Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra za screena? Czemu nie!

322 postów w tym temacie

Ja jak pierwszy raz chwyciłem się Photoshopa, to tak mnie ten programik wciągnął, że już gdzieś od 2,5 do 3 lat będzie, jak trenuję, ćwiczę i wykonuję w nim różne pracki xD BTW. Wie ktoś może DOKŁADNIEJ kiedy wyniki xP ? Bo że do 10 stycznia - to to ja wieem x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 18:13, kollasus napisał:

Ja jak pierwszy raz chwyciłem się Photoshopa, to tak mnie ten programik wciągnął, że już gdzieś
od 2,5 do 3 lat będzie, jak trenuję, ćwiczę i wykonuję w nim różne pracki xD BTW. Wie ktoś
może DOKŁADNIEJ kiedy wyniki xP ? Bo że do 10 stycznia - to to ja wieem x]

Najdokładniej- wtedy kiedy jurorzy wybiorą zwycięzce ;P
Musiałbyś się samych jurorów spytać, bo poaz nimi, to nikt nie wie :D

Co do Photoshopa- ja siedzę w nim od roku i wychodzi jako tako ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 18:13, kollasus napisał:

Ja jak pierwszy raz chwyciłem się Photoshopa, to tak mnie ten programik wciągnął, że już gdzieś
od 2,5 do 3 lat będzie, jak trenuję, ćwiczę i wykonuję w nim różne pracki xD BTW. Wie ktoś
może DOKŁADNIEJ kiedy wyniki xP ? Bo że do 10 stycznia - to to ja wieem x]

10 stycznia wierczór / popołudnie :D
Co do PS: Siedze od wakacji w nim na spółę z Gimpem i idzie nieźle :D
PS: Prace lekko "rasowałem" pod Gimpem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekko... Moje to jest całkowite przeistoczenie łormsów w balujących melomanów xD HUD i ich wygląd tylko zostały stock''owe :D A co do Foto-Szopa, to moje doświadczenie jest wprost proporcjonalne do czasu spędzanego przy nim xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 15:50, Michał 93 napisał:

ja juz sie niecierpliwie bo chce zobaczyć kto wygrał i jakiego screena przesłał ;ppp


Trudny wybór chyba mają, bo wyników jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja :) Ciekawe, 10 dni im na to zeszło... Musi być trudny wybór xD Ja co do swojej, to za bardzo przekonany nie jestem... Coś za bardzo namotane tam jest... Ale nic, czekamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie miałem szczęścia do konkursów i tutaj pewnie bedzie tak samo, ale chciałbym chociaż żeby moja praca była wyróżniona, bo uważam, że wyszło mi nawet ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie miałem szczęścia do konkursów i tutaj pewnie bedzie tak samo, ale chciałbym chociaż żeby moja praca była wyróżniona, bo uważam, że wyszło mi nawet ciekawie :D

EDIT: Przepraszam za dubla. Problemy z internetem... Byłbym wdzięczny za usunięcie tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie miałem szczęścia do konkursów i tutaj pewnie bedzie tak samo, ale chciałbym chociaż żeby moja praca była wyróżniona, bo uważam, że wyszło mi nawet ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe któż zaszczytne miejsca zdobędzie :D Wprawdzie spróbowałem swych sił, jednak na zwycięstwo nie mam co liczyć :) Wszystko powinno się wyjaśnić jutro, pozostaje więc jedynie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam moją pracę, jeżeli jest to niezgodne z regulaminem (aczkolwiek nie uchwyciłem w regulaminie niczego podobnego) proszę o usunięcie posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem nowicjuszem czapki świąteczne dorysowywałem ręcznie :D Mi się podoba, może dlatego, że pierwszy raz się za Photoshopa chwyciłem :P

20080109191620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 19:17, Rafix 06 napisał:

Jako, że jestem nowicjuszem czapki świąteczne dorysowywałem ręcznie :D Mi się podoba, może
dlatego, że pierwszy raz się za Photoshopa chwyciłem :P


Nie chcę Cię martwić, ale w twojej pracy jest błąd. Napisałeś "Marry", a poprawnie powinno być Merry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować