Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra za screena? Czemu nie!

322 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2007 o 18:31, PolishWerewolf napisał:

> zauwazylem zakladke ''Nagrody''
Widzę, że też się zorientowałeś dopiero po wysłaniu ;)


dokladnie ;-) a z tej Wielkiej Piatki jakos nic mi nie pasuje ;-P jednakze zycze innym powodzenia :P ja przynajmniej zapamietam na przyszlosc ze nie wszystko zloto co sie swieci :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 18:42, Morfieusz napisał:

> > zauwazylem zakladke ''Nagrody''
> Widzę, że też się zorientowałeś dopiero po wysłaniu ;)

dokladnie ;-) a z tej Wielkiej Piatki jakos nic mi nie pasuje ;-P jednakze zycze innym powodzenia
:P ja przynajmniej zapamietam na przyszlosc ze nie wszystko zloto co sie swieci :P pzdr

Nagrody też mi nie pasują, ale co to za problem sprzedajesz a kasę przeznaczysz na co chcesz tylko... zadna z tych gier nie jest warta 90zł :/ Na allegro WiC idzie po 60, a nawet mniej. No cóż ważne że coś jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeej tam narzekacie, liczy się satysfakcja i myśl, że pokonaliście jednak te kilkadziesiąt ludu xD Dla mnie to by nawet Tetris: Reaktywacja ''08 wystarczył xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tam do was wysłałem ale nie jestem pewien czy ta moja praca kwalifikuje się pod "screen". W sumie nie robiłem jej specjalnie na ten konkurs ale spróbować warto :) Wysłałem też drugą, nieco przerobioną wersję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do tych nagród to wybrałbym WiC''a. Jakoś najbardziej mi z nich pasuje. Oczywiście gdyby dołączyli PES-a 2008 to byłbym przeszczęśliwy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na wyniki... wrrr to GRAMowe szaleństwo :P
Prace na pewno będą bardzo oryginalne.
Było to już widać w "Wiedźmakowych Wyborach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałbym się spytać. Mianowicie, czy brane pod uwagę będzie to jak bardzo zaawansowana graficznie jest gra, tzn. czy screen z gry starej (i nota bene z brzydką grafiką) będzie miał takie same szanse, jak screen z gry nowiutkiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy to by było niesprawiedliwe... Na pewno choćbyś zrobił screena z Sapera i dołożył czapeczkę Mikołaja tej buźce (emocie ?) co w grze jest to by Ci Admini uznali :D A teraz cisza, czekamy na wyniki konkursa xPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, do końca roku można było wysyłać prace, a redakcja, lekko przemęczona po zabawie sylwestrowej, pewnie powinna wyłonić najlepszą piątkę już 01.01 żeby dzisiaj opublikować listę zwycięzców?
Powinieneś regulamin, zanim go zaakceptowałeś - punkt 5.2 po coś tam przecież jest – wtedy nie zadawałbyś pytań na które odpowiedzi już padły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 21:44, kollasus napisał:

Wtedy to by było niesprawiedliwe... Na pewno choćbyś zrobił screena z Sapera i dołożył czapeczkę
Mikołaja tej buźce (emocie ?) co w grze jest to by Ci Admini uznali :D A teraz cisza, czekamy
na wyniki konkursa xPP

Nie no, aż w takim stopniu to nie. Chodziło mi raczej o coś takiego, żeby ktoś kto wysłał screena z powiedzmy Underground''a mógł mieć szanse wygrać z kimś, kto zrobił screen z Pro Street''a czy TDU.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 17:13, vBoguSv napisał:

No tak, do końca roku można było wysyłać prace, a redakcja, lekko przemęczona po zabawie sylwestrowej,
pewnie powinna wyłonić najlepszą piątkę już 01.01 żeby dzisiaj opublikować listę zwycięzców?


Dla chcącego nic trudnego :) Ja sam 1 stycznia wyłoniłem 5 najlepszych prac z 79 - było ciężko, ale wybrałem najładniejsze i zdążyłem nawet film zrobić :) Oczywiście 5 gier zostało wysłane kurierem i już jutro będą mieli zwycięzcy nagrody :) To jest prawdziwy profesjonalizm, O! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 17:39, Kamil.i.Maciek napisał:

Ja sam 1 stycznia wyłoniłem 5 najlepszych prac z 79 - było ciężko,
ale wybrałem najładniejsze i zdążyłem nawet film zrobić :)

Imho akurat prac w tym konkursie mogło być "trochę" więcej niż 79 ;] A i większa ilość osób kiedy trzeba coś oceniać wcale nie powoduje, że przebiega to sprawniej. Można chyba nawet powiedzieć, że szybkość wyłaniania zwycięzców jest odwrotnie proporcjonalna do ilości osób zajmujących się oceną.

Dnia 02.01.2008 o 17:39, Kamil.i.Maciek napisał:

To jest prawdziwy profesjonalizm, O! :D

Albo brak życia towarzyskiego ;) W końcu po zabawie sylwestrowej, jeśli wróciło się nad ranem (o ile nie później) do domu, trzeba trochę odespać, bo ze zmęczenia, i głowa ciąży, i z nogami nie jest najlepiej - a na pracę zawsze znajdzie sie czas... później. ;]

Ale, żeby nie było - gratuluję poświęcenia :) Ci co wygrali na pewno byli/będą zadowoleni z szybkości obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 18:10, vBoguSv napisał:

Albo brak życia towarzyskiego ;) W końcu po zabawie sylwestrowej, jeśli wróciło się nad ranem
(o ile nie później) do domu, trzeba trochę odespać, bo ze zmęczenia, i głowa ciąży, i z nogami
nie jest najlepiej - a na pracę zawsze znajdzie sie czas... później. ;]
Ale, żeby nie było - gratuluję poświęcenia :) Ci co wygrali na pewno byli/będą zadowoleni z
szybkości obsługi.


hehe spokojna głowa zdążyłem odespać - spanie do 14 to moja tradycja po Sylwestrze :P Ale dzięki za pochwałę w końcu jakby nie było KiM to jest KiM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować