Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Krążą plotki jakoby Treyarch pracowało na piątą częścią naszej ukochanej serii. Jedyne co wiemy to nikłe informacje o tym, że gra ma być osadzona w realiach drugiej wojny światowej. Czy ten wchlarz uniwerów wychodzi serii na dobre? W końcu niedawno ukazała się według wielu najlepsza część serii przedstawiająca współczesny konflikt. Co o tym myślicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem studio Treyarch kombinuje bez sensu, pomysł Infinity Ward z przeniesieniem realiów CoDa z II Wojny w czasy współczesne przyjął się wśród graczy, idąc za pomysłem poprzednika powinni zrobić też grę w czasach współczesnych, ponieważ idea II Wojny Światowej w grach całkowicie się wypaliła, wszystko co chciano już pokazać dawno nam pokazano, teraz już nie da rady zrobić czegoś co będzie rewolucją. Nawet Airborne okazał się niewypałem... Mam nadzieję że gra nie powtórzy tego co poprzednia część tego studia (CoD3), poza grafiką ta gra nie była niczym szczególnym, jedynie epizod grania Polakiem mi się spodobał i tylko dla tego epizodu przeszedłem grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeniesienie konfliktu w CoD z II wojny światowej do współczesności było strzałem w dziesiątkę. Wyszło to na dobre i większości osób podoba się bardziej Modern Warfare niż CoD 3 czy Cod 2. Nie wiem czy CoD 5 wyjdzie na kompa, ponieważ czytałem w CD-A, że mają zamiar jedną część wypuszczać tylko na kompa, a drugą tylko na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to, że będzie to równie świetna gra co poprzedniczki. Z II wojny światowej wyciśnięto już maximum pomysłów. Niech wprowadzą teraz dla odmiany konflikt w Wietnamie, albo I wojnę światową. Mało gier miało akcję osadzoną w tych realiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się takie rozwiązanie by podobało - Treyach robi CoD''y w II Wojnie Światowej, a Infinity Ward we współczesności ;). Choć, po cichu sądzę, że mimo wszystko bardziej klimat drugowojenny bardziej mi odpowiadał.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałem, że 5 ma być znów osadzona w czsach II Wojny Światowej, szczerze to nie przepadam za tamtymi czasami i wolę teraźniejszość Irak, Afganistan etc. chociaż za Vietnam bym się nie obraził. Chociaż, jakby 5 część byłaby tak dobra jak 4 to II WŚ mogła by być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ten pomysł. Choć lubię limat IIWŚ, to mimo wszystko z całej seri najbardziej podoba mi się Modern Warfare i wolałbym żeby było one kontynuowane. Tymniemniej, jeśli by wyszło na PC pewnie bym zagrał. Ale z tym wyjściem na PC może być problem bo podobno studio Treyarch nigdy nie zrobiło żadnej gry pecetowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostal przy tarazniejszosci - te kilkadziesiat lat do przodu wyszlo CoD-owi jedynie na zdrowie. a zeby tak zrobili CoD w tarazniejszosci i 60 godzin gry w singlu...cud-miód-malina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 4 podchodziłem ostrożnie, bałem się, że CoD nie osadzona podczas II WŚ to już nie będzie CoD... ale zostałem mile zaskoczony... zgadzam się z przedmówcą ( albo przedpiszcą?), że Wietnam to było by coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:57, Krieeg napisał:

Nie podoba mi się ten pomysł. Choć lubię limat IIWŚ, to mimo wszystko z całej seri najbardziej
podoba mi się Modern Warfare i wolałbym żeby było one kontynuowane. Tymniemniej, jeśli by wyszło
na PC pewnie bym zagrał. Ale z tym wyjściem na PC może być problem bo podobno studio Treyarch
nigdy nie zrobiło żadnej gry pecetowej...


Treyarch zrobił Spider-Mana 2 na PCty. Ale strasznie syfna ta gra była więc nie musisz jej nawet liczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:58, Mechu95 napisał:

Ja bym zostal przy tarazniejszosci - te kilkadziesiat lat do przodu wyszlo CoD-owi jedynie
na zdrowie. a zeby tak zrobili CoD w tarazniejszosci i 60 godzin gry w singlu...cud-miód-malina!


Długość to jedyna rzecz jaka dzieli tą grę od idealnego FPSa. Tak samo jak Portal od ideału gry logicznej. Ale nie offtopujmy już ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 18:05, Marcin321 napisał:

Treyarch zrobił Spider-Mana 2 na PCty. Ale strasznie syfna ta gra była więc nie musisz jej
nawet liczyć :P


Kiedyś grałem w to u kumpla ale nie wiedziałem że to od Treyarch. Ale rzeczywiście: syf jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 18:05, Marcin321 napisał:

Treyarch zrobił Spider-Mana 2 na PCty. Ale strasznie syfna ta gra była więc nie musisz jej
nawet liczyć :P

Eee, akurat o jakość CoD 5 się nie boję :) I CoD 2 Big Red One, i CoD 3 to świetne gry, a obie zostały stworzone przez Treyarch :P A poza tym, to są chyba twórcy dodatku do pierwszego Call of Duty, United Offensive?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2007 o 18:13, Szperacz Robson napisał:

> nawet liczyć :P
Eee, akurat o jakość CoD 5 się nie boję :) I CoD 2 Big Red One, i CoD 3 to świetne gry, a
obie zostały stworzone przez Treyarch :P A poza tym, to są chyba twórcy dodatku do pierwszego
Call of Duty, United Offensive?


United Offensive zrobił Gray Matters :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie call of duty jest fajne ale wystarczy juz tych wszytskich czesci ... niedlugo bedzie : mamo mamo chodzmy kupic call of duty 7 - ke ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować