Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2008 o 18:30, Ryan Kam napisał:

Może, ktoś zrobił fotki z bety ? Mało ostatnio w tym temacie fotek, filmików itp. Jak
by ktoś mółgby umieścić, byłbym wdzięczny. ( Tylko bez tabeli wynikiów :)

Na jołtubie jest masa gameplayów z bety : P. Sam jednego nakręciłem. Można go zobaczyć na moim gamsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 18:54, Linux M napisał:

Beta online się skończyła, a wiadomo cokolwiek, czy Treyarch zamierza wydać wogóle demo
single?

Podobno na iksach już jest, ale na PC ani widu ani słychu :P Może dadzą po premierze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się... to na "iksach" to właśnie była ta sama beta multiplayer co na kompie, z tym, że nazywająca się Call of Duty 5 multiplayer demo :) Wiem, bo mam :) Mi też szkoda, że beta się skończyła... straciłem mój 17 lvl i już go raczej nie odzyskam :P Teraz mam dylemat : Dwa dema mnie zachwyciły Mirrors edge oraz właśnie CoD 5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 19:14, W.S.A.D napisał:

Mylisz się... to na "iksach" to właśnie była ta sama beta multiplayer co na kompie, z
tym, że nazywająca się Call of Duty 5 multiplayer demo :) Wiem, bo mam :) Mi też szkoda,
że beta się skończyła... straciłem mój 17 lvl i już go raczej nie odzyskam :P Teraz mam
dylemat : Dwa dema mnie zachwyciły Mirrors edge oraz właśnie CoD 5 :P

Oj to sorry :P Źle słyszałem :D

A co do ME czy CoD5 to raczej CoD5 :P Bo ME to gra na 2 pewnie 3 razy góra ;p A i znając życie nie będzie to długa gra, a w Cod''ie masz MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie CoD4 starczyl na dluuuuuuugi czas, a piatke potraktuje jak dalsza rozgrywe tylko ze z nowymi broniami, mapami itp itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już postanowiłem w 100%. CoD 5 na moim piecu nie zagości, z dwóch powodów. Pierwszy, gra mnie nie zachwyciła... nie wiem jak, ale jak CoD podczas II wojny światowej to tylko CoD + dodatek i CoD 2. CoD 4 zachwyciła mnie i zachwyca do teraz. CoD 5 jest wspaniały, ale to tylko mod do genialnej czwórki. Poza tym program nie działa na moim sprzęcie (nie grałem u siebie... grałem raz u kumpla, raz taki dosyć dłuższy u koleżanki... też zafascynowana grami jest). Jak mam ulepszać PC dla jakiejś gierki to będzie nią Alan Wake bądź Mafia II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2008 o 14:10, Ryan Kam napisał:

Ogólnie chciałbym zobaczyć obrażenia ciała. Pokaże ktoś ? :)


Proszę - tu koleś dostał z MG42 zamontowanego na czołgu http://www.xfire.com/screenshots/outlanderpro/?ss_file=c5457a371785a2ad656a0369dc194 910f3611454.png
Zapewne rozdzieli link, więc go sobię skopiuj.
Cheers!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy patch 1.1 na GH i, tak jak myślałem, poprawi spawny (czy nie powinny już w fazie gold działać dobrze?) ale i balansuje uzbrojenie. Ciekawe czy oznacza to że wreszcie że "jednostrzałowce" wreszcie będą kłaść przeciwnika po jednej kuli? Z tym trzeba jeszcze zaczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 12:41, Kur0 napisał:

A czy w 5 mozna tak samo przez sciany szczelac jak w 4 ???
Bo nie jestem pewien :D

Jasne, że można. Standardowo jest nawet taki sam perk odpowiadający za głębszą penetrację pocisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Carrefourze jest jakaś promocja i CoD: WaW kosztuje 119 zł. I teraz zastanawiam się czy kupować w sklepie bez nieśmiertelnika czy czekać na przesyłkę od Ultimy (kupował ktoś tam - ile przesyłka trwa?).

Kule raczej przechodzą przez ściany - przynajmniej tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 12:44, Grinczar napisał:

W Carrefourze jest jakaś promocja i CoD: WaW kosztuje 119 zł. I teraz zastanawiam się
czy kupować w sklepie bez nieśmiertelnika czy czekać na przesyłkę od Ultimy (kupował
ktoś tam - ile przesyłka trwa?).

Kule raczej przechodzą przez ściany - przynajmniej tak mi się wydaje.



Mogles zamowic na Gram.pl
Ja przesylke (ale nie CoD:WaW) dostalem 2 dni po zlozeniu zamowienia :D
A skladalem je w niedziele ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 12:44, Grinczar napisał:

W Carrefourze jest jakaś promocja i CoD: WaW kosztuje 119 zł. I teraz zastanawiam się
czy kupować w sklepie bez nieśmiertelnika czy czekać na przesyłkę od Ultimy (kupował
ktoś tam - ile przesyłka trwa?).

Kupując w Ultimie i tak masz przesyłkę za friko + nieśmiertelnik. Swego czasu robiłem tam zakupy. Paczka dochodziła następnego dnia od daty wysłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 12:44, Grinczar napisał:

W Carrefourze jest jakaś promocja i CoD: WaW kosztuje 119 zł. I teraz zastanawiam się
czy kupować w sklepie bez nieśmiertelnika czy czekać na przesyłkę od Ultimy (kupował
ktoś tam - ile przesyłka trwa?).

Kupowałem 2 razy w tym sklepie i nigdy więcej od nich nic nie kupię.. na jedną przesyłkę czekałem 2 tygodnie i zrezygnowałem i kupiłem w ''normalnym'' sklepie a z drugą były problemy z natury technicznej (coś trzeba było tam zrobić, a w ofercie o tym nie pisali)

Dnia 11.11.2008 o 12:44, Grinczar napisał:

Kule raczej przechodzą przez ściany - przynajmniej tak mi się wydaje.

Przechodzą.. ale nie tak jak w CoD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 12:49, Damianuss1 napisał:

Kupując w Ultimie i tak masz przesyłkę za friko + nieśmiertelnik. Swego czasu robiłem
tam zakupy. Paczka dochodziła następnego dnia od daty wysłania.


Ja zamówiłem w ultimie ale pocztoł wiec paczka dojdzie w ponidziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2008 o 13:29, dante1007 napisał:

Ja zamówiłem w ultimie ale pocztoł wiec paczka dojdzie w ponidziałek.


Pocztą.

Szkoda, że już koniec bety, tylko godzinkę nacieszyłem się MG42 =P Teraz czekam na gierkę, osobiście bardzo mi się podoba, zombie mode będzie zapewne wymiatał a co-op w singlu też lubię ;) zawsze to lepiej z kumplem niż z botami xD
Szkoda, że piraci już grają - ale takie życie: gierka wycieka, to sobie kradną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piraci grają, a my uczciwi gracze musimy jeszcze przeczekać cały ch*****y weekend aby zagrać ; / ponieważ premiera wypada w ten piątek. Singla pewnie przejdzie się w jeden dzień. Z wrażenia przejdzie się go i drugi raz ... w tym samym dniu. Pozostaje multi, który będzie starczał na długieeee wieczory : P no i ten zombie-mod. Za horrorami nie przepadam ponieważ się ich boję, ale ... pewnie i tak spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza bardzo fakt, że premiera w piątek, więc przesyłkę dostanę w poniedziałek. Chociaż mógłbym się łudzić, że w sobotę (pisało, że od 24h-48h). I cały weekend, który mógłbym poświęcić na CoD poszedł się...

P.S Zaznaczyłem "płatność przy odbiorze", więc jak nikogo nie będzie w domu, to co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2008 o 14:53, Grinczar napisał:

P.S Zaznaczyłem "płatność przy odbiorze", więc jak nikogo nie będzie w domu, to co wtedy?


No chyba normalne, że przyjedzie kurier a jak Cię nie będzie to zostawi awizo i przyjedzie innego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować