Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Może trochę odbiegnę od tematu, ale chciałem sie spytac czy Call of Duty World at War faktycznie bedzie kosztowało 120 zł. ? Wiem ze o tym już było mówione, ale chce siętylko upewnic, bo nie wiem czy kupić CoDa w Media Markcie, czy w empiku i do tego dodatkowo dostać ten niesmiertelnik (jak mówiliście). Bo jesli i tu i tu będzie po 120 to wolekupić ten z niesmiertelnikiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem sie, napisałem w empiku zamiast Ultimie. Wiec nie wiem czy kupić w media markcie czy w Ultimie z dodatkowym nieśmiertelnikiem (jesli chodzi o czas dostawy to mogę poczekać te kilka dni), głównie chodzi mi o cenę, czy wszedzie będzie za 120 zł. czy moze np. w media markcie będzie tańsza niz w Ultimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem.Sciagłem sobie bete CoD 5 dostalem klucz itp.I teraz gdy odpalam gre wyskakuje blad...ten windowsowski:/Stery mam dosyc nowe,nie wiem co jest grane moj sprzet to...Pentium D 2,6Ghz,2gb Ram 800 Mhz i Radeon 3650.Prosze o pomoc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zamówiłem swoją wersje ale jak zobaczyłem ze na rapidshare jest to nie mogłem sie powstrzymać.Singla już przeszedłem w 5h i 21m (specjalnie odmierzałem) i mi sie bardziej spodobał niż CoD 4.Grafika powala szczególnie jak rozpoczyna sie misja STALINGRAD, dzwięk to w każdym codzie jest arcydziełem to i tu nie mogło być inaczej.Próbowałem odpalić multiplayer wszedłem na tylko jeden serwer bo miałem ip .Jak ktoś umie grać w CoD 4 to napewno bedzie umiał w CoD 5.Mapy są bardzo fajnie zrobione, zróżnicowane. Więc zachęcam do kupna tej gry dla samego multi !
Przepraszam za błędy ale nie jestem dobry z ortografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 12:03, pompa69 napisał:

Ja juz zamówiłem swoją wersje ale jak zobaczyłem ze na rapidshare jest to nie mogłem
sie powstrzymać.Singla już przeszedłem w 5h i 21m (specjalnie odmierzałem) i mi sie
bardziej spodobał niż CoD 4.Grafika powala szczególnie jak rozpoczyna sie misja STALINGRAD,
dzwięk to w każdym codzie jest arcydziełem to i tu nie mogło być inaczej.Próbowałem odpalić
multiplayer wszedłem na tylko jeden serwer bo miałem ip .Jak ktoś umie grać w CoD 4
to napewno bedzie umiał w CoD 5.Mapy są bardzo fajnie zrobione, zróżnicowane. Więc zachęcam
do kupna tej gry dla samego multi !
Przepraszam za błędy ale nie jestem dobry z ortografii



Miło było Cie poznać... szkoda że napisałeś że masz z neta... mogłeś skłamać i że u kolegi grałeś... :(...


edit: Czy thomspon jest dostępny od razu czy trzeba go odlblokowac dopiero??? I czy w ogóle jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 12:55, peryfraz napisał:

Czy thomspon jest dostępny od razu czy trzeba go odlblokowac dopiero??? I czy w
ogóle jest :P

M1A1 jest dostępny od razu ; P. Nie potrafiłbym wyobrazić sobie jego braku. Szkoda, że nie ma tam Thompsona 1928 (albo M1921... nie pamiętam) z bębenkowym magazynkiem. To jest dopiero gnat : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 13:16, Damianuss1 napisał:

> Czy thomspon jest dostępny od razu czy trzeba go odlblokowac dopiero??? I czy w

> ogóle jest :P
M1A1 jest dostępny od razu ; P. Nie potrafiłbym wyobrazić sobie jego braku. Szkoda, że
nie ma tam Thompson 1928 z bębenkowym magazynkiem. To jest dopiero gnat : P.

Bębenkowy magazynek... hmmm... Chodzi ci o taką broń jaka była MoHPA...??? Była nazwana TommyGun czy jakoś tak ^^... ale nie bede opowiadał fabuły gry ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 13:18, peryfraz napisał:

Bębenkowy magazynek... hmmm... Chodzi ci o taką broń jaka była MoHPA...??? Była nazwana
TommyGun czy jakoś tak ^^... ale nie bede opowiadał fabuły gry ;}

Tak właśnie o tą : P, ale właściwie to po dłuższym namyśleniu jednak jest ona tam zbędna ponieważ do tego M1A1 też można przyczepić bębenek na III Marksmanie, a przecież jest to tylko po prostu jego inna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 13:28, Damianuss1 napisał:

> Bębenkowy magazynek... hmmm... Chodzi ci o taką broń jaka była MoHPA...??? Była
nazwana
> TommyGun czy jakoś tak ^^... ale nie bede opowiadał fabuły gry ;}
Tak właśnie o tą : P, ale właściwie to po dłuższym namyśleniu jednak jest ona tam zbędna
ponieważ do tego M1A1 też można przyczepić bębenek na III Marksmanie, a przecież jest
to tylko po prostu jego inna wersja.


No to właśnie... Problem rozwiązany hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 13:55, Andrew 15 napisał:

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie lepiej kupić CoD ? Całość pytania zamieszczona jest
powyzej :)

Jeśli chodzi o jakieś MM czy Empiki to nie mam pojęcia ( nie ma ich w moim mieście ). Obecnie to najlepiej zamówić z Ultimy (warto dodać, że ultima oferuje darmową przesyłkę!) albo gram.pl (119zł + nieśmiertelnik). Nawet wirtus ma drożej o dziwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie i prośba do tych co grali w bete.

Czy Rosjanie mówią po rosyjsku czy po angielsku ?
Może ktoś zamieści fotki, z ciałem gracza, który dostał serie np. z thompsona?
Ogólnie chciałbym zobaczyć obrażenia ciała. Pokaże ktoś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 14:10, Ryan Kam napisał:

Pytanie i prośba do tych co grali w bete.

Czy Rosjanie mówią po rosyjsku czy po angielsku ?
Może ktoś zamieści fotki, z ciałem gracza, który dostał serie np. z thompsona?
Ogólnie chciałbym zobaczyć obrażenia ciała. Pokaże ktoś ? :)

Wszyscy gadają po angielsku tyle, że z różnym akcentem. Jeśli chodzi widoczne obrażenia do ogólnie nie widać np. śladów po kulach (otworki, z których wycieka krew). Jedyne czego możesz doświadczyć to rożnego rodzaju oderwane kończyny w zależności z czego i gdzie się trafiło przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 14:24, Krystianek145 napisał:

zarejestrowalem sie na cod.com ale klucza aktywacyjnego nigdzie nie dostalem

Są dwie możliwości. E-mail (możliwe, że nie przyjdzie od razu) albo powinien Ci się wyświetlić zaraz po rejestracji. Może go przeoczyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krystianek145 --> Gdzieś w twoim profilu na stronie, powinien być on wyświetlony.

Jeśli edycja kolekcjonerska nie wyjdzie w Polsce, to zakupię ją sobie w jakimś zagranicznym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2008 o 14:34, KANTAR1 napisał:

Jeśli edycja kolekcjonerska nie wyjdzie w Polsce, to zakupię ją sobie w jakimś zagranicznym
sklepie


Jest EK Call of Duty??? Czy to chodzi o ten nieśmiertelnik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 14:40, peryfraz napisał:

Jest EK Call of Duty??? Czy to chodzi o ten nieśmiertelnik???

Niestety nie. Oto prawdziwa EK nowego COD''a. Raczej nic nie wskazuje na to, że owa pojawi się w Polsce.

20081110144951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować