Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2008 o 21:13, ryczypisk napisał:

>
NIE! śmieszne ;/... Battlefied 2 (bo chyba o to ci chodzi) i dodatki jest dla kilku milionów
świętną grą :)... Dora grywalnośc grafika nie przesadzona ani nie za słaba, a chyba więszkość
się ze mną zgodzi ze dośc juz mamy II wś...;/ Moze być w przeszłości (nie tak dalekiej)
np Wojny w wietnamie...


Nie, nie o to mi chodzi. Chodzi o Battlefield 2142 który stał się najgorsza częścią gry, i dla WIELU [chodź nie dla wszystkich] profanacją serii Battlefield

I nie mów za wszystkich że "dość już mamy II WŚ" bo nie każdy uważa tak jak TY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedziałem chyba wszyscy... Dwa nie wiedziałem o którą część bf''a Ci chodziło, a BF 2142 faktycznie był nieudany... Ale Dlaczego II wś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 09:01, ryczypisk napisał:

powiedziałem chyba wszyscy... Dwa nie wiedziałem o którą część bf''a Ci chodziło, a BF
2142 faktycznie był nieudany... Ale Dlaczego II wś????


Bo to temat który nie przeminie nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 09:44, MTSMAFIOSO napisał:

> powiedziałem chyba wszyscy... Dwa nie wiedziałem o którą część bf''a Ci chodziło,
a BF
> 2142 faktycznie był nieudany... Ale Dlaczego II wś????

Bo to temat który nie przeminie nigdy...

Wtam... temat ktory nie przeminie ??? jesli jestes tak napalony na ll wojenke ta graj w MOH a dlaczego bo watpie zeby CoD wypuszczal sie do przodu zeby sie cofac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 09:44, MTSMAFIOSO napisał:

> powiedziałem chyba wszyscy... Dwa nie wiedziałem o którą część bf''a Ci chodziło,
a BF
> 2142 faktycznie był nieudany... Ale Dlaczego II wś????

Bo to temat który nie przeminie nigdy...

Niekoniecznie, wyszło naprawdę wiele gier opowiadających o losach żołnierzy podczas WW II
Ukłonem w stronę fanów nowoczesnej bitwy było MW... teraz czekam na coś osadzonego w Wietnamie bo była chyba tylko jedna gra która bardzo mi się spodobała a a mianowicie Battlefield Vietnam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2008 o 11:29, Dark SMG napisał:

Niekoniecznie, wyszło naprawdę wiele gier opowiadających o losach żołnierzy podczas WW
II
Ukłonem w stronę fanów nowoczesnej bitwy było MW... teraz czekam na coś osadzonego w
Wietnamie bo była chyba tylko jedna gra która bardzo mi się spodobała a a mianowicie
Battlefield Vietnam :]


Był jeszcze Vietcong... ale to inna bajka.

Dnia 11.03.2008 o 11:29, Dark SMG napisał:

Wtam... temat ktory nie przeminie ??? jesli jestes tak napalony na ll wojenke ta graj w MOH a dlaczego bo
watpie zeby CoD wypuszczal sie do przodu zeby sie cofac...



Po 1 - nie jestem na nic napalony, dobieraj odpowiednio słowa bo się ośmieszasz.
Po 2 - MoH jak dla mnie to kaszanka niestety. No może nie licząc "średniego" Airborne''a
Po 3 - Twoje zwątpienia to nie mój interes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 11:31, MTSMAFIOSO napisał:

Po 1 - nie jestem na nic napalony, dobieraj odpowiednio słowa bo się ośmieszasz.

Cóż.. twój problem skoro nie jesteś an nic (kogo?) napalony :]

Dnia 11.03.2008 o 11:31, MTSMAFIOSO napisał:

Po 2 - MoH jak dla mnie to kaszanka niestety. No może nie licząc "średniego" Airborne''a

Tu się nie zgadzam kompletnie, MoH to jedna z najlepszych serii gier wojennych, może poza bardzo przeciętnym Pacyfikiem.
To że grafika dziś odstrasza nie znaczy ze kiedyś nie była ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cóż.. twój problem skoro nie jesteś an nic (kogo?) napalony :]
O TYCH sprawach na pewnie nie mam zamiaru mówić publicznie ^^

Są gusta i guściki, wiadomo prawda :P
Ja nie Nyguje tego że komuś podoba się CoD4 - wyrażam tylko swoją opinię :P

Mi jakoś MoH nie podszedł [grałem w niego w 2004, to już sporo po premierze :P] za to CoD jest jak dla mnie grą świetną. Tylko ta czwórka tak odstaje od tego wszystkiego :/


Ale zeszliśmy z tematu, lepiej więcej tego nie róbmy bo wpadnie Moderator i będziesz liptoN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 13:10, MTSMAFIOSO napisał:

Mi jakoś MoH nie podszedł [grałem w niego w 2004, to już sporo po premierze :P] za to
CoD jest jak dla mnie grą świetną. Tylko ta czwórka tak odstaje od tego wszystkiego :/


A widzisz, o CoD mówili że to nic więcej jak klon Medala, dopiero z wydaniem pierwszego dodatku i wersji na konsole seria wyrobiła sobie markę jak niegdyś MoH.
Co do CoD 4 to moim skromnym zdaniem jest pierwszą grą z serii wydaną na PC która wgniata dynamiką akcji, scenariusz napisany fenomenalnie i jedyne co wkurza to drobne błęde, gdyby nie one najnowsza odsłona Call of Duty była by grą idealną ;P
Z tej perspektywy poprzednie części są po prostu nudne.

Tak na prawdę nie wiem czym może mnie zaskczyć 5 część... pocichu liczę na kampanię hiszpańską, może jakaś walka morska... kampania niemiecka?

Oczyma wyobraźni już widze jedną z misji.
Noc, sztorm na Bałtyku, załoga ubota otrzymuje rozkaz zatopienia brytyjskiego okrętu transportowego.. uch... nagle jebut, aliancka flota atakuje łudź, woda się wlewa, hardcore, panika.. jeb, jeb, jeb... lądujemy gdzieś cholera wie gdzie i coś tam i trach bum bum xD
no.. dobra.. ale akcja w łodzi podwodnej byłą by ciekawa, bardzo podbają mi się takie elementy: pierwsza misja w CoD4 na statku transportowym albo CoD 1 na okręcie wojennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 23:21, Dark SMG napisał:

Oczyma wyobraźni już widze jedną z misji.
Noc, sztorm na Bałtyku, załoga ubota otrzymuje rozkaz zatopienia brytyjskiego okrętu
transportowego.. uch... nagle jebut, aliancka flota atakuje łudź, woda się wlewa, hardcore,
panika.. jeb, jeb, jeb... lądujemy gdzieś cholera wie gdzie i coś tam i trach bum bum
xD
no.. dobra.. ale akcja w łodzi podwodnej byłą by ciekawa, bardzo podbają mi się takie
elementy: pierwsza misja w CoD4 na statku transportowym albo CoD 1 na okręcie wojennym.


kampnai niemiecka jest calkiem możliwa , ale jelsi bedzie to ciekawe gdzie ją umiesczą . jak wezmna teran działanai polskę to sie porządnie wneriwe i teog nie kupię . Ja tak wole dżungle i pacyfik . młao jest gier o tym okresie , a jelsi cod 5 bedzie taki jak cod 3 ( dla mnie bardzo dobry ) to moze byc to bradzo interesujaca produkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak odwrócić kota ogonem i zamiast kampanii aliantów wstawić Niemców?
Najpierw atak na Polskę, potem walka włoskimi naziolami... bombardowanie Londynu.
Polowanie U Botów na kolumny transportowe z Stanów Zjednoczonych.
Generalnie podbój europy do momentu zapaści na związek radziecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ze swej strony dodam, że CoD 4 cały czas zalatywał mi deltą force czy to extreme czy helikopterem....

dlatego jestem zdecydowanym zwolennikiem cz. 5 osadzonej w klimatach II wojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby CoD 5 rozgrywał się znowu w teraźniejszości bo II WŚ troche mi się znudziła ale też nie wyobrażam sobie CoDa rozgrywanego w przyszłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 23:39, Dark SMG napisał:

A gdyby tak odwrócić kota ogonem i zamiast kampanii aliantów wstawić Niemców?
Najpierw atak na Polskę, potem walka włoskimi naziolami... bombardowanie Londynu.
Polowanie U Botów na kolumny transportowe z Stanów Zjednoczonych.
Generalnie podbój europy do momentu zapaści na związek radziecki.


tak tak!!! jeżeli to by było jedyne rozwiązanie jestem za...


EDIT: Trutral i tu też jestem za, 4 częśc jak sądzi ok. 80% graczy jest najlepszą częścią gry, więc dlaczego by nie utrzymać reali wojny np w Iraku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2008 o 15:16, ryczypisk napisał:

EDIT: Trutral i tu też jestem za, 4 częśc jak sądzi ok. 80% graczy jest najlepszą
częścią gry, więc dlaczego by nie utrzymać reali wojny np w Iraku :)


Pokaż mi jakieś wyniki tego że 80% graczy tak twierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 15:20, MTSMAFIOSO napisał:


> EDIT: Trutral i tu też jestem za, 4 częśc jak sądzi ok. 80% graczy jest najlepszą

> częścią gry, więc dlaczego by nie utrzymać reali wojny np w Iraku :)

Pokaż mi jakieś wyniki tego że 80% graczy tak twierdzi...

Wypowiedzi chociażby na forum, a ty jak się uparłeś II wś to sie ciebie nie namówi ;/... idz sobie pograj w BFa 1942 albo w CoD 2 i sobie odpuśc... jak będzie CoD 5 w realiach IIwś to się będziesz cieszył i kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2008 o 15:26, ryczypisk napisał:

Wypowiedzi chociażby na forum, a ty jak się uparłeś II wś to sie ciebie nie namówi ;/...
idz sobie pograj w BFa 1942 albo w CoD 2 i sobie odpuśc... jak będzie CoD 5 w realiach
IIwś to się będziesz cieszył i kto jeszcze?


Ci którzy napisali w Tym temacie iż chcieliby widzieć CoD5 w WWII.
A jest ich sporo.
Poczytaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 15:28, MTSMAFIOSO napisał:

Ci którzy napisali w Tym temacie iż chcieliby widzieć CoD5 w WWII.

Dobra może i są tacy, ale ja już mówiłem, najlepszą gra, jak dla mnie, to będzie CoD 1. Niech się tam bawią w IIwś, poza tym pisalem że jest juz sporo gier o tej tematyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 15:17, ryczypisk napisał:

> Ci którzy napisali w Tym temacie iż chcieliby widzieć CoD5 w WWII.
Dobra może i są tacy, ale ja już mówiłem, najlepszą gra, jak dla mnie, to będzie CoD
1. Niech się tam bawią w IIwś, poza tym pisalem że jest juz sporo gier o tej tematyce...


No jest, ale przyznaj że żadna nie jest tak dobra jak CoD :D
Po za tym - wspominaliście o Battlefieldzie, ale to jest przecież gra nastawiona na multi, kampanii tam nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2008 o 16:24, MTSMAFIOSO napisał:

No jest, ale przyznaj że żadna nie jest tak dobra jak CoD :D
Po za tym - wspominaliście o Battlefieldzie, ale to jest przecież gra nastawiona na multi,
kampanii tam nie ma :/


Tak tylko ze w BF 2 było nastawine na multi, a już w 1942, była kampania, więc jeśli już to napisz tą dwójkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować