Zaloguj się, aby obserwować  
DreaN

Trylogia Czarnego Maga - Temat Ogólny

20 postów w tym temacie

Co sądzicie o nowej książce autora : Trudi Canavan? Według mnie jest po prostu świetna! Narazie jestem w trakcie czytania 1 części pt: Gildia magów, 2 pozostałe to : Nowicjuszka i Wielki Mistrz ( ale one jeszcze nie wyszły ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 14:12, DreaN napisał:

Co sądzicie o nowej książce autora : Trudi Canavan? Według mnie jest po prostu świetna! Narazie
jestem w trakcie czytania 1 części pt: Gildia magów, 2 pozostałe to : Nowicjuszka i Wielki
Mistrz ( ale one jeszcze nie wyszły ^^)

Ja też!
I mam pytanie: czy u ciebie również strona 96 powtarza się trzy razy i brakuje po niej sporego fragmentu? u mnie niestety tak...
a książka genialna! Wczoraj pod choinką lezała, a dziś juz jestem na 358 stronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 21:58, rogoz94 napisał:

> Co sądzicie o nowej książce autora : Trudi Canavan? Według mnie jest po prostu świetna!
Narazie
> jestem w trakcie czytania 1 części pt: Gildia magów, 2 pozostałe to : Nowicjuszka i Wielki

> Mistrz ( ale one jeszcze nie wyszły ^^)
Ja też!
I mam pytanie: czy u ciebie również strona 96 powtarza się trzy razy i brakuje po niej sporego
fragmentu? u mnie niestety tak...
a książka genialna! Wczoraj pod choinką lezała, a dziś juz jestem na 358 stronie :D

hehe ;] Całkiem szybko czytasz :] ja mam 2 dni i jestem 20 stron dalej niz ty ;p Jest genialna :d ate pare stron moge ci strescic bo nic u mnie nie brakuje ;p a wiesz moze kiedy wyjdzie nowicjuszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2007 o 21:59, DreaN napisał:

hehe ;] Całkiem szybko czytasz :] ja mam 2 dni i jestem 20 stron dalej niz ty ;p Jest genialna
:d ate pare stron moge ci strescic bo nic u mnie nie brakuje ;p a wiesz moze kiedy wyjdzie
nowicjuszka?

Nie masz tak? to zaglebiscie, czyli, że wymienią mi książkę i będzie git! a "Nowicjuszka" będize w ''08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 22:06, rogoz94 napisał:


> hehe ;] Całkiem szybko czytasz :] ja mam 2 dni i jestem 20 stron dalej niz ty ;p Jest
genialna
> :d ate pare stron moge ci strescic bo nic u mnie nie brakuje ;p a wiesz moze kiedy wyjdzie

> nowicjuszka?
Nie masz tak? to zaglebiscie, czyli, że wymienią mi książkę i będzie git! a "Nowicjuszka" będize
w ''08.

Tak, napewno wymienią ;] jesli chodzi o nowicjuszke to wiem ze ''08 ale to moze byc styczen albo grudzien co nie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 22:08, kacper2691 napisał:

Widzę, że się zachwycacie tą książką. W takim razie chyba warto by było ją przeczytać. A możecie
powiedzieć o czym jest w skrócie?

Tak, napiszeci recenzje , brzmi ona tak:

co roku magowie z Imarinu gromadzą się aby oczyscic ulicze z włuczęgów, uliczników i żebraków. Mistrzowie magicznych dyscyplin są przekonani że nikt nie zdoła im się przeciwstawi ich tarcza ochronna nie jest jednak tak nieprzenikniona jak im się wydaje.

Giedy bowiem tłum bezdomnychg opuszcza miasto, młoda dziwczyna ( to jest bohaterka ;p) wściekła na okrutne traktowaniejej rodziny i przyjaciół, ciska w tarcze kamieniem - wkładając w to całą swoją złoś. Ku zaskoczeniu wszytskich, kamień przenika przez barierę i dosięga jednego z magów. Coś takiego jest nie do pomyślnia. oto spełnił się najgorszy sen gildii: w mieście przebywa nieszkolona magiczka. Trzeba ją znaleź i to szybko zanim jej moc wyrwie się spodkontroli, niszcząc zarówno ją jak im iasto. Oto streszczzenie!! Polecam bardzo mocno , jedna z lepszych kiążek jakie w życiu czytałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 10:35, DreaN napisał:

Czy naprawde tylko 2 osoby na świecie czytały tą książke =]?

Poprawka! PRZECZYTAŁY. Przynajmniej ja. 4 minuty temu skończyłem epilog. Zakończenie fajne, choc chciałbym się koniecznie dowiedzieć, co jest dalej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też czytałem:P Bardzo fajna książka przeczytałem ją w niecałe 2 dni:P Szczególnie mi sie podobał koniec:P A jeśli chodzi date wydania Nowicjuszki to tu jest napisane że bedzie w dopiero w maju http://esensja.pl/ksiazka/ksiazki/obiekt.html?rodzaj_obiektu=2&idobiektu=2890 a gdzieś kiedyś czytałem nie pamiętam gdzie że Wielki Mistrz będzie wydany dopiero w październiku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 12:47, Grzybek90 napisał:

> HAHAHA! Juz jest! O taaaak! http://www.gandalf.com.pl/a/canavan-trudi/
Ups nie przeczytałem twojego postu jeżeli twoja informacja na temat Nowicjuszki okazałaby sie
prawdziwa a nie moja to było by super:P

hehe ;] ten moj post to byl tylko domysl ;] thx . a ja jeszcze nie czytam zakonczenia i mam nadzieje ze nowicjuszka wyjdzie niebawem ;p pozdrawaim czytelników !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze jeszcze ktoś cokolwiek by powiedział jeśli przeczytał tą książkę, zamierza ją kupic bądź chce się spyta innych gram''owiczów o książkę;] Jestem na kompie prawie 3/4 dnia bo nie mam co robic a święta własnie dobiegają końca.
PIszcie czekam na wasze posty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebałem ten temat ale dlatego że pojawiła się kolejna ( 2 ) druga część Trylogi Czarnego Maga pt. " Nowicjuszka" Ksiązka bardzo ciekawa naprawde polecam ;) Widizałem w empiku i kupiłem w empiku w warszawie pare dni temu nie wiem dlokładnie kiedy wyszła
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować