Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra za screena? Czemu nie!

322 postów w tym temacie

Screeny zrobiłem, ale jeszcze poczekam z wysłaniem bo poziom jak zwykle będzie wysoki a moje obrazki są na razie dosyć średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem fotkę z Test Drive Unlimited i przerobiłem w Paint''cie, wiem, że nie wyszło tak jak chciałem, ale jest i to się liczy. Powiem, tyle, że tropiki rodem z Oah''u trudno jest przerobić na zimowo świąteczne, ale nie ma rzeczy niemożliwych ;) chyba :).
Wysłałem moją pracę, tylko z jednym screenem, bo nie miałem weny na inne.
PS, która gre byście wygrali, gdybyście wygrali ?.
PS2 Jest 6 nagród
Empire Earth III,
Football Manager 2008,
Lost Planet,
SEGA Rally,
S.T.A.L.K.E.R.,
World in Conflict.
A pisze, że 5 uczestników zostanie nagrodzonych, więc ten 1 z najlepszą pracą może wybrać sobie 2 ?, a później w kolejności reszta wybiera po 1 ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał Stalkera. Managery mnie nie kręcą, a żadna z pozostałych gierek raczej by mi nie poszła. Myślę, że będzie po prostu 5 zwycięzców, nie będzie dodatkowo miejsc 1st, 2nd itd. A jeżeli kilku zwycięzców będzie chciało tę samą grę? Mam nadzieję, że dostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 22:04, turbol napisał:

a musi być screen zrobiony przez nas, czy może być ze stronki internetowej i podać źródło?


Zdecydowanie musi być to Twoja praca :)

Disiasty > wszystkich prac nie wrzucimy, nie praktykujemy tego. Poza tym zbyt wiele by ich było :)

Igor FCBayern > "po ptokach" :)

Kettger > raczej nie. Wiesz, pewnie wiele osób chciałoby zmienić wrzuconego screena. Ale - jak to niemal poetycko określił Igor FCBayern - po ptokach".


A nagród jest pięć. Wszystkie równorzędne. I każdy może wybrać ten sam tytuł wybrać :)

Piotrek B. > teoretycznie tak, chociaż to już bardziej komiks niż screen, nie uważasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do postów o zmianie rozszerzenia to:
1.(nie jestem pewien czy taki sposób zadziała ale powinien)Bierzesz obrazek "otwórz za pomocą-> Paint"
zapisujesz go jako *.jpg(czyli najprościej mówiąc wybierasz rozszerzenie z listy lub dopisujesz do nazwy po kropce "jpg" np. "przykład.jpg")

2. Ściągasz Gimp(bezpłatny i łatwy do opanowania, więc polecam), Photoshop(płatny),Corel(nie pamiętam czy płatny...chyba jest wersja próbna) czy jeszcze inny program do obróbki grafik po czym otwierasz swojego screena i Zapisz jako

rozszerzenie proponuję *.png bo wielkość jest o WIELE mniejsza niż .jpg a jakość ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 22:06, Spaykus napisał:

A nagród jest pięć. Wszystkie równorzędne. I każdy może wybrać ten sam tytuł wybrać :)

A rozumiem, ale dlaczego 5, przecież tutaj :
http://www.gram.pl/news_9AzqJO6_Gra_za_screena_Czemu_nie.html >
http://www.gram.pl/konkurs.asp?id=51 >
http://www.gram.pl/konkurs_nagrody.asp?id=126
Jest wymienione 6 gier ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 22:31, Sebo7 napisał:


"Nagrodzonych zostanie pięciu uczestników konkursu". Sześć wymienionych tytułów, to po prostu gry, z których zwycięzcy będą mogli sobie wybrać swoją nagrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mojej pracy użyłem trzech innych programów :)
Troszku sie namęczyłem, ale myśle że warto ( chciałbym wygrać :P )

PS:
Dlaczego nie ma do wyboru gry Wiedźmin ?!?!?! :(
Przecież to wasz produkt. Wolałbym nie mieć takiego wyboru... nagrodą mógłby być po prostu Widźmin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem 3, i to z jakim poświęceniem, chcąc zrobić screena w grze MMO wszedłem i dostałem kicka, dead 1 level poszedł na spacer >.<'''' cóż jak to sie mówi jak pech to pech :D

Dosiego roku, życzę wygranej każdemu! :D
(Gierki warte zachodu :D FM/LP/Stalker)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 22:06, Spaykus napisał:


teoretycznie tak, chociaż to już bardziej komiks niż screen, nie uważasz? :)


Ale screeny przecież mogą być obrabiane/łączone, więc dlaczego nie można stworzyć z nich krótkiego i zabawnego komiksu? Wg. mnie jest to dobry pomysł i właśnie na nim opiera się jedna z moich (jeszcze nie wysłanych - ciągle nad nimi pracuję) prac :)


PS. Mam tylko nadzieję, że prace większości będą opierać się na czymś innym niż jedynie dorobienie czapeczki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Khalidem i Gagari-nem :> że szkoda że nie ma Wiedźmina do wyboru ale ja i tak bym najlepiej wybrał Karte Pre-Paid do lineage 2 :P

Zrobiłem fajne screeny i zaraz mam zamiar je wysłać :)
Mam nadzieje że się wam spodobają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałbym już bez "komiksa". Ten temat to na osobny konkurs powinien być. Tutaj się liczy jakieś ładne i pomysłowe wykonanie a nie dorobienie napisu jak to było z "wyborami wiedźmina".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie nic nie wrzuciłem, ale zatwierdziłem (chciałem sprawdzić czy te hiperłącze działa, bo na moim PC sporo hiperłącz nie działa z wasze strony nie wiem, czemu choć na laptopie żadnych problemów nie mam) no i straciłem szansę na wygranie nagrody jak ktoś może nic ocenić. Głupi!Głupi!Głupi! A akurat zrodził mi się piękny pomysł no cóż następnym razem (pewnie i tak nie będzie) będę testować jak już będę mieć coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze, chyba jako jedyny przerobiłem screena z Mortal Kombat 4
Z perspektywy czasu nie wydaje mi się on już taki fajny, ale może coś z tego będzie ;)
A w ogóle doszedł ? (tak wiem, że pewnie doszedł ale zapytać nie zaszkodzi ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować