Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Mi też nowy COD sie spodobał. Polecam misję w Stalingradzie :)Spoko że wrócił klimat z 2WŚ, a nie jak w CoD4 co "kupy" sie nie trzymał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem. Otóż, chciałem pograć sobie na multi, patrzę, a tu jeden serwer. Wszyscy tak mają?

Co do CoD, to świetny, narazie przeszedłem 3 misję...Jedno co mnie wkurza, to to, że na Beta multi grałem kilkanaście godzin, i teraz cały czas z nożem biegam. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 22:26, Kerigun napisał:

A co z tym modem co pozwala walczyć z zombie ?? Są jakieś serwery czy jak to jest ??


Tryb Zombie (czyli Zombie Mode, a nie Mod) odblokowuje siępo ukończeniu gry single player.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz troche pogralem i w single i multi. Wedlug mnie nowy COD trzyma poziom. Zabawa na pewno nie jest gorsza od MW, w ktorego gralem baaaardzo duzo. Moim zdaniem WaW jest po prostu swietny, choc kilka bugow zauwazylem jednak nie psuje to rozgrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 01:54, m-4 napisał:

Witam. Wiecie czy można zachować statystyki z bety? Ja jak skopiowałem profile to wyskoczył mi błąd,że nie może pobrać statystyk.


Profile są przypisane określonemu cd key''owi. Ponieważ zmieniłeś ten właśnie klucz po zakupieniu pełnej wersji, nie będziesz mógł niestety wykorzystać konta z wersji beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mały problem ... Przy ładowaniu niektórych map wyskakuje błąd: DirectX napotkał krytyczny błąd. I gra wraca do pulpitu. Muszę zrestartować komputer, odrazu po restarcie odpalić CoD i dopiero działa. W SP też raz zdarzyło mi się że podczas ładowania mapy wyskoczyło takie cuś. Mój komp to Athlon 64 X2 3600+, 1GB Ram, GeForce 8600 GT. Sterowniki do karty najnowsze, DirectX najnowszy (wczoraj robiłem reinstall). O co może chodzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czolem
Po tych wczorajszych przerwach na laczach wywalilo mi caly profil - nie wiecie gdzie to sie wala na dysku??? Zostala mi ostatnia misa w singla i szczerze mowiac nie chce mi sie wszystkiego od poczatku przechodzic
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 22:38, Outlander-pro napisał:

Tryb Zombie (czyli Zombie Mode, a nie Mod) odblokowuje siępo ukończeniu gry single player.


A jak on wygląda ?? Też w single czy po sieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2008 o 10:49, Kerigun napisał:

A jak on wygląda ?? Też w single czy po sieci ?


Zombie Mode to tryb multiplayer, w którym czterech graczy odpiera w jakimś domku, niekończące się fale zombich (rekord Treyarcha: 22 fale, z tego co pamiętam - trzeba pobić! xD). Za każdego zabitego zombie, dostaje się punkty, które można wydawać na broń, oraz ustawianie barykad (desek w oknach np) by zombie się nie dostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, ile mniej więcej zajmuje przejście nowego CoDa, ile jest misji, czy są do odblokowania jakieś bonusy typu filmiki itd. i czy ktoś zamawiał z Ultimy, dostał nieśmiertelnik, to czy jest on już wybity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja tez mam podobny problem jak rafalinder. Gralem caly dzien wczoraj prawie calego singla przeszedlem, a wczoraj serwery nie dzialaly. Dzisiaj zalozylem konto internetowe i musze grac do nowa. Czy tkos wie jak przywrocic tamte misje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem 5 misji, czyli 3 amerykańskie i 2 rosyjskie.
Ta gra ...
KOPIE TYŁEK!!
Jestem zachwycony ! Ciągle jakaś akcja, wybuchy, ogień (miotacz ognia <3 xD), krycie się, zwroty akcji ... genialne ! Singiel jak na razie w niczym nie ustępuje CoD:MW! A pierwsza misja rosyjska - to ukłon w stronę filmu "Wróg u Bram" - bardzo mi się to podoba! Czuję się jak w filmie - też zaczyna się na placyku, w takie fontannie, też Niemcy przechodzą i dobijają ludzi, więc trzeba udawać martwiaka! :D A potem snajpienie, walka snajperów (świetne! jeśli się nie wyeliminuje od razu snajpera niemieckiego, to nawet takie triki potrafi zrobić jak wystawienie hełmu na pułapkę!). Ciaglę coś się dzieje, ciągle jakieś smaczki są ... jak na razie nie widziałem Price''a, ciekawe czy pojawi się ;) Chociaż Pacyfik czy Stalingrad to nie jego rejon działań, ale może w Berlinie się go spotka? ;D Ogólnie gra zasługuje na te 18+ co dało PEGI. Wcześniejsze CoD''y miały 16+ i były w porównaniu z WaWem "grzeczne". Tu przeklinają, podpala się ludzi, widzi egzekucje, odrywane są kończyny (nawet głowę), jest jakoś brudno ... klimat jest dorosły, to pewne. I w zasadzie myślę, że to dobrze - pokazuje, że to jest PRAWDZIWA wojna, jest ten ciężki klimat, jest tragedia ... Rewelacyjny singiel jak na razie ... zrobię sobię małą przerwę a potem wracam do gry! :D
Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2008 o 13:05, Outlander-pro napisał:

I w zasadzie myślę, że to dobrze - pokazuje, że to jest PRAWDZIWA wojna, jest ten ciężki
klimat, jest tragedia ... Rewelacyjny singiel jak na razie ... zrobię sobię małą przerwę
a potem wracam do gry! :D
Polecam!

Ja od siebie dodam tylko tyle że misje są stosunkowo krótkie.
A poza tym, to jest tak jak napisałeś. To jest jeden z najlepiej oddanych obrazów wojny w grach. Brutalnej, bez przebaczenia.
I mi też podobała się misja w Stalingradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ciaglę coś się dzieje, ciągle jakieś smaczki są ... jak na razie nie widziałem Price''a, ciekawe czy pojawi się ;)

Kapitana Price w Call oF Duty: World at War podobno nie ma, bo kampanii brytyjskiej brak. Wydaje mi się iż jednak powróci do gry za rok kiedy to za produkcję "szóstki" weźmie się ponownie Infinity Ward. Trochę szkoda, bo już sie do niego przyzwyczaiłem. I to wszystko mimo faktu, że jego udział w Modern Warfare był tak naprawdę niemożliwy (przynajmniej bojowy udział :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować