• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
1096

Mp3 i Mp4 pomoc techniczna

Pytanie

Tu można zamieszczać wszystkie swoje problemy dotyczące odtwarzaczy mp3 i mp4.

Mój problem to : Filmy w formacie mp4 chcę wrzucić na odtwarzacz mp4 po tym na mp czwórce otwieram filmy i co filmu nie ma proszę ponoc bo nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

110 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Siema!

Mam sprawe, otóz jak zgłosnie swoją mp3 do wyzszego poziomu to przerywa. Miałem tak w jednej ale mam druga.
To samo jest.
O co chodzi?

PzdR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
Posiadam odtwarzacz Creative ZEN MX 2GB. Odtwarzacz ten odkupiłem ostatnio od kolegi za śmieszne pieniądze, gdyż mu się "zepsuł" jak to on nazywa, a on miał jedynie uszkodzony Software. Po wgraniu nowego software, postanowiłem zapełnić go muzyką. Podczas wgrywania zarówno odtwarzacz podłączony do USB jak i sam komputer się zaciął. Po odłączeniu ZEN nie reagował, więc postanowiłem go zresetować (szpilka i po sprawie). Okazało się że przestał on w ogóle działać, był po prostu martwy. Nie działa nic, nie świeci się nawet niebieska dioda po podłączeniu do usb. O wgraniu nowego software nie ma mowy, gdyż komputer go nie wykrywa, jedynie wydaje odgłosy podłączenia czegoś do usb. Czytałem na innych forach że to nie jest aż tak rzadkie zjawisko. Niektórzy mieli problemy podobne do mnie, a zdołali naprawić go w taki sposób że albo wymienili akumulator no nowy, albo używali śrubokręta aby coś tam zewrzeć w środku. Kompletnie nie wiem co robić, proszę o pomoc.

Jeśli ktoś się bardziej na tym zna, załączam dwa zdjęcia rozkręconego odtwarzacza Creative ZEN MX.

20100604210405

20100604210424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mam pewien problem z moim odtwarzaczem MP4. Jest to Pentagram Vanquish ICER 2GB. Ostatnimi czasy bardziej używam go jako dysku przenośnego aniżeli do innych celów.
Otóż wczoraj podczas kopiowania danych na odtwarzacz [kilka filmików w formacie mkv], MP4 zostało przerwane [ w skutek interwencji mojego brata, który zamiast odczekać aż kopiowanie dobiegnie końca, wyciągnął kabel z portu USB. Oczywiście kopiowanie zostało przerwane.
I tu zaczyna się problem. Mimo, że kopiowanie się nie powiodło i na MP4 nic nie mam zapisanego to cały czas mi wyświetla że dysk jest zapełniony w 60%. Ogólnie mówiąc to mi wessało ponad giga miejsca. Czy da się to jakoś odratować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

kupiłam mp4 około 2 lat temu. I miałam mały wypadek szkiełko misie zbiło mp4 się włącza muza się otwiera ale obraz jest czarny i nic nie widać można jakoś na to poradzić
prosze o szybka odowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Przymierzam się do zakupu jakiejś mp4 ale kompletnie się na tym nie znam. Chciałbym na ten cel przeznaczyć maksymalnie 300zł. Czy moglibyście mi coś doradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.10.2010 o 19:07, Chlorofil napisał:

Witam. Przymierzam się do zakupu jakiejś mp4 ale kompletnie się na tym nie znam. Chciałbym na ten cel przeznaczyć maksymalnie 300zł. Czy moglibyście mi coś doradzić ?

To jest temat pomocy technicznej. Spytaj tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9003&u=208

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam to mój pierwszy post i mam nadzieje że nie ostatnie.Mam problem z odtwarzaczem MP3 Samsung YP-U3
kupiłem go dawno 5-4 lat temu używałem go z rok a później już o nim zapomniałem i leżał u mnie przez tamte lata teraz go odkopałem i podłączyłem do ładowania ale ładuje mi się już 2 dni i nie wiem o co chodzi ( Ładuje ją USB w kompie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować