wieży i zapuściłem płytę i było OK. czyli player. ale co w nim mogło się stać? "lubił się" z tymi słuchawkami, nic w jego bebechach nie grzebałem.... poradźcie, co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam kłopot gdyz mam piosenkę (Plik audio pakietu Windows Media) i chciałbym żeby była w formacie MP3.
Znacie może jakieś darmowe programy do ściągnięcia na których można to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Głęboko zastanawiam się nad kupnem MP4 ,znalazłem fajnyt model w przystępnej cenie 200zł. tylko nie wiem czego sie po nim spodziewać ,MP4 MEMPHIS 4GB .Pomyślałem że zamiast wydawać grubo ponad 1k na IPhona lepiej sprzedać starego k800i i kupić MP4 za ok 200zł. i za tyle samo kome.
Co myślicie o tym MP4 ,opłaca się go kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

okey, więc mam problem z mp4. ;/ Mam na niej jeden jakby to rzecz "niewidzialny" plik, które nie mogę zlikwidować, tym bardziej otworzyć. Co z tym zrobić? BTW. Dlaczego nie chcą mi się otwierać filmiki na mp4? To musi być jakaś specjalna rozdzielczość czy coś? Bo format, zdaję mi się że dobry wgrywam. Próbuje wgrać, nie działa, teraz nawet filmik, który był w mp4 już na początku nie chcę się odtworzyć. ;/ O co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sorki ze tak post pod postem ale nie dodałem że chciałbym mieć MP4 z aparatem ,nie znalazłem jeszcze poza czymś takim: http://allegro.pl/item398468680_mp4_4gb_2_4_aparat_kamera_2mpx_micro_sd_slot.html nic innego tyle ze to nie ma ekranu dotykowego :( (w sumie obejdzie się bez tego).Ale mam tu pytanie ,czy są MP4 z lepszymi aparatami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.07.2008 o 18:10, Logan10 napisał:

Sorki ze tak post pod postem ale nie dodałem że chciałbym mieć MP4 z aparatem ,nie znalazłem
jeszcze poza czymś takim: http://allegro.pl/item398468680_mp4_4gb_2_4_aparat_kamera_2mpx_micro_sd_slot.html
nic innego tyle ze to nie ma ekranu dotykowego :( (w sumie obejdzie się bez tego).Ale
mam tu pytanie ,czy są MP4 z lepszymi aparatami ?

Ciężko powiedzieć, aparat dobrej jakości raczej nie będzie i jest to bardziej ciekawostka. W sumie sam się zastanawiałem nad mp4 ale boję się że się natnę, bo w sumie niecałe 200 zł za produkt "idealny", chyba musi być gdzieś haczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować