Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

WItam was.

Dzis doszliśmy we 2 do 24 rundy, ale niestety w tej rundzie bylo ich za duzo, a prad pułapka starcza tylko na krótki czas. Ogółem fajna mapa! Zamierzamy dojść do 30 rundy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 21:35, Outlander-pro napisał:

> Czemu jak wklejam nowe mapy z zombii to wogole ich nie ma w grze??

Bo czyta się ReadMe i polecenia na stronie. Dokładnie. Jeśli wykonałeś wszystko krok
po kroku wszystko działa. Jeśli nadal masz problemy poszukaj mojego starego posta instrukcją
instalowania modów.



Robie dokładnie jak napisałeś ale nadal nie mam w grze nic w modach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

argh, jak ja tego kuźwa nie znoszę... Dlaczego w tej grze, w trybie współpracy wejście na jakikolwiek serwer graniczy z cudem? A to ping za wysoki albo tak długo wczytuje, że już nieaktualny serwer lub pełny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 12:20, tomoliop napisał:

argh, jak ja tego kuźwa nie znoszę... Dlaczego w tej grze, w trybie współpracy wejście
na jakikolwiek serwer graniczy z cudem? A to ping za wysoki albo tak długo wczytuje,
że już nieaktualny serwer lub pełny.

Qrcze mam to samo :( Nigdy nie mogę się wyrobić na zombie mod grupowo ,bo mnie wyrzuca (net 512mb) i mi się pokazuje takie czarne jak się wpisuje Start->Uruchom-> Cmd :/ Może mi ktoś pomóc mam zainstalowany pathe 1.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 12:35, Bartex69 napisał:

> argh, jak ja tego kuźwa nie znoszę... Dlaczego w tej grze, w trybie współpracy wejście

> na jakikolwiek serwer graniczy z cudem? A to ping za wysoki albo tak długo wczytuje,

> że już nieaktualny serwer lub pełny.
Qrcze mam to samo :( Nigdy nie mogę się wyrobić na zombie mod grupowo ,bo mnie wyrzuca
(net 512mb) i mi się pokazuje takie czarne jak się wpisuje Start->Uruchom-> Cmd
:/ Może mi ktoś pomóc mam zainstalowany pathe 1.4


Trzeba próbować, dzisiaj udało mi się dwa razy zagrać nową mapę zombi, fajna, ale dość mocno w porównaniu do reszty obciążająca kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 17:16, tomoliop napisał:

Trzeba próbować, dzisiaj udało mi się dwa razy zagrać nową mapę zombi, fajna, ale dość
mocno w porównaniu do reszty obciążająca kompa.


Taaa coś o tym wiem... Jak gram za dużo na tej mapie to obraz zapełniają czerwone kropki i wyjść z gry już nie wyjdziesz. Jedyne wyjście = restart albo = lepsze sterowniki do karty (9.3 są do d*@#)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A chcecie wiedzieć czemu taki spadek? Mapka niewiele większa od innych, tylko że i7 ma być dla niej sparwdzianem i reklamą!:P

Max to 15lvl;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee nie wiem czy to pomoże, ale ja najpierw odpaliłem grę tuż po instalacji patcha i niesamowicie muliło, wszystko się wczytywało strasznie długo, a potem sama mapka cieła się jak rasowe emo. Resetnąłem kompa i wszystko gra śpiewająco :P I problemów nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 21:11, alexiej napisał:

A chcecie wiedzieć czemu taki spadek? Mapka niewiele większa od innych, tylko że i7 ma
być dla niej sparwdzianem i reklamą!:P

Max to 15lvl;/


Sporo ludzi gra z cheatem na amunicję i dochodzi dużo dalej:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 07:24, tomoliop napisał:

> A chcecie wiedzieć czemu taki spadek? Mapka niewiele większa od innych, tylko że
i7 ma
> być dla niej sparwdzianem i reklamą!:P
>
> Max to 15lvl;/

Sporo ludzi gra z cheatem na amunicję i dochodzi dużo dalej:).

Cziterzy :( Ja nie toleruje cheatowania ,po za tym to jest dla dzieci :o Jeśli ktoś się nie zgodzi to niech się nie kłóci ze mną... To tylko MOJE zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czy u Was też jest taka jakby otoczka wokół wody? Wiem, że to szczegół, ale trochę mnie to denerwuję.
2. Czy wyświetlają się u was dialogi pomiędzy żołnierzami? Jak grałem wcześniej w CoDa 5, to się wyświetlały, a teraz ich nie ma. Dziwna sprawa :/

20090413163827

20090413163846

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 16:41, KYSY646 napisał:

1. Czy u Was też jest taka jakby otoczka wokół wody? Wiem, że to szczegół, ale trochę
mnie to denerwuję.


U mnie również tak jest. A jaką masz kartę graficzną? Może WaW po prostu nie lubi się z Radeonami?

Dnia 13.04.2009 o 16:41, KYSY646 napisał:

2. Czy wyświetlają się u was dialogi pomiędzy żołnierzami? Jak grałem wcześniej w CoDa
5, to się wyświetlały, a teraz ich nie ma. Dziwna sprawa :/


Ja z napisami nigdy nie miałem żadnych problemów, więc nie wiem o co tu może chodzić. Może ktoś inny będzie lepiej doinformowany:)

BTW: W jakiej ty rozdzielczości grasz? Radar na tym screenie przypomina kształtem jajo:) Chyba, że to gram lub edytor grafiki ci tak tego screena zniekształcił...

EDIT: ... a może po prostu Firefox mi go źle wyświetla. Dobra, nie było pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam ten problem i również (?) mam radeon''a. Całkiem prawdopodobne, że takie rzeczy to tylko na tych kartach a póki nie wyjdą nowe sterowniki trzeba z tym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ammo cheacie gra się szybko nudzi, przestaje dawać tyle adrenaliny, rzec można:). Ale ja trochę na tym cheacie grałem, bo czasem fajnie spuszczać palca ze spustu mając MG czy pepeszę, nie mówiąc o dubeltówce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 20:41, tomoliop napisał:

MG czy pepeszę

I do tego "podwójny strzał" czy jakoś tak. Prawdziwa rzeźnia.

Zaznajomiłem się w końcu z nową mapką zombie (w singlu). Trzeba poćwiczyć przed grą z innymi graczami. Muszę powiedzieć, że mapka fajna, ale moim zdaniem mało klimatyczna. Odgłosy wydawane przez zombiaki są o wiele bardziej przerażające. Odzywki żołnierzy również mi się podobają :). Ogólnie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować