Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2009 o 15:25, Jedimax napisał:

Mi by było szkoda ręki bo jak pograsz w cod''a?? ;]


Nie martwię się, bo jestem niemal pewien że patch 1.2 nie zawiera poprawek z 1.1:) No ale cóż zrobić, stało się, już obiecałem.Jeśli okaże się że się myliłem, to najwyżej do końca życia będę grał w przygodówki...;)

KYSY646:

Nie. Patche trzeba instalować tak: 1.0->1.1->1.2->1.4. Jeśli ewentualnie się gdzieś pomyliłem, niech ktoś mnie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 15:40, KYSY646 napisał:

Kurde sporo ściągania :/ Ja gram w wersje bez żadnych patchy.


Sporo ściągania, fakt, ale to niestety tylko i wyłącznie wina Treyarchu (i Activision pewnie też, przecież "trzeba w końcu to wydać!") że tak "dopracowali" swój produkt, że trzeba go łatać patchami mającymi w sumie coś koło gigabajta (jak nie więcej). Tak to już dzisiaj niestety jest... Miejmy nadzieję, że Modern Warfare 2 nie będzie wymagało ściągania terabajtów patchów, żeby dało się w nie grać.

BTW: To są jeszcze jakieś serwery chodzące na wersji 1.0? Kurczę, a myślałem że już nic mnie dzisiaj nie zaskoczy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 16:10, Kreeg napisał:

> Kurde sporo ściągania :/ Ja gram w wersje bez żadnych patchy.

Sporo ściągania, fakt, ale to niestety tylko i wyłącznie wina Treyarchu (i Activision
pewnie też, przecież "trzeba w końcu to wydać!") że tak "dopracowali" swój produkt, że
trzeba go łatać patchami mającymi w sumie coś koło gigabajta (jak nie więcej)

xD
A CoD4 nie miał siedmiu patchy już ? xD To są patche balansujące multi itp, tak jak wcześniej w CoD4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 16:15, KYSY646 napisał:

Grę kupiłem kilka dni temu, więc jeszcze nie maiłem okazji grać w sieci. Póki co przechodzę
sobie kampanię na singlu.


A, rozumiem. W takim razie, lepiej zacznij ściągać patche (o ile już ich nie ściągasz) bo kampania na długo ci raczej nie starczy (ja osobiście przeszedłem całość w ciągu... jednego wieczoru. Czyli jakieś 5-6h. Na weteranie. Bez żadnego speed-runningu...). Bez patchy o grze w sieci raczej nie ma mowy, zresztą to nie było by nawet nic zbytnio przyjemnego... Tym niemniej, po spatchowaniu gra warta swej ceny, nawet jakby kampani single-player nie było wcale, pod warunkiem że została by mapka Zombie i oczywiście multi:)

Outlander-pro:
Masz rację, ale w Modern Warfare nie były one takie kobylaste:)

EDIT: Patch 1.6 + 1.7 CoDa 4: w sumie 320MB.
Wszystkie patche do WaWa: w sumie 1.11GB. Pozostawię to bez komentarza...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 15:33, Kreeg napisał:

Nie. Patche trzeba instalować tak: 1.0->1.1->1.2->1.4. Jeśli ewentualnie się
gdzieś pomyliłem, niech ktoś mnie poprawi.


O.o
Właśnie się dowiedziałem, że mój CoD ma wersje 1.0, bo 1.2 nie można na 1.1.
Trzy razy reinstalowałem WaW''a i za każdym myślałem, że wersja pudełkowa to 1.1 i nie instalowałem tegoż patch''a.
A więc poprawka po Kreeg''u
1.0->1.2->1.4 - zmniejsza to jego 1.11GB do zastraszająco mniejszej wielkości 1.05 GB :)
EDIT. Choć gdyby policzyć wszystkie patche(1.1, 1.2, 1.3, 1.4) wypuszczone przez nasze kochane Treyarch do tej przewspaniałej gry wychodzi nam: 1.42 GB i to pewnie nie koniec. A to wszystko powinno być od początku w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 17:43, wrobel253 napisał:

O.o
Właśnie się dowiedziałem, że mój CoD ma wersje 1.0.
Trzy razy reinstalowałem WaW''a i za każdym myślałem, że wersja pudełkowa to 1.1 i nie
instalowałem tegoż patch''a.
A więc poprawka po Kreeg''u
1.0->1.2->1.4 - zmniejsza to jego 1.11GB do zastraszająco mniejszej wielkości 1.05
GB :)


A więc jednak patch 1.2 zawiera w sobie 1.1. Pardon, pomyłka, mój błąd, no epic fail po prostu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 17:50, Kreeg napisał:

A więc jednak patch 1.2 zawiera w sobie 1.1. Pardon, pomyłka, mój błąd, no epic fail
po prostu;)


Prawa czy lewa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 18:48, KYSY646 napisał:

Czyli mam rozumieć, że patch 1.4 zawiera również patcha 1.3, tak?


Tak, zawiera. Instaluje się więc najpierw 1.2, potem 1.4. I mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez pomyłek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jak zrobić mapę do cod5 wiem że trzeba radiantem i troszkę się na tym znam bo robiłem mapy do mohaa Ale nie wiem z kąd pobrać codradianta i jak go z konfigurować proszę o jakiś link najlepiej do polskiej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 11:27, mimin napisał:

Witam mam pytanie jak zrobić mapę do cod5 wiem że trzeba radiantem i troszkę się na tym
znam bo robiłem mapy do mohaa Ale nie wiem z kąd pobrać codradianta i jak go z konfigurować
proszę o jakiś link najlepiej do polskiej strony


Radiant? Nic mi o tym nie wiadomo, ja wiem, że do tworzenia mapek używa się ModToola.
Ogólnie polecam tę stronę, zdaje się, że jest tu parę tutoriali i takich tam - http://www.customcod.com/community/index.php

Poza tym to świetna baza już wypuszczonych fanowskich mapek - ja stamtąd biorę zombie mapy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak się patchuje to tylko multi czy też ten tryb współpracy i czy jak ja mam 1.1 to mogę zagrać w współpracy w wersje 1.0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 20:05, mimin napisał:

A jak się patchuje to tylko multi czy też ten tryb współpracy i czy jak ja mam 1.1 to
mogę zagrać w współpracy w wersje 1.0?


Instalując patcha, patchujesz całą grę, nie tylko multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować