Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2008 o 14:50, Damianuss1 napisał:

> Jest EK Call of Duty??? Czy to chodzi o ten nieśmiertelnik???
Niestety nie. Oto prawdziwa EK nowego COD''a. Raczej nic nie wskazuje na to, że owa pojawi
się w Polsce.




;(...

To jest nie fer... Polacy zawsze tak mają ^^. No ale trudno, może kiedys ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to, że edycja kolekcjonerska nie zostanie wydana w Polsce jest jakimś problemem, ale nie na tyle dużym by bardzo przeszkadzał. Kupowanie za granicą nie sprawia teraz wielu problemów.

Chociaż oczywiście wolałbym, żeby EK była dostępna u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ta EK jest trochę nie fair w stosunku do tych co kupią standardową wersję. Jeden dzień z podwójną ilością punktów XP i do tego od samego początku odblokowany karabin MG42 (FG?) : /. Niby z jakiej racji ma tak być?

> Szczerze mówiąc to, że edycja kolekcjonerska nie zostanie wydana w Polsce jest jakimś
> problemem, ale nie na tyle dużym by bardzo przeszkadzał. Kupowanie za granicą nie sprawia
> teraz wielu problemów.
>
> Chociaż oczywiście wolałbym, żeby EK była dostępna u nas.

Jasne, ale dlaczego my zawsze musimy być omijani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 14:55, KANTAR1 napisał:

Szczerze mówiąc to, że edycja kolekcjonerska nie zostanie wydana w Polsce jest jakimś
problemem, ale nie na tyle dużym by bardzo przeszkadzał. Kupowanie za granicą nie sprawia
teraz wielu problemów.

Wiadomo. Ale ja wole żeby ta gra wyszła nie później niż 6 grudnia... EK mogę sobie odpuścić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 14:55, Damianuss1 napisał:

W ogóle ta EK jest trochę nie fair w stosunku do tych co kupią standardową wersję. Jeden
dzień z podwójną ilością punktów XP i do tego od samego początku odblokowany karabin
MG42 : /. Niby z jakiej racji ma tak być?


Źle przeczytałeś. Tydzień z podwójną ilością XP i jeden dzień z FG42

peryfraz ------> Ja nie mogę. ;) Jestem fanem serii i absolutnie muszę mieć wszystko co z nią związane, figurki, koszulki, karty itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Źle przeczytałeś. Tydzień z podwójną ilością XP i jeden dzień z FG42
Pomyłka : P.

Dzwoniąc przed chwilą do wydawcy nowego COD (LEM) dowiedziałem się jedynie, że informacja na temat EK w Polsce nie jest pewna. Ogólnie wydawca stara się aby taka się pojawiła, ale to nie zależy tez od nich. The End : ).
Ehh i znowu będzie tak, że kupi się standardową edycję, a za jakiś czas wyjdzie już ta EK. Dlaczego w tym kraju ludzie są ciągle nabijani w butelkę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 15:07, Damianuss1 napisał:

> Źle przeczytałeś. Tydzień z podwójną ilością XP i jeden dzień z FG42
Pomyłka : P.

Dzwoniąc przed chwilą do wydawcy nowego COD (LEM) dowiedziałem się jedynie, że informacja
na temat EK w Polsce nie jest pewna. Ogólnie wydawca stara się aby taka się pojawiła,
ale to nie zależy tez od nich. The End : ).
Ehh i znowu będzie tak, że kupi się standardową edycję, a za jakiś czas wyjdzie już ta
EK. Dlaczego w tym kraju ludzie są ciągle nabijani w butelkę...?


Dzięki za info. Nienawidzę tej niepewności, będzie czy nie będzie? Poczekam jeszcze z zakupem. Pewnie za tydzień okaże się (oby nie), że jednak nic z tego nie wyszło, a ja zostanę jedynie z możliwością kupna gry na ebay lub allegro, bo w sklepach internetowych zostanie ona wyprzedana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie rozmawiałem z kolegą z Niemiec w sprawie wydania kolekcjonerskiego i powiem że jest o 70zł tańsze z dostarczeniem przez kuriera DHL do Polski niż u tego Allegrowicza ;)
Tylko jest jeden problem... nie ruszam pieniędzy bo znowu je rozwalę, a ciężko zbieram na Nehalema :D

@KANTAR1

Odezwij się do mnie na GG – może coś będę miał dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja oglądam filmy z misji na YouTubie (tylko jedną żeby nie psuć sobie gry :P) i jak na razie coraz bardziej nie mogę się doczekać premiery, misje są również tak samo ekscytujące jak w "czwórce" do tego Gary Oldman, ahh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 15:43, DJ Szlafrok napisał:

Yyy... co?! Gary? Gadaj, póki możesz! ;- ) Podkłada głos jakieś postaci czy inne licho?

Podkłada głos niejakiemu Reznovovi w sowieckiej kampanii.
W amerykańskiej zaś jako sgt.Roebuck występuje Kiefer Sutherland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 12:03, pompa69 napisał:

Ja juz zamówiłem swoją wersje ale jak zobaczyłem ze na rapidshare jest to nie mogłem
sie powstrzymać.Singla już przeszedłem w 5h i 21m (specjalnie odmierzałem) i mi

Panu już podziękujemy, ban.
ps co dobłędów to poroponuję firefoksa od wersji 2 , ma moduł sprawdzania pisowni (polski słownik jak najbardziej jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo już coś o końcu beta testów? Przed chwilą chciuałem sobie pograć i pokazał mi się komunikat "Can not connect to Online Service". Chciałem się zalogować "ręcznie" ale w menu profili nie było mojego(chociaż osiągnięcia i cała reszta była). Jakoś udało mi się wejść na jakiś serwer, dokończyłem rundę i znów pokazał mi się ten komunikat. Ktoś na czacie spytał się "beta finish?" i dostał odpowiedź yes...
Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 17:43, wrobel253 napisał:

Czy wiadomo już coś o końcu beta testów? Przed chwilą chciuałem sobie pograć i pokazał
mi się komunikat "Can not connect to Online Service". Chciałem się zalogować "ręcznie"
ale w menu profili nie było mojego(chociaż osiągnięcia i cała reszta była). Jakoś udało
mi się wejść na jakiś serwer, dokończyłem rundę i znów pokazał mi się ten komunikat.
Ktoś na czacie spytał się "beta finish?" i dostał odpowiedź yes...
Wie ktoś o co chodzi?


Na oficjalnej stronie nic nie jest na ten temat napisane (chyba, mogłem coś przeoczyć), ale wydaje mi się, że to jest właśnie koniec bety. W końcu jutro jest premiera (szkoda, że Europa musi czekać 3 dni dłużej), więc raczej muszą wreszcie zakończyć owe testy, prawda ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 18:04, Adeq napisał:

U mnie tak samo :P Czyli niestety koniec bety.. no nic pozostaje czekać na pełną wersję
;D


heh. Dosyć chamska zagrywka od Activision. Beta powinna być dostępna dłużej. A tu taka lipa.

Co do ek. Podba mi się ta manierka. Kasa na ek jest, no ale coż :

a.) nie mam kompa by uruchomić tą grę
b.) zbieram na co innego
c.) kupilbym gdyby była ek ale na ps2 ;-)

No chyba, że kupić teraz a za pół roku sprzedać dwa razy drożej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 18:19, Ryan Kam napisał:

> U mnie tak samo :P Czyli niestety koniec bety.. no nic pozostaje czekać na pełną
wersję
> ;D

heh. Dosyć chamska zagrywka od Activision.

Zwróć uwagę na to, że nie było ograniczeń co do ilości BETA testerów, nie musiałeś pisać podania,
nie musiałeś spowiadać się ze swojego życia wśród gier pc .

Dnia 10.11.2008 o 18:19, Ryan Kam napisał:

Beta powinna być dostępna dłużej. A tu taka
lipa.

>No chyba, że kupić teraz a za pół roku sprzedać dwa razy drożej xD
yyyyy.... Ciekawe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 18:24, Tokix napisał:

Zwróć uwagę na to, że nie było ograniczeń co do ilości BETA testerów, nie musiałeś pisać
podania,
nie musiałeś spowiadać się ze swojego życia wśród gier pc .


Ups... No racja. Cofam wcześniejsze słowa. No ale Europie beta- testy mogliby przedłużyć troszeczkę :)

P.S

Może, ktoś zrobił fotki z bety ? Mało ostatnio w tym temacie fotek, filmików itp. Jak by ktoś mółgby umieścić, byłbym wdzięczny. ( Tylko bez tabeli wynikiów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować