Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra za screena? Czemu nie!

322 postów w tym temacie

A czy ten punkt regulaminu: "5.2. Do dnia 10 stycznia 2008 roku pracownik CD Projekt wyłoni zwycięzców. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.gram.pl." na pewno stwierdza, że dziś zobaczymy wyniki. Na upartego, stwierdza, że do dziś wyłonią zwycięzców, a w jakimś nie określonym czasie wyniki zostaną ogłoszone na stronie gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten że w każdej chwili mogą go zmienić : "7.1. CD Projekt zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w dowolnym terminie bez podania przyczyny przy zastosowaniu odpowiednich form informacji i zawiadomień uczestników konkursu. Za odpowiednią formę poinformowania uczestników o zmianie w Regulaminie konkursu uważa się przesłanie informacji e-mailem do wszystkich zarejestrowanych uczestników konkursu.
Jeżeli uczestnik konkursu nie wyrazi zgody na dokonane zmiany, będzie uprawniony do żądania od CD Projekt zamknięcia konta uczestnika i wycofania się z konkursu. O braku zgody na dokonane zmiany uczestnik powinien poinformować w terminie 7 dni, CD Projekt listem poleconym lub e-mailem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że zobaczymy wyniki o około 15. A tu co? Gram.pl dali ciała, mimo że mieli czas od 31 grudnia. Trochę szkoda, ze tak przydłużają...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj, ludzie! Dajcie spokój. Dzisiaj będą wyniki. Dajcie im czas! Nikt nie napisał, że o 18.00 będą wyniki nie? Napisane było późnym popołudniem/wieczorem. Mają jeszcze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 18:04, Yutima napisał:

Myślałem, że zobaczymy wyniki o około 15. A tu co? Gram.pl dali ciała, mimo że mieli czas od
31 grudnia. Trochę szkoda, ze tak przydłużają...

Matko, ludzie czy nauczcie się czytać ze zrozumieniem. Termin nadsyłania prac to 31.12, a wyniki mają się pojawić do 10.01, a ten dzień trwać będzie jeszcze najbliższe 5,5h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 18:35, cichy10 napisał:

> Myślałem, że zobaczymy wyniki o około 15. A tu co? Gram.pl dali ciała, mimo że mieli czas
od
> 31 grudnia. Trochę szkoda, ze tak przydłużają...
Matko, ludzie czy nauczcie się czytać ze zrozumieniem. Termin nadsyłania prac to 31.12, a wyniki
mają się pojawić do 10.01, a ten dzień trwać będzie jeszcze najbliższe 5,5h.

kolega napisał że OD 31 grudnia. a że do 10 stycznia to wszyscy tutaj wiedzą. też radzę czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 18:38, Gufs napisał:

kolega napisał że OD 31 grudnia. a że do 10 stycznia to wszyscy tutaj wiedzą. też radzę czytać

wiem, wiem, po prostu źle przeczytałem wyraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie! SAMI łamiecie WŁASNY regulamin!!! I my mamy brać udział w Waszych konkursach? Regulamin?! Jaki regulamin!
cyt: 5.2. Do dnia 10 stycznia 2008 roku pracownik CD Projekt wyłoni zwycięzców. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 18:41, ANGST napisał:

Dokladnie! SAMI łamiecie WŁASNY regulamin!!! I my mamy brać udział w Waszych konkursach? Regulamin?!
Jaki regulamin!
cyt: 5.2. Do dnia 10 stycznia 2008 roku pracownik CD Projekt wyłoni zwycięzców. Wyniki zostaną
ogłoszone na stronie internetowej www.gram.pl.

Eee? Przecież Oni nie łamią regulaminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie. wyluzujcie. to tylko konkurs. to nie walka o władzę nad światem :) mam nadzieję, że za "tylko" nie dostanę degrada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 18:52, Morfieusz napisał:

> Ale ile można czekać?

po prawdzie to do 23:59:59 ;-) pzdr

Nie jesteś za mądry, "Cwaniaczku"? :P Będę spał przed laptopem, aż nie zobaczę wyników.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłych snów. CDP, tudzież gram.pl, lubi łamać własne regulaminy i wyniki ukazują się zazwyczaj dzień - dwa później, niż miały być. Był czas się przyzwyczaić. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panick, jeny... Wyniki konkursów zazwyczaj wyjawiane są wieczorem, aby nie zostały przyćmione innymi newsami... Przecież mają czas do 23:59, także pograjcie coś, poczytajcie czasopisma, lub po prostu wypijcie herbatę i zdrzemnijcie się. :) Czas wtedy płynie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panick, jeny... Wyniki konkursów zazwyczaj wyjawiane są wieczorem, aby nie zostały przyćmione innymi newsami... Przecież mają czas do 23:59, także pograjcie coś, poczytajcie czasopisma, lub po prostu wypijcie herbatę i zdrzemnijcie się. :) Czas wtedy płynie szybciej.

EDIT: Ech, o jedno kliknięcie za dużo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam nie moge sie już doczekać ! :)
Poświeciłem troche czasu żeby praca wyszła dobrze... mam nadzieje że mi sie udała.
Teraz tylko cierpliwie czekać na wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 20:37, Khalid. napisał:

Ja sam nie moge sie już doczekać ! :)
Poświeciłem troche czasu żeby praca wyszła dobrze... mam nadzieje że mi sie udała.
Teraz tylko cierpliwie czekać na wyniki...

A w jakiej grze zrobiłeś screena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować