Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2008 o 16:24, MTSMAFIOSO napisał:

Po za tym - wspominaliście o Battlefieldzie, ale to jest przecież gra nastawiona na multi,
kampanii tam nie ma :/

W 1942 jest kampania... Poza tym, nie znalazłem jakos wielkiej liczby forumowiczów którczy chcą cod 5 widzieć w realiach IIwś ;] moze podasz mi link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 16:36, trutututu napisał:


Tak tylko ze w BF 2 było nastawine na multi, a już w 1942, była kampania, więc jeśli
już to napisz tą dwójkę

Co TY człowieku gadasz? BF 1942 jest grą w 100% sieciową, kampania jest dodana tylko na siłę. W kampania tylkko grasz po kolei misja po misji z botami. To żadna kampania.

Co do CoD 5 chciałbym zobaczyć wkońcu coś dobrego o Vietnamie (CoD 5 w Vietnamie... niezły pomysł), ale i II wojna światowa jest niezła. Mogli by pokazać walki na pacyfiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 16:41, PAPISHON napisał:

> Tak tylko ze w BF 2 było nastawine na multi, a już w 1942, była kampania, więc jeśli

> już to napisz tą dwójkę
Co TY człowieku gadasz? BF 1942 jest grą w 100% sieciową, kampania jest dodana tylko
na siłę. W kampania tylkko grasz po kolei misja po misji z botami. To żadna kampania.


Dokładnie... To jest tylko "Multi z Botami" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wbrew pozorom temat wojny takiej jaką przedstawiono w CoD4 jest bardzo łatwo wyczerpać. No bo co? Znów konflikt z bombą w tle? Przecież to już było. A bez bomby to nie ma logicznej genezy powstania takiej wojny. No chyba że jakiś wirus, coś tędy. Ale w sumie to też już było w wielu filmach, grach itd. Przede wszystkim twórcy powinni powrócić do "rozrzucenia" konfliktu po świecie. Tzn. coś w stylu mroźnego Stalingradu, gorącej Afryki i deszczowej Francji. Chodzi mi o zróżnicowanie pola bitwy. Ja wiem że w CoD4 było zróżnicowane prowadzenie bitwy (helikopter, bombowiec, piechota itp. ) ale gdyby dodać do tego jeszcze zróżnicowanie poziomów, mogłoby wyjść z tego coś naprawdę smakowitego (rym niezamierzony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale myślisz że to wszystko jest takie trudne? Mogą wziąść przykład ze stalkera i zrobic jakies akcje w czarnobylu, mogą zrobić wojne w wietnamie (coś nowego) mogą zrobić walki w iraku... A nawet, twórcy od poziomów mogliby ruszyć głową lub twórcy fabuly, i pare pomysłów wziąć z CoD4 MW, i zrobic pewien ciąg dalszy :). Poza tym, sam przyznaj że najłatwiej jest zrobic gre o IIwś, bo juz wszystkie fakty są znane itd. A wojna współczesna? nie jest tak łatwo zrobić gre o niej, a mimo to w CoD4 udało się, więc niech znów się wyslilą i niech nto nie będzie IIwś ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żadne Wietnamy w codzie 4 bo sie gówno zrobi, niech wydadzą najlepiej dodatek do 4 a 5 za rok półtora bo takie ciągłe wydawanie gier sprawi że nikt nie pogra dłużej niż pół roku w taką gre po to są pathy i dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 11:37, Damcio95Ziomek napisał:

Nie wiedziałem że jest ju ż Call of Duty 5

Nie jest. Dopiero jest w fazie produkcji.
P.S Nie mogę się doczekać premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 12:04, Break the peace napisał:

> Nie wiedziałem że jest ju ż Call of Duty 5
Nie jest. Dopiero jest w fazie produkcji.
P.S Nie mogę się doczekać premiery

Wybacz nic o Cal of duty nie czytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemiecki portal cynamite.de opublikował dzisiaj trzy screenshoty z Call of Duty: World at War. Jest też zapowiedź lipcowego numeru Games Aktuell, gdzie znajdzie się trochę informacji o kampaniach jak i reportaż video. W Empiku nieraz leżą te czasopisma za ~15-25zł.

20080616191916

20080616191928

20080616192247

20080616192303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 19:27, Vormulac napisał:

Niemiecki portal cynamite.de opublikował dzisiaj trzy screenshoty z Call of Duty: World
at War. Jest też zapowiedź lipcowego numeru Games Aktuell, gdzie znajdzie się trochę
informacji o kampaniach jak i reportaż video. W Empiku nieraz leżą te czasopisma za ~15-25zł.

Wow, zapowiada się naprawde nieźle. To czekamy na konkretniejsze info co do gry i premiery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa seria screenshotów, tym razem kolejny niemiecki portal je opublikował - pcgames.de. Super rozdzielczość - 1920x1200. Tylko ten ostatni trochę mniejszy...

20080616201355

20080616201427

20080616201450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, aby gra chodziła na maksymalnych detalach, trzeba będzie mieć przynajmniej procesor wyposażony w cztery rdzenie, dwie najmocniejsze karty graficzne (po 2GB) oraz pamięć równą 10 GB RAM. No tak, czas upgrade'' u!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Czwórka była świetnie zoptymalizowana i na moim dwuletnim kompie chodzi na maksimum detali praktycznie bez przycięć, a jako, że jakiegoś większego skoku jakości grafiki nie widzę (co nie znaczy, że nowa część wygląda brzydko), to wymagania nie powinny się znacząco różnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 22:35, Tal441 napisał:

Wiadomo już na jakim silniku będzie stała gra? Mi się wydaję, że to Unreal Engine 3


"Całość, hulać będzie na silniku graficznym znanym z czwartej odsłony gry." - cytat z gry.wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje nadzieje i marzenia dotyczace gry :

- Musi być Prince ! Nie wiem brat Prince , ale musi być :)

- licze na efektowna walkę wręcz . Walki takie jak w CoD3 gdy walczymy z niemcem o broń , tlyko ze to może sie teraz zdarzyc wszedzie

- katany , noże , saperki - na wojnie wszytkim sie walczy

- miło by było jeśli dostalibysmy kilka wysp po którym możemy sie wszedzie poruszac. Choć wątpie aby zdążyli z tym do końca roku .

- Kampania Rosyjska - Stalingrad , Kursk , Leningrad , Warszawa ( może :) )

- Głos , aby postaci japońskie i rosyjskie mówiły w swoich ojczystych jezykach , a nie jakąs angielszczyzną

- grafika ( ale to na marginesie )

- fabuła . Chyba na tych zdjeciach juz widac pierwszego bohatera . Ten koleś z czapka i Thompsonem . Ciekawe jaką bedzie miał ksywke

- oby dało sie dużo rzeczy zniszczyć ..

To tyle , zbieram na ps 3 już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować