Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2008 o 17:15, st.Thompson napisał:

Ustaw we właściwościach serwera - jak go zakładasz, by nie był dedykowany.

Właśnie ja czytałem że ma być zawsze dedykowany internet , a poza tym jak biorę na nie to nie mogę w ogóle znaleźć mojego serwera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś kiedy wyjdzie kolejny patch?:P I ma ktoś może sposób na to, że jak się klika na serwery (współpracy) to nie ma żadnej reakcji?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 18:34, tomoliop napisał:

Orientuje się ktoś kiedy wyjdzie kolejny patch?:P I ma ktoś może sposób na to, że jak
się klika na serwery (współpracy) to nie ma żadnej reakcji?:P

Możliwe że to gra tylko dla znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 17:07, st.Thompson napisał:

Mieliście kiedyś taki problem: Włącza się CoD5 MP, ładuje i wyskakuje okienko, że wystąpił
błąd w ładowaniu statystyk. I statystyki

Spoiler

szlag

trafia. Już dwa razy zresetowały
mi się statystyki, coraz bardziej mnie to irytuje.
Czy da się jakoś je odzyskać?


Może ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2008 o 18:40, st.Thompson napisał:

Może ktoś pomóc?


A nie da się gdzieś skopiować profilu? Gdyby statystyki znowu zaliczyły restart, wklejałbyś go z powrotem do folderu i tyle.

Tak tylko proponuję, bo sam nie wiem czy to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 18:36, Kizibono napisał:

> Orientuje się ktoś kiedy wyjdzie kolejny patch?:P I ma ktoś może sposób na to, że
jak
> się klika na serwery (współpracy) to nie ma żadnej reakcji?:P
Możliwe że to gra tylko dla znajomych.


??? Chodzi ci o hasło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 18:43, KANTAR1 napisał:


> Może ktoś pomóc?

A nie da się gdzieś skopiować profilu? Gdyby statystyki znowu zaliczyły restart, wklejałbyś
go z powrotem do folderu i tyle.

Tak tylko proponuję, bo sam nie wiem czy to możliwe.


Musiałbym spróbować, ale to i tak nie rozwiązuje mojego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam pliku pozwalającego na tworzenie serwerów co-op z ,,modowymi" mapami... niedawno się na niego przypadkiem natknąłem, ale teraz nie mogę znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 19:03, Irc100 napisał:

Co naprawia patch? Chyba coś poważnego bo zajmuje 317 mb...


Pewnie balansuje grę, będę musiał go ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 19:03, Irc100 napisał:

Co naprawia patch? Chyba coś poważnego bo zajmuje 317 mb...


http://www.callofduty.com/supplies/pc-updates
Google tłumacz i moje poprawki ;p
• Mody są obecnie włączone w Co-op, Single Player i Multiplayer. • Gracze będą teraz powiadomieni o dostęności nowej poprawki do gry. • Poprawa wsparcia dla SLI. • G_Spawn: no free entities crash has been fixed. • Serwerowi nie zabraknie skryptu zmiennego(?). • Klucz licencyjny nie jest już wymagany, aby uruchomić serwer. • Dedykowany Serwer może teraz być uruchomiony z linii poleceń za pomocą Remote Desktop Connection. • Różne poprawki w Przeglądarce serwerów. • Gracze nie będą już mogli zobaczyć wiele zaproszeń od trego samego przyjaciela. • Jeżeli gracz wezwie Recon Plane w Hardcore meczu, w HUD będzie poprawnie wyświetlany. • Tag klanowy będzie teraz wyświetlany w grze w razie potrzeby. • Map holes fixed • Spawn improvements and weapon balancing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 11:20, tomeksmy01 napisał:

> Co naprawia patch? Chyba coś poważnego bo zajmuje 317 mb...


Eeee, myślałem, że wyszedł 1.2, a to przecież stary 1.1 co w dniu premiery wyszedł.
@Wyżej
bez niego nie opłaca się grać, albo co gorsza się nie da, z tego co słyszałem. No ale skoro wyszedł w dniu premiery, a ja wtedy miałem gierkę, to od razu ściągnąłem i zacząłem dopiero wtedy grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 10:50, tomoliop napisał:

Szukam pliku pozwalającego na tworzenie serwerów co-op z ,,modowymi" mapami... niedawno
się na niego przypadkiem natknąłem, ale teraz nie mogę znaleźć...


Ke ?
Jeśli chcesz grać co op na moderskich mapach, odpal odpowiednią mapę w sekcji "Mody" w menu głównym, a potem twórz serwer i wybierz mapę. Tyle filozofii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem w misji nieugięty (kampania amerykańska) i mam z nią problem. Kiedy jestem w tych jaskiniach i już zabiję wszystkich to się pojawia aktualizacja zadania (przegrupować się). Niestety jak podchodzę to tego miejsca to nic się nie dzieje. Na mapie zauważyłem że na początku jaskiń zostało 2 kolesi. Stoją za osłoną i się nie ruszają.

Miałem coś takiego i wtedy pomogło włączenie misji od początku ale tu niestety nic to nie dało. Miał ktoś tego buga? Wiece co trzeba zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 12:40, Irc100 napisał:

Witam. Jestem w misji nieugięty (kampania amerykańska) i mam z nią problem. Kiedy jestem
w tych jaskiniach i już zabiję wszystkich to się pojawia aktualizacja zadania (przegrupować
się). Niestety jak podchodzę to tego miejsca to nic się nie dzieje. Na mapie zauważyłem
że na początku jaskiń zostało 2 kolesi. Stoją za osłoną i się nie ruszają.

Miałem coś takiego i wtedy pomogło włączenie misji od początku ale tu niestety nic to
nie dało. Miał ktoś tego buga? Wiece co trzeba zrobić?


Hmm, to dziwne, nawet restart misji nie pomógł? Poszukaj może, jest jeszcze jakiś japoniec do rozwalenia. Albo skrypty się pokićkały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nikogo bo już jest w celach przegrupowanie się i nawet dowódca tam stoi z podniesiona bronią i jakiś gościu z radiem na plecach.

Jest możliwość, że się naprawi jak pójdę lewą stroną jaskini, a nie prawą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować