Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra za screena? Czemu nie!

322 postów w tym temacie

Nie ma tu żadnego pytania. :-) Chodzi im o zdjęcia, które są tak jakby "odpowiedziami na pytania". Nie martwcie się, tu haczyka na pewno nie ma. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, przy okienkach, gdzie można wysłac screeny nie ma pytania ani wspomnienia o tym. A po wysłaniu jest "Dziękujemy za udział w konkursie", więc sądzę, ze to tak tylko jest, metafora taka - o xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 14:39, Baal Namib napisał:

Spayki, a można Gify przesyłać ? Bo coś mi niestety nie chce...


Spróbuj JPG. Głowy nie dam co z GIF-ami, nie testowałem zgodności tego formatu ;)


Tak poza tym - jakie pytanie konkursowe? Czy ja o czymś nie wiem? :D
No chyba że chodzi o akceptację regulaminu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 18:01, Spaykus napisał:

> Spayki, a można Gify przesyłać ? Bo coś mi niestety nie chce...

Spróbuj JPG. Głowy nie dam co z GIF-ami, nie testowałem zgodności tego formatu ;)


Zapomniałem dopisać... Moja praca jest animowana... Mam nadzieję, że można taką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 18:12, Baal Namib napisał:

Zapomniałem dopisać... Moja praca jest animowana... Mam nadzieję, że można taką ;-)


Hmm, no screen ma to do siebie, że się nie rusza (chyba że jest 3D). Wysyłasz na własne ryzyko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem po cichu, że ten konkurs jakimś cudem umknie uwadze GuildWarsowców i innych MMOplayerów, ale chyba grubo sie przeliczylem :). No cóż, chyba będzie się trzeba przebić przez konkurencję bliźniaczo do moich podobnych screenów z eventu... Ehh... Niech wygra mój, ekhm, najlepszy znaczy sie. Tak, niech wygra najlepszy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Autorów pięciu najciekawszych pod względem koncepcji i wykonania prac nagrodzimy egzemplarzami gier komputerowych. Jakich? Wybór pozostawiamy w gestii zwycięzców."
Tak przy okazji, next time dajcie od razu linka do listy nagród albo napomnijcie coś o nich pisząc news ;-p bo po cichu miałem nadzieje wygrać GoW... w sumie jedyną moją motywacją do zrobienia screenow byla opcja ''wybrania sobie GoW'' ;-) , a dopiero po wieeelu minutach spędzonych na ''tworzeniu screenów'' , ich wysłaniu i akceptacji regulaminu zauwazylem zakladke ''Nagrody'' :P oj cisnienie troche skoczylo ;-p ^^ pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mi się spayki wysłać udało :-P Tylko że ja mam screena... Tylko że wpadłem na pomysł, którego nie chcę tu głośno mówić... Może nie jest on wspaniały, ale jednak nie chcę go tutaj okazywać. To jak będzie ? ;-) Wiesz może czy mógłbym, bo kiedy wysyłam formularzem, nie chce mi wysłać... Mogę jakoś linkiem wam dać, albo coś ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jest duuuża grupa ludzi, która robiła screeny albo z GW, albo z WoWa, albo z L2... Ja tam z Wormsów walnąłem screena i jest git xDD A druga grupa to Paint''owcy :D
"Tak, niech wygra najlepszy !" - święte słowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu poświęciłem i jestem zadowolony z tego co zrobiłem ;] Mam nadzieję, że PNG jest dobrym formatem, przyjęło mi zgłoszenie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 18:24, Morfieusz napisał:

zauwazylem zakladke ''Nagrody''

Widzę, że też się zorientowałeś dopiero po wysłaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować