Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2008 o 19:20, Dexter McAaron napisał:

Z tymi hełmami się nie zgadzam, z tą manierką podziwiam że tak mały i ciemny obiekt jesteś
w stanie przypisać do konkretnej armii, abstrahując już od mego respectu, że znasz się
na różnicach między manierkami amerykańskimi a radzieckimi... Pomijając już kwestię "lend
and lease", ale okej. :P Co w takim razie powiesz na tego T-34, który stoi za drzewami
po lewej?? :>

Tak, po lewej jest czołg radziecki.
Po środku jest najprawdopodobniej czołg Sherman (zwróć uwagę na symbol gwiazdy amerykańskiej armii)
A po prawej masz Amerykańskiego spadochroniarza, trzymającego w łapie Garanda, i mającego hełm z charakterystycznym liściem oznaczającym spadochroniarzy ze 101 dywizji spadochronowej.

Jeżeli coś nie pasuje do obrazka, to właśnie ten czołg :)
Nawet zakładając że broń jest przysłana przez Amerykanów na mocy tego paktu, to nie wiem po co Rosjanie mieliby nosić hełm jankeskich spadochroniarzy.
I tak jak wspomniał Ryan Kam, manierka też jest najprawdopodobniej amerykańska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 19:31, Darkstar181 napisał:

ciach :< ciach


Dammit, dopiero teraz wychwyciłem tego pika na hełmie... No, to trochę zbija całą moją argumentację... ;) Czołg o którym mówisz gwiazkę ma, co zauważyłem choć jakbym zignorował. Ale na pewno nie jest Shermanem... hmm, Wolverine?? No to ja już w ogóle nie kminię tego obrazka, co jakby potwierdzałą mą teorię o bujnej wyobraźni artysty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 19:48, Dexter McAaron napisał:

> ciach :< ciach

Dammit, dopiero teraz wychwyciłem tego pika na hełmie... No, to trochę zbija całą moją
argumentację... ;) Czołg o którym mówisz gwiazkę ma, co zauważyłem choć jakbym zignorował.
Ale na pewno nie jest Shermanem... hmm, Wolverine?? No to ja już w ogóle nie kminię tego
obrazka, co jakby potwierdzałą mą teorię o bujnej wyobraźni artysty :P

Cóż, w sumie oficjalnie potwierdzono Pacyfik, i marsz na Berlin. W sumie to tylko artwork.
Może jest to szykowane na dodatek, albo po prostu z samej kampanii w Ardenach zrezygnowano.
W każdym bądź razie rysunek nadzwyczaj fascynujący. Amerykanie, i radziecki czołg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś ''46 aftermatch się szykuje, czy co?? :P

Chyba że ktuś mądry jako czołg niemiecki wrzucił T-34... (kto widział "Komandosów z Nawarony" wie do czego piję i wie, że takie hece już się zdarzały :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 19:31, Darkstar181 napisał:

A po prawej masz Amerykańskiego spadochroniarza, trzymającego w łapie Garanda, i mającego
hełm z charakterystycznym liściem oznaczającym spadochroniarzy ze 101 dywizji spadochronowej.

Zmieniając temat, 101 Dywizja Powietrzno-Desantowa miała inny znak i nie walczyła na Pacyfiku.

Mam nadzieje, że ta część (jak poprzednie) się uda.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mimo wszytko uważam , że na razie ktoś sie bawi tymi artami . Musimy poczkac na dokładne informacje i zdjęcia .

Racja Dexter banety muszą być , ale żeby zrobili jakieś sensowe te walki wręcz . Co do hełmów , Rosjanie mieli swoje hełmy i nie używali amerykanskich .

Pierwsza to radziecka , druga to amerykańska .

Watpie aby twórcy bawili sie w "lend and lease " . Wymodelują postacie z takim ekwpiunkiem jakie miała wtedy ta armia . Jak to by wyglądąło jak by amerykaniec biegał z pepeszka , lub rusek z thompsonem ? Twórcy coha dbają o szczegóły .

A co do manierek patrz jakie sa róznice miedzy nimi :

Pierwsza to radziecka , druga to amerykańska .

20080626212438

20080626212444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2008 o 20:30, swietlik94 napisał:

Zmieniając temat, 101 Dywizja Powietrzno-Desantowa miała inny znak i nie walczyła na
Pacyfiku.

Roftl :)
Oczywiście że nie walczyła na Pacyfiku.
A ty w ogóle nie zwróciłeś uwagi że na tym artworku jest właśnie śnieg ?
Właśnie o to kurna cały czas chodzi. Wygląda na to, że w samej grze może być dodatkowa kampania, bitwa w Ardenach.
Co do znaku...być może jest 502, aż tak dobrze się nie orientuje. Ale na pewno jest to znak amerykańskich wojsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 21:41, Darkstar181 napisał:


> Zmieniając temat, 101 Dywizja Powietrzno-Desantowa miała inny znak i nie walczyła
na
> Pacyfiku.
Roftl :)
Oczywiście że nie walczyła na Pacyfiku.
A ty w ogóle nie zwróciłeś uwagi że na tym artworku jest właśnie śnieg?

Tak, sorka, mój błąd.

Dnia 26.06.2008 o 21:41, Darkstar181 napisał:

Właśnie o to kurna cały czas chodzi. Wygląda na to, że w samej grze może być dodatkowa
kampania, bitwa w Ardenach.
Co do znaku...być może jest 502, aż tak dobrze się nie orientuje. Ale na pewno jest to
znak amerykańskich wojsk.

502 to pułk 101 i miał tego "liścia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dzis ogladalem pierwsz trailer nowego call of duty 5 no zapowiada sie niezle w brew wielu spekulacja gdzie i w jakich czasach bedzie sie dziala rozgrywka ...dla mnie nie wazna bo wiemy ze kall of duty poprostu wymiata...
A to stronka gdzie moze http://www.gametrailers.com/player/35412.htmlsz sobie obejzec pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 22:09, Ryan Kam napisał:

Vampyrze dawaj dalej jak masz :D

Więcej nie ma. Na razie. Ale znając życie to nieprędko będą... Lepiej niech zajmą się grą. :)

Ale na pocieszenie - skok na bagnet (którego nie ma). Jak będzie hi-res to też wrzucę, bo niezły to shot.

20080627233258

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 23:37, Vormulac napisał:

> Vampyrze dawaj dalej jak masz :D
Więcej nie ma. Na razie. Ale znając życie to nieprędko będą... Lepiej niech zajmą się
grą. :)

Ale na pocieszenie - skok na bagnet (którego nie ma). Jak będzie hi-res to też wrzucę,
bo niezły to shot.


Tym razem nic szczególnego . Skok na bagnet , bez bagnetu. Czekma na nowy zwiastun z gry i na zdjecia od ciebie :D Jak jakies będziesz miał to nas poinformuj tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 10:07, Ryan Kam napisał:

Tym razem nic szczególnego . Skok na bagnet , bez bagnetu. Czekma na nowy zwiastun z gry i na zdjecia od ciebie :D Jak jakies będziesz miał to nas poinformuj tutaj :)


Nowych screenshotów z gry nie ma, ale mam screeny figurek. :D
Activision chce zasypać rynek gadżetami do gry (by zwiększyc liczbę odbiorców CoD:WaW?). Cena 10-15 $. Figurkę z "miotaczem" mogą wrzucić do EK, nie obrażę się z tego powodu. :)

Opis:
1. Marine Corps with Flamethrower, Battle of Peleliu - Includes M2-2 flamethrower with removable flame, and M1911A1 pistol & holster.

2. Marine Infantry, Battle of Peleliu - Includes M1 Garand rifle and M1 bayonet.

3. British Special Ops, Battle for the Roer Triangle - Includes Mark II Sten gun.

4. Marine Corps with Machine Gun, Battle of Okinawa - Includes M-1928A1 machine gun w/20 round magazine and M1911A1 pistol & holster.

20080704170041

20080704170052

20080704170107

20080704170129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, czyżby wskazówki gdzie konkretnie zawitamy w WaW?? :] Okinawa sounds pretty good.

A same figurki... kurczę, o ile zazwyczaj takie gadżety są marnej jakości, to na obrazkach wyglądają naprawdę porządnie i ładnie! Brytyjski komandos na ten przykład równie kapitalny co marines z miotaczem...heh, podsunąłeś dobry pomysł na EK. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 17:05, Vormulac napisał:

> Tym razem nic szczególnego . Skok na bagnet , bez bagnetu. Czekma na nowy zwiastun
z gry i na zdjecia od ciebie :D Jak jakies będziesz miał to nas poinformuj tutaj :)

Nowych screenshotów z gry nie ma, ale mam screeny figurek. :D
Activision chce zasypać rynek gadżetami do gry (by zwiększyc liczbę odbiorców CoD:WaW?).
Cena 10-15 $. Figurkę z "miotaczem" mogą wrzucić do EK, nie obrażę się z tego powodu.
:)


Figurka z miotaczem wymaga, za 10-15 $ jest nawet wart, mogli by dodać go do EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 18:52, Budyn napisał:

Screenshoty są z wersji PC-towej, czy z wersji na konsole?

PC.
Konsolowe dawałem kilkadziesiąt postów wyżej, są oznaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować