Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2010 o 12:49, Darkstar181 napisał:

> > > > Można grać w nazi zombie samemu czy musi być druga osoba?
> > > Nie można grać samemu.
> > Jak nie można ? To niby jakim cudem ja grałem ?
> Takim cudem ja nie mogę.
:)))
Człowieku ! Wybierasz kampanię, i wciskasz tryb zombie !
FAIL :)

Przepraszam, mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując używaną wersję gry mam dostęp do wszystkich fukcji sieciowych? No i w ogóle jak trzyma się multiplayerowa scena World at War?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak do wszystkich funkcji, nawet wystarcza sam cd key bo sam tak kupowałem. A co do multi problemu niema jedynie trybie współpracy jest biednie a drugi tryb zombi tak sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Posiadam Windows 7 i tak. Przy tym jak posiadałem jeszcze XP to miałem tak,że była ikona na single - wymagało płyty i multi - który nie wymagał. Zainstalowałem grę w systemie Windows 7 i wypatchowałem do max. Gra oryginalna kupiona w dniu premiery i nie posiada żadnych modów, czy coś co mogło wpłynąć. Dwa razy instalowana, by się upewnić,ale nie ma takiego czegoś...
Windows 7 oryginalny -> Potwierdzenie oryginalności - Potwierdza , posiadam kod i prawo do używania go [razem z PC go dostałem].
I jest tylko ikona "Call of Duty World at War" -> ciągle muszę wkładać płytę i wyskakuje wtedy takie wejście z tysięcznymi karabinami z hełmami amerykańskimi i mam tam możliwość dopiero.

Czy mogę jakoś zrobić ową kopię ikony ,by szybko grać? Sprawdzałem w głównym katalogu gry -> nie posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam taki problem przeszedłem dwie pierwsze misje i podczas ładowania trzeciej w połowie robi mi se czarny ekran i wyłancza gra. Gram na najniższych parametrach. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam takie pytanie. Jeśli teraz chciałbym grać na multi to muszę pobierać jakieś patche czy mogę grać spokojnie bez nich? Jeśli potrzebuje to będę wdzięczny za jakieś linki a jeśli nie to chociaż nazwy tych patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 12:05, GravityCat190 napisał:

ciach

Tak, patche są tak naprawdę niezbędne. Jest ich trochę i trzeba je wszystkie po kolei zainstalować, czyli od 1.1 do 1.7. Bądź cierpliwy przy ich instalacjach, są strasznie długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 13:10, Firefly94 napisał:

> ciach
Tak, patche są tak naprawdę niezbędne. Jest ich trochę i trzeba je wszystkie po kolei
zainstalować, czyli od 1.1 do 1.7. Bądź cierpliwy przy ich instalacjach, są strasznie
długie.


Wystarczy wpisać w google "Call of Duty: World at War patch 1.1, 1.2, 1,3..." i mi znajdzie czy możesz jakąś stronę podać gdzie będę je miał. Btw ile ważą wszystkie patche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów;)mam problem z oryginalną grą COD:WAW patch 1.7,posiadam dwie oryginalne gierki i chce zagrać z bratem w multi co-op,i tu mam problem otóż po postawieniu serwera prze zemnie i zaproszeniu brata do sesj tak choćby wbił na serwer ale jego nick nie pokazuje się w oknie players, i i po chwili wywala komunikat ze sesja gry jest nie dostępna,ten sam problem występuje jak brat założy serwa.Mam internet z leona,sygnał jest rozdzielony przez router na dwa komputery stacjonarne lan i wi-fi, jak by to pomogło w rozwiązaniu.
proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wszyscy - wprawdzie sporo jest takich serwerów (tj. z HC), ale większość to bolt-action only. Coś a''la promod chyba nie ma (nigdy się tym w WaW nie intersowałem). Niemniej, ja najczęściej grywam na tym: 176.9.54.140:28700. Są jeszcze inne "normalne", jednak nie zawsze są dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jest możliwość ściągnięcia z internetu call of duty 5 singla i grania na wirtualnym dysku ponieważ mam w domu orginał z płytą ale mam zepsutą stacje dysku i mogę gram same multi a chciałbym pograć z kolegami w nazi zombie w trybie wspópracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować