Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2008 o 22:17, chindusik napisał:

nom napewno to szybko nienadejdzie ;P

haha chcialbys ;DDD poki nie podam xf czy gg mam spokoj haha ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrać zombie w co-op nie jest łatwo ale raz udało mi się jakoś i doszliśmy w do 12 ;) Może ktoś by chciał zagrać ??? Mało serwerów jest i trudno na jakiegoś trafić i zagrać bez problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego tryb zombie nie został umieszczony w trybie dla wielu graczy. Dzięki temu moim zdaniem byłoby więcej serwerów, łatwiej można byłoby je odnaleźć. Pół dnia szukania jednego serwera (i to bez lagów, do tego wolnego, bo na te cztery wolne miejsca ludzie rzucają się jak hieny) żeby sobie pograć to lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 13:21, Damianuss1 napisał:

Nie rozumiem dlaczego tryb zombie nie został umieszczony w trybie dla wielu graczy. Dzięki
temu moim zdaniem byłoby więcej serwerów, łatwiej można byłoby je odnaleźć. Pół dnia
szukania jednego serwera (i to bez lagów, do tego wolnego, bo na te cztery wolne miejsca
ludzie rzucają się jak hieny) żeby sobie pograć to lekka przesada.


Dlatego że w 16/32 osoby taka gra na tak małej mapie była by niemożliwa, a po za tym ludzie bili by rekordy w dojściu do 1000 poziomu. Ja sobie nie wyobrażam że z 6-7 osób stoi przy tym samym oknie i kłucą się kto pierwszy zabije zombiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wam ale mi się już WaW znudził... :/ to były zdecydowanie źle wydane pieniądze. Niech sobie leży, może wróci w krąg moich zainteresowań. Nawet nie bardzo chce mi się już w zombiaki grac. 30 lvl i 1,5h grania bez przerwy to nie dla mnie juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo co Ty : P tyle, że mnie trzyma fakt, że na 53 odblokuję sobie swoją wymarzoną pepeszę :D (obecnie 51). Wczoraj zagrałem z jakimiś swojakami w zombie mod. Obraliśmy podobną taktykę co Panowie od obecnego rekordu świata i powiem, że całkiem nieźle nam szło. Niestety padliśmy bodajże na 18 fali : P. Było gorąco i kończyła się amunicja. Swoją drogą dojście to tego 35 poziomu musiało być z leksza monotonne hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 08:49, Damianuss1 napisał:

Mam to samo co Ty : P tyle, że mnie trzyma fakt, że na 53 odblokuję sobie swoją wymarzoną
pepeszę :D (obecnie 51). Wczoraj zagrałem z jakimiś swojakami w zombie mod. Obraliśmy
podobną taktykę co Panowie od obecnego rekordu świata i powiem, że całkiem nieźle nam
szło. Niestety padliśmy bodajże na 18 fali : P. Było gorąco i kończyła się amunicja.
Swoją drogą dojście to tego 35 poziomu musiało być z leksza monotonne hmm?

no wiesz lvl w multi to już dawno mam 65 i powiem szczerze, że pepesza śmierdzi, tommy jest najlepszy, odblokuj sobie magazynek bębnowy i jesteś gość. A o zombiaki mi chodziło, że gra się 1,5h i do 30 fali tam dobija i jest monotonnie własnie. Gdyby nie klan, to pewnie bym tę grę sprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 08:41, Arachnos napisał:

nie wiem jak wam ale mi się już WaW znudził... :/ to były zdecydowanie źle wydane pieniądze.
Niech sobie leży, może wróci w krąg moich zainteresowań. Nawet nie bardzo chce mi się
już w zombiaki grac. 30 lvl i 1,5h grania bez przerwy to nie dla mnie juz :P

No ja mam dokładnie tak jak ty :P Dobiłem sobie 50 lvl w jakieś 6 godzin, przeszedłem Singla, zagrałem w zombiaki i koniec :P Nuda, oj straszna nuda.. Dlatego przerzuciłem się na czwóreczkę, gdzie mam imo lepszą grafikę i więcej fps''ów :) Czyli gra mi starczyła na około 10-12 godzin.. ale gry żal mi sprzedać szczerze mówiąc :P Może jakiś klan się znajdzie czy cuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 18:27, Damianuss1 napisał:

Swoją drogą ciekawe rozwiązanie z tym Ray Gunem. Szkoda, że nie ma tego więcej.

PS:
No i brakuje mi też ręcznego rzucania pocisków moździerzowych : P.


Taaa ręczne wyrzutnie pocisków moździerzowych - miodzio ;), to by było coś podobnego jak w MOH Airborne te jabuszka przeciwczołgowe - przeciw''terminatorowe''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem już singla, swoją drogą sporo się męcząc miejscami (3 poziom trudności). Wkurzałem się tym bardziej, że na odległość przeciwnicy sa niesamowicie skuteczni, a wystarczy podejść bliżej i najczęściej głupieją - stoję obok, a oni strzelają do moich... Zagrałem sobie parę razy w misję co-op... To jest to, świetna zabawa. Ale w ,,noc nieumarłych'''' wciąż nie mogę z nikim zagrać... wyświetla 1(4) na przykład, a okazuje się, że serwer pełny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować