Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra za screena? Czemu nie!

322 postów w tym temacie

CD-P zastrzegł sobie prawo do zmany regulaminu konkursu...
Może więc dorzuci do puli nagród Wiedźmina ?
Na pewno WSZYSCY bardzo by sie ucieszyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 15:56, Khalid. napisał:

CD-P zastrzegł sobie prawo do zmany regulaminu konkursu...
Może więc dorzuci do puli nagród Wiedźmina ?
Na pewno WSZYSCY bardzo by sie ucieszyli.

jasne że by się ucieszyli... osobiście wolałbym jednego wiedźmina nawet gdyby dawali wszystkie 5 gier, a nie jedną z tych do wyboru.. chociaż kalkulując, jak sprzedasz 5 takich gierek, to więcej dostaniesz niż jeden wiedźmin kosztuje xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 15:56, Khalid. napisał:

Na pewno WSZYSCY bardzo by sie ucieszyli.

Ne wszyscy, bo ja nie.:) Nie potrzebny mi Witcher, bo nie lubię RPG-ów.:D
Ja swoich prac jeszcze nie wysłałem, ale mam nadzieję, że się jurorom spodobają. Tylko szkoda, że nie mogę zrobić screenów z jakiś dobrych (graficznie) gier...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 10:39, Michał 93 napisał:

Zgodzę się z Khalidem i Gagari-nem że szkoda że nie ma Wiedźmina

Do wyboru mógłby być, ale mój komp by go nie uciągnął raczej ( Athlon 3000, 512 ram, radeon x550 256mb )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodałem swój screen. Chciałem dodać więcej niż ten jeden, ale pomyślałem, że jak będę robił na siłę screeny i je edytował to nie będzie za dobrze. Więc jest jeden. Dość specyficzny, nawet się nie namęczyłem, ale ma "to coś" :D I co do wcześniejszych problemów z wysyłaniem plików kiedy ma się internet jednej z sieci gsm (widziałem tu taki problem) - ja mam taki internet i nie było żadnych problemów - po chwili ujrzałem napis "Zgłoszenie przyjęte(czy jakoś tak...) dziękujemy za udział w kokursie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny konkurs :) Pomysłowy taki :D Oczywiście się zapisuję (o ile trzeba)... Zrobię jakiegoś fajnego screena i go upiększę (albo zniszczę... xF) w Photoshopie... Czekaaaaajcie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednym screenem musiałem się namęczyć. Kilka razy tą samą misje w GW musiałem robić aby znaleźć odpowiedni moment na zrobienie screena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobiłem jeden screen ale nie moge wyslać :( Jakiś błąd niby czy coś :( A z gier to chyba bym STALKERa wybrał (bo jedyna gra z wymienionych która by mi poszła i nawet fajna jest ^^). No ale jak moge wygrać jak nie mogę wysłać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest 6 nagród i każdy z 5 zwycięzców może wybrać tą samą.
Matt1801.94
ja zrobiłem z napisem.
PS robisz z Warka ?.
Po wysłaniu screena doszedłem do wniosku, że mogłem zrobić więcej niż 1 i wchodzę na :
http://www.gram.pl/konkurs.asp?id=51
i tam mam puste te paski i mogę wysłać jeszcze jakieś fotki ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie chyba nie było mowy o tym, że jeden użytkownik może wysłać tylko 3 zdjęcia. Więc chyba można brać udział kilka razy. No chyba że nie doczytałem regulaminu (a czytał go ktoś?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(a czytał go ktoś?)
Ja czytałem, trochę nie rozumiem, tego pytania bo chyba każdy musi to przeczytać.
PS no właśnie mi też się wydaje, że można kilka razy wysłać bo ja już po wysłaniu dalej mam miejsce do wsłania kolejnych więc ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem screena w jednej z moich ulubionych gier, ale nie powiem jakiej :P Troche szkoda, że po wysłaniu jednego screena po jakimś czasie nie można wysłac drugiego. Nic, trzeba liczyć na wygraną... :p

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, wysłałem... u mnie kompilacja trzech screenów + podpis ;) dłuuugo kombinowałem co by tu dodać, mam nadzieję, że da to jakiś rezultat.

obojętnie czy ja wygram [chociaż bardzo bym chciał] czy ktoś inny - CDP - niegłupim pomysłem byłoby dodanie Wiedźmina jako nagrody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować