Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Kurzce. A już mi się spodobały te czasy teraźniejsze w CoD 4, a tu znów powrót do przeszłości robią :( No coż i tak pewnie kupie CoD''a 5, ale coś mi się zdaje że nie będe się tak dobrze bawił jak przy czwórce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przyjechałem z Saturna i zakupioną grą. Teraz się instaluje - postaram się później wrzucić pare obrazków z gry i liczbę klatek na sekundę itp. Coś mi się wydaje, że od wczoraj już tam jest CoD: WaW, ale w sumie już mnie to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo sukcesu cod 4 w konflikcie teraźniejszym,
twórcy cod 5 postanowili osadzić go w realiach drugiej wojny światowej, ze względu na większą popularność tego okresu.

>A może nawet lepiej?
um.... zależy jak dla kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 18:39, Andrew 15 napisał:

A nie wie ktoś ile ta gra bedzie kosztowała (albo kosztuje) w media markcie ?


Ja jutro jade, jesli jeszcze nie kupisz to ci napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma jako tako europejskich serwerów, dlatego na wszystkich, gdzie są gracze mój minimalny ping to 150.
Poza tym "Herkules Polska" już ma swoje "cracked servers" i pełno ludzi tam gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 18:39, Andrew 15 napisał:

A nie wie ktoś ile ta gra bedzie kosztowała (albo kosztuje) w media markcie ?


Poniżej 100 wątpię czy zejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć po jakim czasie dochodzi e-mail z prośbą potwierdzenia zamówienia na ultimie? Czekam już dwa dni i nic nie ma. Da się potwierdzić zamówienie jakoś inaczej niż mailem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 19:45, KANTAR1 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć po jakim czasie dochodzi e-mail z prośbą potwierdzenia zamówienia na ultimie? Czekam już dwa dni i nic nie ma. Da się potwierdzić zamówienie jakoś inaczej niż mailem?


Nie wiem, jak to jest z Ultimą, ale powinieneś mieć możliwość sprawdzenia zamówienia telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12h?!?! To bardzo dużo jak na shootera, szczególnie że zapowiadano 3 razy krótszy czas rozgrywki. Zresztą 3 razy krótszy jest też CoD 4, który sam w sobie był świetną grą dzięki świetnemu single i genialnemu multi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupilem nowego coda;].Pogralem juz troche w multi(singla tez;]) i musze stwierdzic ze gra jest strasznie zbugowana praktycznie wogule nic nie poprawili od czasow bety.Konsola mi praktycznie nie dziala wpisuje komende na pokazanie fpsow nic sie nie dzieje albo cg_fov i komenda dziala ale np gdy jest zmiana mapy albo zgine wylacza sie sama;o;o;o.Co wiecej komendy glosowe takie jak "Yes Sir!" itd sa ale nie ma dzwieku gdy sie je wykrzykuje;o;o;o albo psy gryzace przez sciany i wiele innych podobnych "smaczkow".Single player to juz wogule tragedia,co chwila widac postacie przebiegajace przez sciany albo trupy ktore sie zawieszaja w przestrzeni i stoja na bacznosc(chociaz nie zyja;p) granaty zabijajace przez sciane.Grajac odnosze wrazenie ze gram w bete albo nawet alfe a nie normalna sklepowa gre;/nie wiem czy patche cos tu poradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra jest wymiernie gorsza niz CoD4.

Pogralem w multi z nowym patchem, grafika na takich samych ustawieniach co w cod 4 sprawia wrazenie slabszej, dzwieki sa strasznie... plaskie ? tak, mysle, ze to dobre okreslenie,
Rozgrywka jest strasznie "konsolowa", samo strzelanie jest jakies takie poprostu, szybkosc gry jest ZA wysoka, wszyscy skacza,snajperzy nosza bazooki na plecach, amunicja szybko sie konczy,

Nie ma co jej porownywac do CoD4. wywalone 110zl :| wstyd, zal i w ogole.

Gra jest moim zdaniem gorsza od Red Orchestry (29zl), wyglada slabiej, jest duzo mniej realistyczna, ba, nawet mniej przyciaga do monitora.

Moim zdaniem klapa, ogromna .

Tymczasem wracam do cod 4, cod 5 to syf. fuj fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^^
lol, to co to za kity tutaj wciskali

http://www.gram.pl/news_8g3rGO,5_World_at_War_10_10.html

"Dziennikarz e magazynu PSW produkcję studia Treyarch określili mianem gry lepszej od poprzednika, Modern Warfare" - to chyba ich przekupili

http://www.gram.pl/news_8g7iGOm2_World_at_War_nie_pobije_poprzednika.h tml - skoro gra jest tak nie dopracowana to chyba nie uda im się dobić do tych 5,5 miliona sprzedanych sztuk w USA

---> Sycylius

grałem w beta test 19 h i bugów nie widziałem.. albo nie zwracałem na nie uwagi.

---> Deamian

może akurat trafiłeś na serwa gdzie była ustawiona większa prędkość rozgrywki. Ja tak raz miałem w beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 01:27, Deamian napisał:


Tymczasem wracam do cod 4, cod 5 to syf. fuj fuj.


Ludzie którzy wiedzą na czym ten świat stoi, już w drugim dniu spędzonym przy grze w betę stwierdzili, że ten CoD to nic innego jak mod, w dodatku zrobiony kiepsko i wyraźnie bez polotu. Ponad wszystko niedopacowany. Może niedługo dostaniemy go darmo - więcej warty nie jest xE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować