Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra za screena? Czemu nie!

322 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2007 o 20:15, Spaykus napisał:

To znaczy, że zgłoszenie dotarło. Właściwie to wysłałeś je dwa dni temu ;)


Pewnie gdzieś godzine po ogłoszeniu konkursu, odpowiednie screeny miałem pod ręką. Chociaż, jakbym wtedy chwile pomyślał, to jeden bym zamienił. <;

A, że zgłoszenie dotarło - wolałem się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem jednorazowo jeden screen, a dzisiaj dorobiłem drugi lecz nie mam już opcji ''wyślij''. Czy mogę go jeszcze w jakiś sposób dosłać czy to już "po ptokach"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i ja też oddałem swoje screeny...słabe ale klimat utrzymany :)

mam tylko pytanko maluteńkie...czy będzie można zobaczyć wszystkie prace uczestników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj sobie gimpa albo photoshopa i otwórz ten obrazek w jednym z tych programów. Weź zapisz jako i zmień nazwę np: na screen1. jpg i wybierz typ pliku do zapisania np: .jpg
Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera... wrzuciłem screen bez podpisu, wyłączyłem, ale nie mogę już nic dodać - czy jest możliwość zamiany tamtego na identyczny, tyle, że z podpisem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 15:16, Kafar napisał:

I dlaczego większość to będzie z Guild Wars lub WoWa ?:P:P


Ja zrobię z Lineage 2, tak dla odmiany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do CDP

Na głównej stronie, jak wyświetla się mały kwadratowy banner po prawej stronie, źle jest napisany tytuł: "Screen za grę? Tak!", powinno być na odwrót :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko kiedy wysyłam screena to po chwili wyskakuje komunikat że podczas przesyłania pliku wystąpił jakiś błąd. Co mam z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, screeny obrobione i wysłane :) Teraz tylko czekam na wyniki... I czekam... I Czekam... I nie mogę się doczekać :D

Do Mr. Red:
Jeżeli obrazki są w innym formacie niż jpg to spróbuj zmienić ten format właśnie na jpg. Korzystasz z internetu od jakiejś sieci komórkowej gsm? Wcześniej ktoś pisał, że miał podobny problem i przyczyną było połączenie internetowe. Jeżeli masz taki internet gsm to raczej nie uda Ci się wysłać. Mam nadzieję, że pomogłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować