Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Hmm patrzac na te zdjecia od Vormulac ( jestes czarodziejem z tymi fotkami :) zauwazyłem :

a.) Bedzie Berlin ! Cholerni sie ciesze .
b.) Gra na pewno bedzie brutalna , i to mnie cieszy , bo chce , zeby pokazali wojne z jak ,, najgorszje strony "
c.) Czyzby czekała nas misja lotnicza pod Midway ?
d.) dużow ywbuchów itp :D
e.) Ta grafa jak sie przyjrzymy , nie zachywca aż tak szczegółami

Bardziej w tej produkcji oczekuje frontu wschodniego . ( a może i Polacy zagoszczą ( Lenino (?)))
Bardzo chciałbym walki na katany . Jak to by wyglądąło w multi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam zamieszczane tu screeny regularnie i podoba mi się to, że trochę zawalczymy w dżungli. Tego w CoDzie jeszcze nie było (europejski klasyczny las to jeszcze nie dżungla), choć jestem ciekaw jak autorzy poradzą sobie z drzewami (Crysis postawił poprzeczkę w punkcie, w którym powinno się dać ściąć drzewko karabinem ;)).

Ciężko wypowiadać się o grafice jako takiej, bo sceny są wyjątkowo oszczędne w szczegóły i nie zachwycają pięknem. Poza tym ktoś zadbał, aby większość screenów była robiona podczas akcji w nocy, a noc ogranicza ilość barw. Ciekawe czy "tak wyszło", czy to celowy zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść na znane portale i już wszystko masz podane jak na talerzu.
Co do katan to łap to (dobra rozdzielczość, pierwszy w 1920x1200, drugi w 2052x1154)

A co do grafiki to poczekajmy ze dwa-trzy miesiące na pierwsze screeny pod DX 10, wtedy każdy będzie mówił, że Treyarch przesadza, bo nie każdy ma kompa z dwoma 9x00 i 8GB RAMu, nie wspominając o procku.

nr 3 - art.

20080625203407

20080625203538

20080625203920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2008 o 19:27, Ryan Kam napisał:

e.) Ta grafa jak sie przyjrzymy , nie zachywca aż tak szczegółami



W końcu Treyrach zabrało sie za CoD5 zaraz po ukończeniu prac nad CoD3. ale może jeszcze popracują nad grafą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He katany . Często sie pojawiaja i chyba będą w naszym użyciu :) ( mam taką nadzieję ) Patrząc na te arty gra naprawde będzie wielka . Ten art to moze Iwo Ima ? No cóż trzeba czekac na gameplaya i wtedy sie oceni jaka ta gra jest . Nie zawiodełm sie na cod3 , wieć myśle , ze na tym sie też nie zawiodę :)

P.S

Czy ta gra wyjdzie na ps2 ? Bo każdy serwis pisze inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2008 o 20:51, Ryan Kam napisał:

Czy ta gra wyjdzie na ps2 ? Bo każdy serwis pisze inaczej

Oficjalnie potwierdzono trzy platformy:
-Stary, poczciwy PeCet.
-Xbox 360
-PS3

Nigdzie się nie spotkałem z informacją by gra miała wyjść na PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 20:55, Darkstar181 napisał:

Nigdzie się nie spotkałem z informacją by gra miała wyjść na PS2.


Własniem ze ja widziałem to na gram.pl i na gry online . Trudno, tak zbieram na PlayStation3 . Chociaż byłobny miło jeżeli by ta gra na ta platformę wyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 20:51, Ryan Kam napisał:

Czy ta gra wyjdzie na ps2 ? Bo każdy serwis pisze inaczej

Nie wiadomo. Oficjalnie zapowiedziano na Xbox 360, PS3, Wii, PC DVD. Co do PS2 to na pewno było brane pod uwagę ale jak do tej pory, oficjalnego komunikatu na ten temat nie spotkałem.

Jeszcze jedna seria artów od grafików Treyarchu.

Darkstar181 ---> Nintendo Wii też jest oficjalnie potwierdzone. Ostatnio zapowiedzieli dla nich:
"Nintendo Wii will also support a unique co-op mode for two players."

20080625205940

20080625205957

20080625210019

20080625210234

20080625210253

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Lol ? Wydaje mi się , ze amerykanscy żołnierze strzelaja do ruskich czołgów ? ( ten po lewej mało widoczny ) Pewnie to panzer 4 . Nie wyglada mi to na pacyfik raczej :D ( czyżby jescze jakiś nowy front ? )

2. Iwo Ima , albo Tarawa , ale stawiam , że Tarawa ( o.k )

3. Cholera ! Mocne . Czyzby ulpeszona powtorka misji z Call of Duty 1 ( ? )

4. Podbne do misji z MoH : WnP

5. Okopy :) No i niezła rzeż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te zdjecia doświadczymy chyba też wali w Ardenach ? ( !!!) Na 2 arcie jest zasniezony dach i ten kościół , ktory przypomina mi misje z Medal of Honor.

Rumcajs52 o fakt ! Matko droga ! Jeżeli sie postaraja to nam zrobia Omahe 2008 :D ! Od dawna czekam na jakąs udaną powtórke Omahy jak z Medal of Honor :D

Vampyrze dawaj dalej jak masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 22:09, Ryan Kam napisał:


Gdyby się postarali to lądowanie mogło by być świetne.
Scena zaczynająca się od pobudki na okręcie, potem do łodzi itd ;)
Ale sama wyspa, ta atmosfera, japończycy ostrzeliwujący nas z góry, a potem wejście na ich pozycje które stały się kupą gruzu...
Wypas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś o tym wspominał (może sam Treyarch) ale patrząc na trailera gdzie Japońćzycy zakopują się w błocie i to że na niektórych skrinach mają oni do plecaków przypięte łopaty mam wrażenie że będzie można zastawiać pułapki w ziemi bądź samemu się w niej zakopywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie się ludziska pohamujcie... Czy jak śnieg i Niemcy to od razu musi być Bulge?? o.O Czy Bazookami tylko Jankesy się posługiwali?? Na ile mi się wydaje, to na froncie wschodnim śniegu troszkę spadło przez te parę lat... I przypatrzcie się hełmom... takie garnki to tylko Sowiety nosiły. ^^''

Bardziej mnie zastanawia już ten artwork z miotaczem ognia na transporterze... wyraźnie obsługa ma amerykańskie hełmy, a na dole widać fragment alianckiego White Stara. Nurtuje mnie teraz, czy to np. concept arty jeszcze zanim zdecydowano się co w grze umieszczą, czy faktycznie chcą nam Ardeny sprzedać. Niby to już CoD przerabiał...a ''45 na froncie wschodnim jeszcze żaden nie ruszył. :>

Lądowanie...tjaaa, dobrze zrobione to byłby cud miód i orzeszki. Dookoła pancerniki równają każdy metr kwadratowy ziemi, my sobie podpływamy, wyskakujemy, biegniemy 10 metrów... cisza...stajemy zdezorientowani...i jak kaczki wystawieni na plaży... i nagle "Dzień dobry na cesarskiej ziemi". O taak. Do tego później wycieczka do dżungli, pochowane bunkry, podziemna sieć korytarzy i ciągła schiza, bo przeciwnik może być wszędzie. O takiej grze marzę, mam nadzieję że Treyarch się nie wystraszy PEGI albo amerykańskich dzieciaków, i zrobi to jak należy. Gęste i ostre jak wasabi, o!! :]

I nie za dużo katan......

P.S. Jak odbieracie te scenki z bitew morskich?? Wyślą nas chyba na jakiegoś gunnera na pancerniku albo w Catalinie, jak w CoD2 z czołgami i w CoD4 z AC-130 (BTW, misja pierwsza klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 02:57, Dexter McAaron napisał:

Weźcie się ludziska pohamujcie... Czy jak śnieg i Niemcy to od razu musi być Bulge??


Daj sobie ludziom komentowac :P Co do tego arta z bazookami , to zauwazyłem też manierke amerykańska :P

Dnia 26.06.2008 o 02:57, Dexter McAaron napisał:

o.O Czy Bazookami tylko Jankesy się posługiwali?? Na ile mi się wydaje, to na froncie
wschodnim śniegu troszkę spadło przez te parę lat... I przypatrzcie się hełmom... takie
garnki to tylko Sowiety nosiły. ^^''


Mam sprzeciw . Przyjrzyj sie zdjeciu amerykanów i miotaczem ognia . Hełmy sa identyczne jak w tym arcie z bazooka , zastanawia mnie broń jaką trzyma żołnierz z manierką .

Dnia 26.06.2008 o 02:57, Dexter McAaron napisał:

Lądowanie...tjaaa, dobrze zrobione to byłby cud miód i orzeszki. Dookoła pancerniki równają
każdy metr kwadratowy ziemi, my sobie podpływamy, wyskakujemy, biegniemy 10 metrów...
cisza...stajemy zdezorientowani...i jak kaczki wystawieni na plaży... i nagle "Dzień
dobry na cesarskiej ziemi". O taak. Do tego później wycieczka do dżungli, pochowane bunkry,
podziemna sieć korytarzy i ciągła schiza, bo przeciwnik może być wszędzie. O takiej grze
marzę, mam nadzieję że Treyarch się nie wystraszy PEGI albo amerykańskich dzieciaków,
i zrobi to jak należy. Gęste i ostre jak wasabi, o!! :]


Przydałoby się

Dnia 26.06.2008 o 02:57, Dexter McAaron napisał:

I nie za dużo katan......


Ta same pistoleciki i karbinki , na wojnie nie tylko tym walczono . Niech troche urozmajcą grę .
Bo jak chcesz aby to było ,,Gęste i ostre jak wasabi, o!! :] " to raczej powinny być .

Dnia 26.06.2008 o 02:57, Dexter McAaron napisał:

P.S. Jak odbieracie te scenki z bitew morskich?? Wyślą nas chyba na jakiegoś gunnera
na pancerniku albo w Catalinie, jak w CoD2 z czołgami i w CoD4 z AC-130 (BTW, misja pierwsza
klasa :)


Pewnie tak , ale zeby to nie było tak nudne jak w CoD 2 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi hełmami się nie zgadzam, z tą manierką podziwiam że tak mały i ciemny obiekt jesteś w stanie przypisać do konkretnej armii, abstrahując już od mego respectu, że znasz się na różnicach między manierkami amerykańskimi a radzieckimi... Pomijając już kwestię "lend and lease", ale okej. :P Co w takim razie powiesz na tego T-34, który stoi za drzewami po lewej?? :>

Poza tym, czy my się za bardzo nie przejmujemy wizją paru grafików, którzy nawet niekoniecznie musieli malować to a) z wiedzą; b) sensownie; c) dla CoDa5; d) na trzeźwo :P Ergo, póki nie zobaczę screenów z Arden, nie uwierzę.

Co do katan... Nie powiedziałem żeby nie było w ogóle. Oficerowie Japsów posiadali albo rodowe, albo z przydziału i nawet ruszali z nimi do szturmu, niemniej - i to ciągle się sprowadza do kwestii "bez przesady panowie Jankesy" - nie chciałbym za bardzo, żeby ich było za dużo i ta walka zmieniła się w pole bitwy pod Sekigaharą. :/ Czy ja coś mówiłem o "pistolecikach i karabinkach"?? :/ A bagnety, wielki nieobecny wszystkich Callów?? Przecież Stalingrad bez bagnetów już wydawał się dziwny, walki o Iwo Jima albo Guadalcanal będą po prostu... marne. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować