Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2008 o 17:21, Jacek W. napisał:

Jakie by nie bylo call of duty to nie moze byc zle :)


DOKŁADNIE! Trafiłeś w samo sedno sprawy ;)

A tak BTW to ja słyszałem niestety powrót do korzeni :/ Czyli II WŚ, ale przecież tyle można wymyślić do tych czasów modernistycznych.. Np. że to my jesteśmy Terro i musimy porwać zakładników i pokonać Marines.. a w następnej misji jesteśmy Marines i musimy odbić tych zakładników. Rozumiecie? Takie odbicie lustrzane tego co się przed chwilą działo ;) W sumie to jak będzie ta IIWŚ, to można i by było grać Niemcami... a zresztą to nie od nas zależy, chyba że zrobimy jakąś petycje czy cuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie cacy ale bez sęsu bo jak niema fundamentu to lipa, chodzi mi oto że musi być dobra fabuła(jak w 4) inaczej gra będzie pusta i przeznaczona tylko do multi(cod robi dobre fabuły od 1 części po 4). Z terrorystami pomysł dobry ale musiała by być do tego jakaś dobra historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 09:11, DanekZiom napisał:

Mam nadzieje, że CoD5 będzie tak samo dobry jak CoD4.


Ja mam nadzieje, że lepszy. Jak dotąd seria CoD to chałą, MoH są najlepsze, przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 09:14, Ecko09 napisał:

> Mam nadzieje, że CoD5 będzie tak samo dobry jak CoD4.

Ja mam nadzieje, że lepszy. Jak dotąd seria CoD to chałą, MoH są najlepsze, przynajmniej
dla mnie.

Seria CoD jest najlepsza MoH to chała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 09:17, DanekZiom napisał:

> > Mam nadzieje, że CoD5 będzie tak samo dobry jak CoD4.
>
> Ja mam nadzieje, że lepszy. Jak dotąd seria CoD to chałą, MoH są najlepsze, przynajmniej

> dla mnie.
Seria CoD jest najlepsza MoH to chała.


Może ty lubisz CoD, ale ja nienawidze, wychowałem sie na MoH i to mi sie bardziej podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 09:17, Ecko09 napisał:

> > > Mam nadzieje, że CoD5 będzie tak samo dobry jak CoD4.
> >
> > Ja mam nadzieje, że lepszy. Jak dotąd seria CoD to chałą, MoH są najlepsze,
przynajmniej
>
> > dla mnie.
> Seria CoD jest najlepsza MoH to chała.

Może ty lubisz CoD, ale ja nienawidze, wychowałem sie na MoH i to mi sie bardziej podoba.

Ja nienawidze MoH, najlepsze jest CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 09:25, BzyQacz napisał:

A co ma w sobie takiego najlepszego? Ja z kolei cenię i MoH i CoD... z naciskiem na drugie,
nie powiem...

No dobra to tak zapytam co jest lepsze seria CoD, czy seria MoH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 09:27, DanekZiom napisał:

> A co ma w sobie takiego najlepszego? Ja z kolei cenię i MoH i CoD... z naciskiem
na drugie,
> nie powiem...
No dobra to tak zapytam co jest lepsze seria CoD, czy seria MoH?


MoH ,

CoD5 jest na PS2 ???? Nie moge uwierzyc ? Moze ktos to potwierdzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o oprawy audio-wideo w obu grach to wiadomo, że nowsze CoD jest jest na prowadzeniu... Na dodatek ekipa, która stworzyła MoH:AA jest przecież twórcami CoD na PC, więc o jakość w MoH:AA i CoD możemy być przecież spokojni... Wiadomo jak wypadły dodatki do MoH, były co najmniej średnie, może tylko Spearhead nie zawiodło... Trudno orzec co było lepsze. Mnie się podoba i to i to :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A swistak juz nie zawija...a tak powaznie to jaki ma sens pisanie co ja lubie bardzie a ja to... nikt nikogo nie przekona ze MOH jest leprzy od CoD.. a szczegulnie ich ostatnie dzieci bo sa one rozne wiadomo dlaczego.. a bedac obiektywnym i patrzac na caloksztalt tworczosci obydwu serii to wybaczcie ale CoD karze sie schylic MOH po mydlo pod prysznicem .... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 13:23, Ryan Kam napisał:

CoD5 jest na PS2 ???? Nie moge uwierzyc ? Moze ktos to potwierdzic ?


Pewnie na WII i PS2 powstaną po prostu wersje gorsze graficznie...

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jeżeli ta częśc gry bedzie sie działa na Pacyfiku ciekawa bedzie walka wrecz szczegolnie na wii :) Mama nadzieje ze bedą bagnety i bangazai dla japońcow :D Skoro wychodzi na ps2 na pewno kupię :) Mam wszytkie czescie tej gry oprocz 4 , ale to po ulepszeniu kompa na pewno ja kupię . Ja jesetem za 2 wojną światową , cod4 wydaje mi sie lekko propangandowy , choć to świena gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:19, geralt z rivii7 napisał:

właśnie ciekawe czy na pewno wyjdzie na Ps2 ponieważ MoH airborne i CoD 4 też miały lecz
się nie ukazały na tą platformę

Pewnie wyjdzie, ale będzie tak samo jak z Airbonem, gdzie na PS2 nazywał się on Vanguard. Nie będzie można wprowadzić wszystkich elementów z gry, będzie gorsza grafika i dlatego CoD 5 dostanie jakiś podtytuł, który dostępny będzie tylko na tę konsolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:39, Moras1990 napisał:

> właśnie ciekawe czy na pewno wyjdzie na Ps2 ponieważ MoH airborne i CoD 4 też miały
lecz
> się nie ukazały na tą platformę
Pewnie wyjdzie, ale będzie tak samo jak z Airbonem, gdzie na PS2 nazywał się on Vanguard.
Nie będzie można wprowadzić wszystkich elementów z gry, będzie gorsza grafika i dlatego
CoD 5 dostanie jakiś podtytuł, który dostępny będzie tylko na tę konsolkę.


z cod3 było tak samo , ale ja grałem w wersje na ps2 i wcale nie uwazam żeby cos z tej gry ucieli bo jest dokładnie taak sam jak z xboxa360 tylko z gorsza grafiką . Uwazam ze bedzie tylko gorsza graficznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że wkrótce stanie się z tej serii coś w stylu growej "Mody na Sukces", lub przynajmniej "strzelankowego Final Fantasy" gdyż czytałem w Click''u! że ma zostać zapowiedziana część szósta. Jak chodzi o 5 to sądzę że umieszczanie akcji z powrotem w czasie II wojny nie ma sensu, no bo chyba ten temat został już wyczerpany. No nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować