Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2009 o 00:09, Bakter Naktacz napisał:

rozgrywka, to samo multi (właśnie, nawiązując do odpowiedzi użytkownika Outlander-pro.
W czym multi "czwórki" jest lepsze ? Przecież jest identyczne).


Rozłożenie map ( w 1/3 ligowych map można zabić spawn -> spawn), bolt action rifles, odgłosy poruszania się postaci nie mówiąc o /r_lodscalerig.. a może nie będę tego pisał, no ale komendy pozwalające na odsłonięcie całych map. Poryte skanowanie przez ściany :P raz przez mur przebije, raz przez belkę nie. O pojazdach nie wspominając. Jakby tak się przyjrzeć to wcale te multi nie są podobne ;) No ale kto woli, to są tylko rzeczy które mnie odpychają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 03:40, FranTheMan napisał:

Rozłożenie map ( w 1/3 ligowych map można zabić spawn -> spawn), bolt action
rifles, odgłosy poruszania się postaci nie mówiąc o /r_lodscalerig.. a może nie będę
tego pisał, no ale komendy pozwalające na odsłonięcie całych map. Poryte skanowanie przez
ściany :P raz przez mur przebije, raz przez belkę nie. O pojazdach nie wspominając. Jakby
tak się przyjrzeć to wcale te multi nie są podobne ;) No ale kto woli, to są tylko rzeczy
które mnie odpychają.


No dobra, pod względem ligowym Call of Duty: World at War wypada może trochę gorzej, ale dla przeciętnego gracza, który gra raczej dla przyjemności (mowa tutaj o mnie) takie rzeczy nie stanowią dużych problemów. Jeśli chodzi o pojazdy, to też podchodziłem do tego negatywnie, ale po paru rozgrywkach przestałem na to zwracać uwagę i nawet mi się spodobały. xD

PS Dobrze, że nie podałeś tutaj tych komend. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa i nie chcę wiedzieć. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(właśnie, nawiązując do odpowiedzi użytkownika Outlander-pro.

Dnia 17.02.2009 o 00:09, Bakter Naktacz napisał:

W czym multi "czwórki" jest lepsze ? Przecież jest identyczne). Jedynym aspektem odróżniającym
WaW''a od CoD''a 4 jest zmiana klimatów. :P


Są różnice, oj są. W CoD4 mapy są przemyślane. Przy grze ligowej wszystko gra. Jak dla mnie mapy w CoD:WaW nijak to rozrywek ligowych się nie nadają a i tryb S&D kuleje (właśnie przez źle przemyślane mapy).
W zasadzie to mój główny zarzut ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 02:01, rafalinder napisał:


jak napisano powyżej, na następny raz rób kopie zapasowe i zapisuj je w jakimś niesystemowym miejscu, najlepiej na innej niż system partycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 21:08, Outlander-pro napisał:

Są różnice, oj są. W CoD4 mapy są przemyślane. Przy grze ligowej wszystko gra. Jak dla
mnie mapy w CoD:WaW nijak to rozrywek ligowych się nie nadają a i tryb S&D kuleje (właśnie
przez źle przemyślane mapy).
W zasadzie to mój główny zarzut ...


Widzę, że pod każdym względem zdania są podzielone. Ostatnio przeglądając jedno z forum o serii Call of Duty natrafiłem na temat właśnie o mapach. Ku mojemu zdziwieniu (przywykłem do narzekań na WaW''a) większość osób twierdziła, że to właśnie mapy "piątki" są lepsze pod względem taktycznym. Osobiście muszę przyznać, że dużych różnic (poza wielkością) w mapach nie widzę. Na każdej mapie znajduje się parę alternatywnych dróg, dobre miejsca dla snajpera - czego więcej chcieć ? xD

PS Nie wiem czemu, ale na laptopie odpowiadanie mi nie wychodzi. Zawsze zrobię coś głupiego. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj te "dobre" miejsca dla snajpera są tymi zbyt oczywistymi, takie rzeczy można wyczyniać że szkoda gadać na większości map. Nie wiem ale to musieli być nieźli specjaliści, bo ja na CoD4 mam nabite 900 godzin a na WaW zaledwie 50 mi starczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 13:50, lol94 napisał:

Mam pytanko... Jak ściągnie się nie oficjalną mapę to gdzie ją wgrać i jak później uruchomić?


Jeśli chodzi o mapy zombie to robisz tak: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=31749&pid=2009

Jeśli multi ... zakładam, że działa to podobnie ... sprawdź w ReadMe mapki albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 18:52, lol94 napisał:

No dobrze a jak włączyć widok niewidzialnych folderów?


Jeśli masz XP to:
-wchodzisz w Mój Komputer
-na górze masz "Plik", "Edycja", "Widok" itp ... klikasz "Narzędzia" i "Opcje Folderów"
-tam wchodzisz w zakładkę "Widok"
-zaznaczasz by pokazywało ukryte foldery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema Ziomale!!!

Mam pytanko! Chcę sobie kupić "COD5'' lecz nie wiem czy warto tracić kase bo nie wiem czy mi wejdzie
Oto det. mojego grata:
ATI Radeon x1650pro
1Gb Ram
AMD Athlon Xp 2,2GHZ

Z góry dzięki za Odp.
Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 13:40, lol94 napisał:

Gdzie zaliczyć wyzwania "Do widzenia" i "Nurkowanie Łabędzia" ??

Do pierwszego musisz mieć wzmocnione życie lub ostatni bastion.Skocz z jakiegoś wysokiego miejsca gdze zwykle giniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 10:51, Arachnos napisał:

>
jak napisano powyżej, na następny raz rób kopie zapasowe i zapisuj je w jakimś niesystemowym
miejscu, najlepiej na innej niż system partycji.

Witam uruchomilem server i nie wiem czy dziala bo nikt nie wchodzi
jakby mogl ktos wpasc to bardzo prosze oto ip
77.254.44.244:28960

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować