Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2008 o 14:53, Grinczar napisał:

P.S Zaznaczyłem "płatność przy odbiorze", więc jak nikogo nie będzie w domu, to co wtedy?


Umówisz się z kurierem/odbierzesz na poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze wiadomo coś kiedy będą wysłane pre-ordery mam nadzieje że w czwartek żeby w piątek przysłka była u mnie na biurku bo jak w poniedziałek przyjdzie to nie będe miał kiedy grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 10:03, Gorn111 napisał:

Jakie są tryby gry w Multi? Jest CoOp?
Zastanawiam sie nad kupnem czegoś nowego a zależy mi na CoOp .


Z tego co wiem to ma być co-op ale na jednym kompie to raczej nie najfajniej wygląda ;]

FPS FPP TPP, sprawdź sobie w swoim profilu w "moje zamówienia" status zamówienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 10:33, adi54 napisał:

Jest demo tej gry? Jeżeli tak to może gdzie je idzie pobrać albo w jakiejś gazecie jest?

Dema chyba nie ma, ale jest multiplayer''a beta, którą polecam ;]
Tu masz link do niej: http://www.fileshack.com/file.x/13144/Call+of+Duty:+World+at+War+Multiplayer+Beta

A i ważne jest, żeby się zarejestrować na callofduty.com, a\bo przy rejestracji dostaje się CD Key''a do tej bety ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 10:48, Lukas Unspoken napisał:

> Jest demo tej gry? Jeżeli tak to może gdzie je idzie pobrać albo w jakiejś gazecie
jest?
>
Dema chyba nie ma, ale jest multiplayer''a beta, którą polecam ;]
Tu masz link do niej: http://www.fileshack.com/file.x/13144/Call+of+Duty:+World+at+War+Multiplayer+Beta

A i ważne jest, żeby się zarejestrować na callofduty.com, a\bo przy rejestracji dostaje
się CD Key''a do tej bety ;]

Ile to ma tak na oko? Bo nie wiem czy zasysać teraz przed budą czy po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 11:01, Damianuss1 napisał:

Nie masz po co ściągać bo BETA już się skończyła. W piątek jest premiera tej gry.

W takim razie to ja nie jestem na czasie z betą ;] Ale dwa dni zostały tylko więc trzeba wytrzymać ;]

Macie film startowy tutaj: http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=10328
A tu Zombie mode: http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=10297

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 11:28, Damianuss1 napisał:

Zombie mod wymiata. Scena niczym z jakiegoś amerykańskiego horroru : P. Nie mogę się
już doczekać kiedy zagram w ten tryb.

Ja nie mogę się doczekać na samą grę, a o modach już nie wspomnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto nie widział wszystkich mapek to polecam zobaczenie tych filmików, autor nagrał wszystkie 13 mapy(jeżeli dobrze policzyłem :))

http://www.youtube.com/watch?v=Kh9k3IdwG6k
http://www.youtube.com/watch?v=vG pdbro0C-4
http://www.youtube.com/watch?v=7cu8LWdwujc

dodam od siebie, że dla mnie mapki świetne, klimat boski, nic tylko czekać do piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

89 % na gry online. Autor recki stwierdził, że tak CoD4 jest lepszy od CoD ,,5''''

To co najbardziej mi się spodobało w recenzji:

Drażni mnie również przesadna brutalność tej gry. Zdaję sobie sprawę, że kilkanaście kul wyplutych z ciężkiego karabinu maszynowego potrafi zamienić człowieka w bezkształtną bryłę czerwonego mięsa, ale z drugiej strony nie wiem, czy chcę to oglądać w grze komputerowej, nawet takiej z nalepką 18+. W Call of Duty: World at War przeciwnicy często „gubią” kończyny, tracą głowy i generalnie pozbywają się mnóstwa kawałków ciała w wyniku kontaktu z ołowiem. Autorzy byli chyba pod dużym wrażeniem ostatniego filmu z Johnem Rambo w roli głównej, bo rzeźnia jest tu niemiłosierna. No i jeszcze te brutalne przerywniki. Grę otwiera scena, w której jeden z Japończyków wypala jeńcowi papierosem oko. Wiemy że wojna jest brutalna, wiemy, że ludzie to obrzydliwe kanalie, ale po co przekonywać o tym innych w produkcie mającym zapewnić rozrywkę? Rezultat tego jest taki, że nawet ja – człowiek beznamiętnie patrzący na krew lejącą się z ekranu monitora – potrafiłem się zniesmaczyć.

Jak dla mnie takie gry powinny być brutalne. Niech pokazują prawdziwą wojnę a nie beztroskie bieganie z karabinkiem po planszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 15:00, Ryan Kam napisał:

89 % na gry online. Autor recki stwierdził, że tak CoD4 jest lepszy od CoD ,,5''''

To co najbardziej mi się spodobało w recenzji:

Drażni mnie również przesadna brutalność tej gry. Zdaję sobie sprawę, że kilkanaście
kul wyplutych z ciężkiego karabinu maszynowego potrafi zamienić człowieka w bezkształtną
bryłę czerwonego mięsa, ale z drugiej strony nie wiem, czy chcę to oglądać w grze komputerowej,
nawet takiej z nalepką 18+. W Call of Duty: World at War przeciwnicy często „gubią”
kończyny, tracą głowy i generalnie pozbywają się mnóstwa kawałków ciała w wyniku kontaktu
z ołowiem. Autorzy byli chyba pod dużym wrażeniem ostatniego filmu z Johnem Rambo w roli
głównej, bo rzeźnia jest tu niemiłosierna. No i jeszcze te brutalne przerywniki. Grę
otwiera scena, w której jeden z Japończyków wypala jeńcowi papierosem oko. Wiemy że wojna
jest brutalna, wiemy, że ludzie to obrzydliwe kanalie, ale po co przekonywać o tym innych
w produkcie mającym zapewnić rozrywkę? Rezultat tego jest taki, że nawet ja – człowiek
beznamiętnie patrzący na krew lejącą się z ekranu monitora – potrafiłem się zniesmaczyć
.

Jak dla mnie takie gry powinny być brutalne. Niech pokazują prawdziwą wojnę a nie beztroskie
bieganie z karabinkiem po planszy.


Też tak uważam, dziwny ten recenzent:P. Ale CoD 5 jest raczej lepszy od 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 15:00, Ryan Kam napisał:

Jak dla mnie takie gry powinny być brutalne. Niech pokazują prawdziwą wojnę a nie beztroskie
bieganie z karabinkiem po planszy.

Dokładnie. Takiego czegoś już dawno brakowało mi w grach tego typu. Nie żebym był jakimś maniakiem, ale to po prostu uatrakcyjnia rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 15:00, Ryan Kam napisał:

89 % na gry online. Autor recki stwierdził, że tak CoD4 jest lepszy od CoD ,,5''''

To co najbardziej mi się spodobało w recenzji:

Drażni mnie również przesadna brutalność tej gry. Zdaję sobie sprawę, że kilkanaście
kul wyplutych z ciężkiego karabinu maszynowego potrafi zamienić człowieka w bezkształtną
bryłę czerwonego mięsa, ale z drugiej strony nie wiem, czy chcę to oglądać w grze komputerowej,
nawet takiej z nalepką 18+. W Call of Duty: World at War przeciwnicy często „gubią”
kończyny, tracą głowy i generalnie pozbywają się mnóstwa kawałków ciała w wyniku kontaktu
z ołowiem. Autorzy byli chyba pod dużym wrażeniem ostatniego filmu z Johnem Rambo w roli
głównej, bo rzeźnia jest tu niemiłosierna. No i jeszcze te brutalne przerywniki. Grę
otwiera scena, w której jeden z Japończyków wypala jeńcowi papierosem oko. Wiemy że wojna
jest brutalna, wiemy, że ludzie to obrzydliwe kanalie, ale po co przekonywać o tym innych
w produkcie mającym zapewnić rozrywkę? Rezultat tego jest taki, że nawet ja – człowiek
beznamiętnie patrzący na krew lejącą się z ekranu monitora – potrafiłem się zniesmaczyć
.

Jak dla mnie takie gry powinny być brutalne. Niech pokazują prawdziwą wojnę a nie beztroskie
bieganie z karabinkiem po planszy.


Wyjaśnienie recenzenta co do tej brutalności gry:
World at War jest pierwszą grą z serii z nalepką 18+ i oczywistym jest, że można było tu pokazać więcej niż w poprzednikach. Nigdzie nie przeczę, że wojna brutalna nie jest - napisałem to zresztą w samym tekście, czego nikt nie raczył zauważyć. Jakichś problemów z przemocą na ekranie też nie mam, ale gdy w ciągu pięciu minut gry kosząc Japończyków naoglądałem się kilkunastu latających głów w powietrzu, to proszę o wybaczenie - to ja jednak wolę mniejszy realizm i +16, nie wiem, jakoś nie pasuje mi to do tej gry. Nie wiem po jaką cholerę twórcy poszli w stronę nowego Rambo, za zaletę tego w żaden sposób uznać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 15:20, Damianuss1 napisał:

Wojna ma być straszna i krwista, a nie "wesołe fragowanie na polanie".

No może nie takie wesołe, ale realizm w tego typu grach to rzecz o szczególnym znaczeniu. Według mnie producent dobrze ukazał realia tamtych czasów ;)

P.S. Jak komuś to się nie podoba to niech sobie pogra w ViVa Pinata xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie dzisiaj "kopło", aby wziąć gazetkę Saturna. Patrze, a tam CoD: WaW za 99 zł! Szybko anulowałem zamówinie na Ultimie i w piątek się przejadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc doczekaliśmy się już pierwszego patha do nowego Call of Duty (Call of Duty: World at War PC Patch 1.1), który poprawia wszystkie błędy, na które można było natknąć się w BECIE. Pełny spis poprawek na głównej stronie callofduty.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować