Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2009 o 20:43, Arachnos napisał:

> o World at War pisze ale to jest CoD 5
Nie jest CoD5. Do uzywania cyferek przy nazwie Call of Duty ma tylko Infinity Ward. Teraz
sobie sprawdź kto zrobił tę kiepską grę o podtytule World at War.... no własnie i oni
nie mają prawa do numerków :)


Czy ja wiem czy CoD 5 jest słaby. Faktycznie nie jest to samo co w CoD 4 ale bardzo mi się podobało. Możliwe, że to przez sentyment do CoD 1 i UO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 20:46, lol94 napisał:


porównywanie CoD1 do WaW jest policzkiem dla tej pierwszej. UO było masakrycznie zbugowane, do dzisiaj SP nie ukończyłem, a od tamtego czasu miałem 3 komputery :) W MP nienawidzę pojazdów. Mimo tego, że w UO i WaW są pojazdy to jednak w UO były one dobrze wpasowane do gry a w WaW są jakby na siłę i zupełnie psują rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę postów pytałem się czy można reinstalować grę bez utraty profilu.
Pytałem się o to, bo myślałem, że rozwiąże mój problem, a tu dupa...
Więc tak, po instalacji patch''a 1.3 zawiesza mi grę. Wchodzę do menu i jeżeli jestem podłączony do neta to w trakcie logowania zawiesza, jeżeli nie jestem podłączony to po kilku sekundach z dźwiękiem błędu, którego nie mogę odczytać, bo nawet menedżera nie mogę normalnie włączyć. Jeżeli uda się włączyć menedżera to razem z grą włącza się błąd. Jeżeli menedżer się nie włączy trzeba restartować kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 15:22, wrobel253 napisał:

Parę postów pytałem się czy można reinstalować grę bez utraty profilu.
Pytałem się o to, bo myślałem, że rozwiąże mój problem, a tu dupa...
Więc tak, po instalacji patch''a 1.3 zawiesza mi grę. Wchodzę do menu i jeżeli jestem
podłączony do neta to w trakcie logowania zawiesza, jeżeli nie jestem podłączony to po
kilku sekundach z dźwiękiem błędu, którego nie mogę odczytać, bo nawet menedżera nie
mogę normalnie włączyć. Jeżeli uda się włączyć menedżera to razem z grą włącza się błąd.
Jeżeli menedżer się nie włączy trzeba restartować kompa.

ano tak, witaj w świecie dopracowanych produktów treyarch i sam pamiętam, że odpowiedziałem na twoje poprzednie pytanie. Nie umiesz znaleźć to nie moja wina. Ciekaw jestem tylko jaki system siedzi u Ciebie na kompie. Powiem jeszcze, że naprawdę niewiele tracisz niegrając w WaW. No może poza wydanymi pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 15:22, wrobel253 napisał:

Parę postów pytałem się czy można reinstalować grę bez utraty profilu.
Pytałem się o to, bo myślałem, że rozwiąże mój problem, a tu dupa...
Więc tak, po instalacji patch''a 1.3 zawiesza mi grę. Wchodzę do menu i jeżeli jestem
podłączony do neta to w trakcie logowania zawiesza, jeżeli nie jestem podłączony to po
kilku sekundach z dźwiękiem błędu, którego nie mogę odczytać, bo nawet menedżera nie
mogę normalnie włączyć. Jeżeli uda się włączyć menedżera to razem z grą włącza się błąd.
Jeżeli menedżer się nie włączy trzeba restartować kompa.


Nie wiem co jest u ciebie nie tak. Zainstaluj windows games lives i sp3. To nie jest żart, bez jednej z tych 2 rzeczy (nie wiem której) gra ładowała się 10 minut (to też nie jest żart). Teraz śmiga a ja mam w ch.. zabawy. ech nie ma to jak po pracy odstrzelić głowe jakiegoś nooba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 10:22, Arachnos napisał:

ano tak, witaj w świecie dopracowanych produktów treyarch i sam pamiętam, że odpowiedziałem
na twoje poprzednie pytanie. Nie umiesz znaleźć to nie moja wina. Ciekaw jestem tylko
jaki system siedzi u Ciebie na kompie.


Widziałem odpowiedź na moje poprzednie pytanie, tylko stwierdziłem, że skoro mój znajomy się wypowiedział, to nie ma potrzeby już dodawać swojego postu.
System? No bez przesady Visty nie będę instalował, a żaden starszy nie jest lepszy od XP.

>Powiem jeszcze, że naprawdę niewiele tracisz niegrając

Dnia 12.03.2009 o 10:22, Arachnos napisał:

w WaW. No może poza wydanymi pieniędzmi.


Powiem tak: wiem co tracę, ale chwilowo nie mam lepszego multi, ani nawet singla.

Do eyesofglass2 - wiesz to jest pomysł. Windows live mam, bo grałem też w GoW''a, a sp3 mam od pewnego czasu zainstalować, ale ciągle zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 14:16, wrobel253 napisał:


skoro masz XP to nie wina systemu. SP2 i SP3 nie czynią grze żadnej różnicy. Kiedyś już zauważyłem pewną zależność. WaW sprawia częściej problemy na starszych kartach graficznych, nawet tych potworkach z ubiegłych lat. Nie jest to w żadnym wypadku wina karty, raczej niedbałości developera. Na litość boską mieli już doszlifowany silnik graficzny i go tak zepsuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 23:10, Arachnos napisał:

>
skoro masz XP to nie wina systemu. SP2 i SP3 nie czynią grze żadnej różnicy. Kiedyś już
zauważyłem pewną zależność. WaW sprawia częściej problemy na starszych kartach graficznych,
nawet tych potworkach z ubiegłych lat. Nie jest to w żadnym wypadku wina karty, raczej
niedbałości developera. Na litość boską mieli już doszlifowany silnik graficzny i go
tak zepsuli.


Jeżeli dobrze rozumiem to wg. Ciebie ten problem może wnikać z "problemów z kartą graficzną"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 12:54, wrobel253 napisał:


to tylko moje własne spostrzeżenia, ale możesz spróbować od kogoś ze znajomych na chwilę pozyczyć kartę opartą na chipie g92 lub wyższym (ewentualnie coś z nowszych Radeonów) i zobaczyć czy działa. Często na różnych forach spotykam się z problemami ludzi z kartmi opartymi o chip g80. Nie mówię, że każdy tak ma, ale częściej to się dzieje, również problem występuje na starszych chipach ATi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 15:13, Arachnos napisał:

>
to tylko moje własne spostrzeżenia, ale możesz spróbować od kogoś ze znajomych na chwilę
pozyczyć kartę opartą na chipie g92 lub wyższym (ewentualnie coś z nowszych Radeonów)
i zobaczyć czy działa. Często na różnych forach spotykam się z problemami ludzi z kartmi
opartymi o chip g80. Nie mówię, że każdy tak ma, ale częściej to się dzieje, również
problem występuje na starszych chipach ATi.


Powiem tak: o ile n00b''em całkowitym nie jestem, ale na chipsetach kart graficznych się w ogóle nie znam.
Poza tym nie mam za bardzo o kogo pożyczyć. Jedyna osoba, która zna się na kartach graficznych lepiej ode mnie, niechętnie mi nawet pendrive''a pożycza, więc o karcie graficznej nie ma mowy.
Poza tym(II) dla jednego WaW''a marnego nie chce mi się babrać w tych wszystkich sterownikach.

Osoba, o której mówiłem, przed chwilą do mnie napisała(tak, on to czyta) na xf:

Spoiler

Kreeg

: czytałeś najnowszy post w temacie WaWa? od razu mówię, że nie pożyczę ci karty!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich masz kolegów :) Ja tam pozyczałem nawet sąsiadowi kartę graficzną, oczywiście sam ją montowałem i wyjmowałem :D Nic Ci nie poradzę, mogę się mylić co do tej karty, ale z moich obserwacji tak wynika po prostu. Spróbuj też poeksperymentować ze sterownikami, może jakieś starsze zainstaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 17:41, wrobel253 napisał:

Poza tym nie mam za bardzo o kogo pożyczyć. Jedyna osoba, która zna się na kartach graficznych
lepiej ode mnie, niechętnie mi nawet pendrive''a pożycza, więc o karcie graficznej nie
ma mowy.


Ooo, przepraszam. Pendrive''a mojego to ostatnio tydzień trzymałeś!:)

Dnia 13.03.2009 o 17:41, wrobel253 napisał:

Osoba, o której mówiłem, przed chwilą do mnie napisała(tak, on to czyta) na xf:

Spoiler

Kreeg

: czytałeś najnowszy post w temacie WaWa? od razu mówię, że nie pożyczę ci
karty!:)


To jest prywatna korespondecja!;) A co do samej karty, nie chcę mi się po prostu po raz enty rozmontowywać kompa na kawałki... Poza tym, co to da? Nawet jeśli się okaże, że to wina twojej karty, to co, polecisz do sklepu po nową? Tutaj zażalenia można mieć tylko do Treyarchu, że udało im się kompletnie zdezoptymalizować i zabugować bardzo dobry silniczek MW... Możesz w następnym patchu (o ile takowy będzie) uda im się to jakoś rozwiązać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj z tym demontażem to przesadzasz :) zdjęcie bocznej ścianki i odkręcenie maxymalnie dwóch śrubek od grafiki to nie jest jakieś wielkie wyzwanie :) Sam co jakiś czas wyciągam moją grafę żeby przeczyścić chłodzenie bo mi się straszliwie kurzy. Ale fakt, nie opłaca się zmieniać karty graficznej dla jednej kiepskiej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 23:34, Arachnos napisał:

Ale fakt, nie opłaca
się zmieniać karty graficznej dla jednej kiepskiej gry.

Dla kiepskiej nie, ale dla bardzo dobrej, czyli dla WaW - tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 01:01, Grinczar napisał:

> Ale fakt, nie opłaca
> się zmieniać karty graficznej dla jednej kiepskiej gry.
Dla kiepskiej nie, ale dla bardzo dobrej, czyli dla WaW - tak.

wyjechał fanboj ;D.
Powiedz mi, co tutaj jest bardzo dobrego? te inteligentne respawny? te przemyślane mapy? ten realizm broni ? A może ten uber system prestiżu? Czy może skopany silnik od genialnego MW? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2009 o 01:01, Grinczar napisał:

Dla kiepskiej nie, ale dla bardzo dobrej, czyli dla WaW - tak.

Albo może idealnie oddane odgłosy wystrzałów broni? A może wszystko to co zostało ściągnięte z "czwórki", tylko że wyszło im to parę (ba, paredziesiąt) razy gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 01:20, Pernia napisał:

wyjechał fanboj ;D.
Powiedz mi, co tutaj jest bardzo dobrego? te inteligentne respawny? te przemyślane mapy?
ten realizm broni ? A może ten uber system prestiżu? Czy może skopany silnik od genialnego
MW? ;D

Widzę, że nie można pochwalić żadnej gry, bo od razu "fanboj"... Po prostu fajnie, przyjemnie się gra. Mapy nie są przemyślane, ale to mi nie przeszkadza, system prestiżu jakoś do samej gry się nie zalicza, więc szczerze mam to gdzieś. Realizm broni nie wiem jaki jest, bo się na nich nie znam.
CoD4 MW jest lepszy jeżeli gra się w klanie. Mapy są przemyślane, wszystko ładnie wykonane. Ale jeżeli chodzi o zabawę to wolę WaW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie. tylko chodzi o to, że kiedyś już prowadzilismy tutaj dyskusję, i nie tylko ja mówiłem, że zachowujesz się jak fanboj. Nie wiem co bardziej ci się podoba w WaWie... ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pernia, musisz zrozumieć, że fani Call od Duty podzieleni są teraz na trzy obozy:

1. Fani nadal uwielbiający Call of Duty 1 (według Xfire w dniu wczorajszym zagrało w to 15.033 graczy) i Call of Duty 2 (92.387 graczy).
2. Fani po uszy zakochani w Call of Duty 4: Modern Warfare (145.132 graczy).
3. Fani którym z różnych powodów znudziły się poprzednie części i wciągnięci są w Call of Duty: World At War (31.076 graczy).

Call of Duty 5: World at War najwidoczniej ma w sobie ''''to coś'''' co przyciągnęło tych ponad 30 tysięcy graczy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować