Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Ten tryb kooperacji/Zombie mode to ciekawsza sprawa ;D U mnie o 16 jak robiłem serwer to po sekundzie był pełny,a teraz to od godziny nikt nie wchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę dołączyć do gier w trybie kooperacji.. jak sam tworze grę to nikt się nie wbija, co robic... Jak na gierkę za 119 zł to mogli się bardziej przyłożyć (partrz obrazek).. heh...:(

20081115081953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 08:19, Jabłoński napisał:

Nie mogę dołączyć do gier w trybie kooperacji.. jak sam tworze grę to nikt się nie wbija,
co robic... Jak na gierkę za 119 zł to mogli się bardziej przyłożyć (partrz obrazek)..
heh...:(


Kooperacji jeszcze nie próbowałem, bo pograłem trochę wczoraj wieczorem, zaraz znów zaczynam :) A co do "polonizacji" na pudełku napisane jest polska wersja, która ogranicza się do napisów w menu ;/ W MW były napisy do dialogów, a tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 08:34, tomasz23 napisał:

> Nie mogę dołączyć do gier w trybie kooperacji.. jak sam tworze grę to nikt się nie
wbija,
> co robic... Jak na gierkę za 119 zł to mogli się bardziej przyłożyć (partrz obrazek)..

> heh...:(

Kooperacji jeszcze nie próbowałem, bo pograłem trochę wczoraj wieczorem, zaraz znów zaczynam
:) A co do "polonizacji" na pudełku napisane jest polska wersja, która ogranicza się
do napisów w menu ;/ W MW były napisy do dialogów, a tu...


tutaj też są napisy do dialogów.. musisz tylko w opcjach gry ustawić napisy włączone na "tak".. po instalacji automatycznie ustawione jest na "nie".. . ale literówek też tam jest hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2008 o 08:34, tomasz23 napisał:

Kooperacji jeszcze nie próbowałem, bo pograłem trochę wczoraj wieczorem, zaraz znów zaczynam
:) A co do "polonizacji" na pudełku napisane jest polska wersja, która ogranicza się
do napisów w menu ;/ W MW były napisy do dialogów, a tu...

to wychodzi na to ze gra praktycznie jest po andielsku :/
hehe co za polonizacja.. w sumie po co spolszczac menu jak kazdy gracz sobie z nim poradzi ? bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zombie mod polega na tym, że jeden gracz jest zombie i nie ma pocisków w broni, więc musi z basha lub nożem(nie wiem bo jeszcze nie grałem w cod5)jednak ma on większą żywotność, reszta graczy może do niego strzelać, kiedy on zabije jednego z graczy, on także staje się zombie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>tutaj też są napisy do dialogów.. musisz tylko w opcjach gry ustawić napisy włączone

Dnia 15.11.2008 o 08:42, Jabłoński napisał:

na "tak".. po instalacji automatycznie ustawione jest na "nie".. . ale literówek też
tam jest hehe...


O, dzięki :) Nie zagłębiałem się w opcje :P Chyba robili polonizację na szybko (bardzo szybko), skoro wszędzie literówki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 10:05, szynka140 napisał:

małe pytanie, ten zombie mod to z graczami po necie bronimy sie przed zombie czy samemu/z
npc?


Zombie Mod w CoDzie 5 wygląda tak, że sam albo z kumplami (max. 3) bronisz się przed falą bezmózgich, powolnych, sterowanych przez kompa zombie. Z każdą falą jest ich coraz więcej, a do tego wystarczy, że oberwiesz od takiego zombiego 2-3 razy i już leżysz. Do tego są barykady które można odbudowywać co daje punkty. Punkty daje też ranienie i zabijanie zombie. Za same punkty można wykupić dostęp do nowego obszaru lub nową broń. I tak to mniej więcej wygląda w CoD:WaW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszny bajzel z tym wysyłaniem gry :/ Zamówiłem w czwartek, i prawdopodobnie dostanę dopiero w poniedziałek :(

Mam w związku z tym pytanie :
Jeżeli odmówię przyjęcia przesyłki (płatne przy odbiorze) to czy będę musiał zapłacić te 17 zł kurierowi, czy też nie ?
Bo jeżeli nie, to pier... i lecę do MM. Nie widzi mi się płacić 17 złotych kurierowi za przywiezienie paczki po 4 dniach od daty zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 12:08, Darkstar181 napisał:

Straszny bajzel z tym wysyłaniem gry :/ Zamówiłem w czwartek, i prawdopodobnie dostanę
dopiero w poniedziałek :(

Mam w związku z tym pytanie :
Jeżeli odmówię przyjęcia przesyłki (płatne przy odbiorze) to czy będę musiał zapłacić
te 17 zł kurierowi, czy też nie ?
Bo jeżeli nie, to pier... i lecę do MM. Nie widzi mi się płacić 17 złotych kurierowi
za przywiezienie paczki po 4 dniach od daty zamówienia.


Nie będziesz musiał. Ile ja już razy nie odbierałem paczki przez takie coś... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 10:09, faraoneek23 napisał:

zombie mod polega na tym, że jeden gracz jest zombie i nie ma pocisków w broni, więc
musi z basha lub nożem(nie wiem bo jeszcze nie grałem w cod5)jednak ma on większą żywotność,
reszta graczy może do niego strzelać, kiedy on zabije jednego z graczy, on także staje
się zombie

brzedzisz panie xD zombie jest tutaj zupełnie inne. Jestesmy z zakmniętym i zabarykadowanym budynku. Do środka falami (coraz większymi) próbują się wedrzeć zombiaki kontrolowane przez komputer. Mamy kasę na zakup broni i amunicji. Dostajemy ją za mordowanie zombiaków i łatanie dziur w barykadach. Za kasę możemy też odblokowywać dalsze pomieszczenia w budynku a w nich nową broń. Walczy się samemu bądź z kumplami u boku. Nie ma mozliwości grania z sojusznikami w postaci NPC. Z resztą AI jest w tej grze tak głupie, że i tak by nie pomagali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Brak połączenia z usługą sieciową".
Jedyny minus tej gry to taki, że ma dość poważne błędy.
I co teraz zrobić? Pozostaje mi czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w końcu CoD: WaW. Zacząłem grać po singlu, ale szybko znalazłem osobę do wspólnej gry po co-opie. Udało mi się stworzyć konto sieciowe i zagraliśmy z kolegą. Były lagi, więc przełączyliśmy się na tryb multi i tam nie mogliśmy stworzyć konta online. Napisane jest że brak usługi sieciowej i nie wiem co z tym zrobić. Przełączyłem się z powrotem na singla/co-op i tam skasowało mi się konto i też nie działała usługa sieciowa. Co mam zrobić? Czy może reinstalacja gry zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam taki sam problem jak dwoch moich przedmowcow. Kiedy rpobuje zalozyc konto sieciowe to pisze "Brak uslugi sieciowej" i nie mozna konta zalozyc. Ktos zna moze rozwiazanie tego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować